• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Logicke Systemy - Zadania

Started by LONEr, 06.11.2008, 02:36:04

« predchdzajce - alie »

Padres

Bude zajtra cviko so Subom? :)

TradeMark

Myslim ze nastal cas aby zacal Suba chodit na forum.
Pičoch jest veľo, ale nalivačoch malo!

Corse

Ta bude ci ne?    bu   pisali ste mu dakto na mail?

zuzanka

Quote from: Eghinka on  18.11.2008, 13:47:31
dnes so subom cviko nebude..teda aspon my co mame o 15.00 urcite nemame ;)
a zajtra mame?
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

Songoo

Quote from: danielmi on  13.11.2008, 02:27:12
teraz ma napada pri bacovi,,ak mam 6/7b a mal pripomienky,,,ale kaslem na to aby som kvoli 1 bodu prerabal,musim mu opat poslat opravene?

mal som 6b doniesol som vytlacene (neopravene) dal na konci cvika ani neotvoril.

diacon.mex

Dostal sa niekto do toho systemu syntlog? Ako sa tam da zaregistrovat? dik

ppt


diacon.mex

Quote from: ppt on  21.11.2008, 17:03:12
do akeho systemu?  :o

to na cviku nam o nom hovoril cviciaci, ze ten system dokaze urobit zadanie ci co... ale vela ludi uz o nom vedelo... nechapem... na moodle pozri v kurze LS tam to je, ale neda sa prihlasit... a neviem ako sa zaregistrovat, ked registracia musi byt potvrdena asi cviciacim...

cepi

som kto som vdaka palenke

JCube

haulis nam povedal ze nam poposiela maily s tym ale ako spravny tuke clovek sa na to vyjebal...hail to great fucking tuke
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

nighthunter

Quote from: JCube on  21.11.2008, 19:32:00
haulis nam povedal ze nam poposiela maily s tym ale ako spravny tuke clovek sa na to vyjebal...hail to great fucking tuke
"spravny tuke clovek" :emot-LMAO:
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

kOsTi

#111
a this?

http://ruzin.fei.tuke.sk/projekty/portal/index_pov.php?action=anonym



inac to co je za kktina ze ludia co odovzdavali pri Bacovi zadanie tak ze mu poslali na mail tak im poslal response ze co treba opravit a mozu si to opravit a ti co mu dali tlacane tak len im povedal kolko bodov dostali a koniec  :trestac:
:trestac:

scabby abby

toto mi napisal Haulis:

Aktivujte si stranku ruzin.fei.tuke.sk/projekty/portal.
Na nej si zvlte registraciu.
Na zaklade tohto, ja Vas uvidim v ziadateloch o registraciu a zaradim Vas.
Dostanete tak nasledne pravo sa prihlasit a vyuzivat vybavenie stranky.

diacon.mex

#113
2-krat som sa registroval, 2-krat to spadlo... WTF? :hammer:



Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to 66.249.93.27:25 in /var/www/projekty/portal/includesxpm/XPertMailer.php on line 252

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to 209.85.220.176:25 in /var/www/projekty/portal/includesxpm/XPertMailer.php on line 252

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to 72.14.253.27:25 in /var/www/projekty/portal/includesxpm/XPertMailer.php on line 252

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to 209.85.147.27:25 in /var/www/projekty/portal/includesxpm/XPertMailer.php on line 252

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to 64.233.183.27:25 in /var/www/projekty/portal/includesxpm/XPertMailer.php on line 252
Error.
Warning: ldap_add() [function.ldap-add]: Add: Invalid syntax in /var/www/projekty/portal/includes/functionsJG.php on line 229



a total pecka je to pod tym potom:



Váš formulár bol odoslaný na spracovanie. Informáciu o zaradení do databázy Vám zašleme na adresu: ....



:whacko:  :trestac:

JCube

spravna tuke vec :) kodil isto feikar
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Corse


tomash

Inak naco je vlastne ta stranka? Hmm neviem ani, ci nam ju Suba spominal...  :h_huh:

lada

nekto kto ma prom a odovzdane, pls hodte to na FTP  :lb:

diacon.mex

Quote from: lada on  22.11.2008, 01:11:09
nekto kto ma prom a odovzdane, pls hodte to na FTP  :lb:

pripajam sa... PROM by bodlo. dik

lukasqo

odovzdal uz niekto BCD do Grayovho?

badi

Quote from: diacon.mex on  22.11.2008, 01:36:00
Quote from: lada on  22.11.2008, 01:11:09
nekto kto ma prom a odovzdane, pls hodte to na FTP  :lb:

pripajam sa... PROM by bodlo. dik

taktiez POPROSIM :-)
Som rýchly ako Intel, lebo iba hádam, ale jedinečný ako AMD, keďže to viem aj zdôvodniť.

kOsTi

otazka... v druhom zadani treba pouzit optimalne kodovanie?
:trestac:

TradeMark

Fuuu to uz sa rozdavali aj druhe zadania?  :hammer:
Pičoch jest veľo, ale nalivačoch malo!

Padres

Ma Suba nejaky termin na odovzdanie prveho zadania ci ani ne? :)

ApokalypS

no nam na minulom cviku povedal, ze mu ich mame na dalsom cviku odovzdat..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/