• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

Bakalarska praca

Started by diacon.mex, 11.10.2008, 17:42:26

« predchádzajúce - ïal¹ie »

Padres

ja som bol 6-ta komisia a uplne pohoda, otazky k teme, som rad :)

pepco

komisia c.4: Sujansky, Sivy, Paralic a Samuelis... otazku mal kazdy aspon jednu na srdci :) ale pohoda... siel som ako druhy, ale uz mali sklz 30min... aj dalsi co sli pomne museli skratene prezentovat :D

johnyo13

komisia 1: pohodicka, Kollar predseda! on, vaclavik a korecko mali po jednej otazke (simonak sa asi nikoho nic nepytal), niekedy sa to vsak za otazku ani povazovat nedalo, skor take ich napady a pripomienky a ja som len prikyvoval :D
inac neskutocne horko tam bolo, som myslel, ze sa roztopim :D
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

valec

nema niekto info o piatej komisii ? som hlavne zvedavy ta predsedu komisie...

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

letolto

5. komisia uplne v pohode. Aj ked sa tvarili, ze su vazny, bola dobra nalada. Pytali sa len veci ktore suviseli s pracou. Docent Dockal v mojom pripade mal len taku otazku, ci viem co je pomlcka, a preco som pouzival v praci pri zoznamoch pomlcku ktora sa pouziva medzi slov (je rozdiel aj medzi pomlckou a pomlckou).

danielmi

Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

Dulus

Quote from: valec on  16.06.2009, 22:00:16
nema niekto info o piatej komisii ? som hlavne zvedavy ta predsedu komisie...
Ako uz bolo popisane 5 komisia je v pohode. U mna mali otazky vsetci, Suba Haulis menej, Giert a Dockal mali viac, ale vsetko k teme a pomerne jednoduche otazky. Myslim ze sa nie je coho bat, vseobecne sa nie je coho bat.
Zivot je ako jazda na vytahu.Raz si hore,raz dole.

morrfun23

a aka bola druha komisia?

puq

Quote from: morrfun23 on  17.06.2009, 00:58:14
a aka bola druha komisia?

more dpc vies citat???????? alebo to len tak zajebes prve co ta napadne???? take ma vie fest najebat

morrfun23

ja viem citat dpc ale chcel som vediet este viac dojmov chuju

Dudusa

neviete ci mam prist rano o hodinu skor aj ked idem druha (t.j. 8:25)? a este nieco o tretej komisii ak by ste mohli.. a vsetkym vam gratulujem :)
Setrite vodu, pite pivo!

buhehe

Quote from: morrfun23 on  17.06.2009, 01:12:32
ja viem citat dpc ale chcel som vediet este viac dojmov chuju
a co este potrebujes konkretne vedeiet? puq to vsetko zhrnul...ja len dodam ze u mna mal otazky aj havlice (samozrejme spolu s gencim)

sri

Quote from: Dudusa on  17.06.2009, 02:50:42
neviete ci mam prist rano o hodinu skor aj ked idem druha (t.j. 8:25)? a este nieco o tretej komisii ak by ste mohli.. a vsetkym vam gratulujem :)
podla mna staci o 8.00 keby NAAAHODOU prvy neprisiel... ja som stvrty o 9.15 ale tiez neidem hodinu skor, maximalne pol hodiny

Inak, dnes spravil kazdy? Pocul som, ze vraj jeden nie ...

Tanka

hej o jednom viem aj ja co nespravil ale ten mal posudky E a Fx cize ten bol jasny.

7ici7


valec


sikik

Myslim, ze to je len formalita. Som mal od veduceho D65 a od recenzenta E60 a dali mi v pohode D61 ani sa ma vela nepytali, asi ma nechceli dodzubat. Len Sujansky so Samuelisom sa zo slusnosti opytali po dve jednoduchucke otazky, inak nic. Ani Sivy, ani Paralic sa nic nepytali, hoci Paralic vyzeral jak keby uz chcel ist na obed. Takze asi zato sa nic nepytal  ;D
If you're one in a million, there are six thousand people exactly like you.

Computers make very fast, very accurate mistakes.

Padres

#768
Ako je to s papierovackami teraz po skonceni bc? Co treba ist vybavovat na studijne, co kde odnest atd atd? Btw nejaky doklad ze sme Bc to je iba ten diplom?
Plati nam ISIC na mhd atd aj cez prazdniny tak jak je ta nalepka 09/2009?

kOsTi

co by malo ist treba vybavovat a studijne? :/
:trestac:

GrindMyAss

hmm to by aj mna zaujimalo :D

ferko

na studijne si treba ist po potvrdenia o ukonceni studia v pocte kusov 5
vyrovnat podlznosti v kniznici, intrak po pripade aj katedra

viac myslim ze asi netreba momentalne, ked som sa bol pytat tak len toto mi povedala

GrindMyAss

Quote from: eminkaa on  17.06.2009, 16:31:44
ten papier o ukonceni studia... ten treba zaniest na socialny urad kvoli pozastaveniu vyplacania pridavkov. ten, kto pokracuje v studiu, prinesie v septembri potvrdenie o navsteve skoly a tie dva pozastavene mesiace sa mu vyplatia spat.
zlavy na isic vam platia do konca tohto tyzdna a znova budu az po zapise, ked si pojdete precipovat papier. aj ked ste legislativne studenti aj pocas leta, kazdy tu na to kasle, takze sa treba podla toho aj zariadit..

dik za info  ;)

johnyo13

☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

kOsTi

dik :) inac tie podlznosti kde zistim ci mam nejake? (aj ked teda neviem si predstavit co by tam mohlo byt, ale clovek nikdy nevie :D )
:trestac: