• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Logicke Systemy - Zadania

Started by LONEr, 06.11.2008, 02:36:04

« predchdzajce - alie »

puq

sak co stresujete este dva dni...kopu casu ;)

zuzanka

Quote from: puq on  21.01.2009, 02:08:18
sak co stresujete este dva dni...kopu casu ;)
si si isty?
:D porad daky rychly sposob :P
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

puq

treba si hodit vsetko do mobilu a nemas problem :D

kOsTi

:trestac:


diacon.mex

#480
moore automat je rychlejsi alebo pomalsi? (moj nazor je, ze je pomalsi, ale v niektorom z predoslych postov bolo spominane ze je rychlejsi, tak ako to je?)

EDIT: aweeeee, dik  ;)

kOsTi

Quote from: puq on  21.01.2009, 02:57:00
Quote from: kOsTi on  21.01.2009, 02:56:24
puq ides v piatok?

yop

ok mozno sa uvidime ... este som to nevidel ale stvrtok sa chystam :D
:trestac:

puq

ja nic nenechavam na nahodu uz :P ja zacinam zajtra s LS(a vecer mozno s LSD :D )

JCube

ja som zacal dnes a to idem v pondelok :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

no uvidim mozno aj ja zacnem ale zajtra mam ZSWI tak neviem ci nepojdem na pivo :D
:trestac:

puq

hehe :D ja som sa vcera vecer zmordoval a dnes som musel oddychovat povinne :D lebo hlava povedala ze bude boliet a nic som sa nemohol ucit :D

kOsTi

no nic idem spamovat do zswi topicu ze neviem nic :D
:trestac:

aweeeee

Quote from: diacon.mex on  21.01.2009, 02:58:13
moore automat je rychlejsi alebo pomalsi? (moj nazor je, ze je pomalsi, ale v niektorom z predoslych postov bolo spominane ze je rychlejsi, tak ako to je?)
podla mna by mal byt pomalsi o jeden takt ako bolo pisane v skriptach
Thor! Odin's son
Protector of mankind
Ride to meet your fate
Your destiny awaits
Thor! Hlödyn's son
Protector of mankind
Ride to meet your fate
Ragnarök awaits

Sooloni

chcem sa spytat tych co boli uz na LS ze ci treba sako ale mozem prist aj v mikine ??? ze ci na to nejak ten baca prihliada ....

kOsTi

nikomu nic nepovedal takze tazko povedat :D (btw, len tak pre zaujimavost.... ma niekto nejaky dokaz ze vobec niekto na to prihliada? :D )
:trestac:

Sooloni

Quote from: kOsTi on  21.01.2009, 08:15:40
nikomu nic nepovedal takze tazko povedat :D (btw, len tak pre zaujimavost.... ma niekto nejaky dokaz ze vobec niekto na to prihliada? :D )
a teda vsetci mali obleky ci ako ? :P

kOsTi

:trestac:

leniocka

co sa tyka toho prveho prikladu boli tam len funkcie? nebolo tam take jak v zadani, ze nejake kody treba poznat alebo podobne?

puq


Guisseppe

Mozem otazku?
Mriezku sprostych implikantov robim z vysledku co mi vyjde z McCluskeyho? Ci to nema s McCluskeym nic spolocne? Ak to nesuvisi spolu, tak potom z coho to robim?  :huh2:
Vopred vdaka

puq

ano mriezku robis z QM metody...tam ti vyjde skratena DNF a ty potrebujem IDNF a preto robis mriezku prostych implikantov

Guisseppe

a ked sa mi vyskrta v mrezi vsetko, to znamena, ze z Cluskeyho vyslo IDNF ak tomu chapem dobre  :j_tongue:

Payne

Ty musis dostat aby bolo vsetko vyskrtnute v tej mriezke... Az vtedy si skoncil

ppt

ved v skole na cviku sme skrtali a nevyskrtali sme vsetko

Guisseppe

podla puqa co pisal mi vyslo, ze to co ti ostane je IDNF. a ked vyskrtas vsetko znamena ze IDNF si dostal z McCluskeyho...