• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

Bakalarska praca

Started by diacon.mex, 11.10.2008, 17:42:26

« predchádzajúce - ïal¹ie »

zuzanka

jooj, ludkovia, mate uz vsetci posudky? ci to len ja zbytocne stresujem ze sa mi neozyva oponenet?  :'(
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

pepco

mame :D stresuj dalej :p

zuzanka

Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

pepco

Quote from: zuzanka on  13.06.2009, 06:22:45
Quote from: pepco on  13.06.2009, 06:11:38
mame :D stresuj dalej :p
skarednik :/

dakujem za poklonu :) ...a teda prepac no ze som ti to tak povedal z mosta do prosta, ale tak ja som sa nacakal kym kumne prisiel posudok

lada

tiez som si ho vyspamoval ;)

Smokie

Quote from: zuzanka on  13.06.2009, 06:09:29
jooj, ludkovia, mate uz vsetci posudky? ci to len ja zbytocne stresujem ze sa mi neozyva oponenet?  :'(
ani ja este nemam :-/
"And how is education supposed to make me feel smarter? Besides, every time I learn something new, it pushes some old stuff out of my brain. Remember when I took that home winemaking course, and I forgot how to drive?"
- Homer Simpson -

Worry what your friends think, not your enemies

rennow

neboj, nemaju vsetci, ... tak isto ani vsetci este nemaju spravene prezentacie ..... ved sme FEI :)

glassworker

to budete aj ku prvemu slajdu daco hovorit? podla pokynov mam o nom hovorit 1 minutu.... iba poviem nazov prace a strucny abstrakt ???

kov

ja som to pochopil tak, ze v tej prvej minute je zahrnuta formalna "poklona" komisii a nejaky kratky abstrakt/uvod... inak doteraz neviem ako mam na zaciatku oslovit komisiu a rozbehnut temu, bo "vazena komisia, tema mojej bakalarskej prace je to-a-to a teda podme na to" je fest lacne (a doposial jedine co ma napada)...

hubertus

Quote from: kov on  13.06.2009, 21:16:18
ja som to pochopil tak, ze v tej prvej minute je zahrnuta formalna "poklona" komisii a nejaky kratky abstrakt/uvod... inak doteraz neviem ako mam na zaciatku oslovit komisiu a rozbehnut temu, bo "vazena komisia, tema mojej bakalarskej prace je to-a-to a teda podme na to" je fest lacne (a doposial jedine co ma napada)...
nad tym som rozmyslal vcera ja ja :)
ale ak to nepovie tajomnik pri predstavovani .. tak je to asi najvhodnejsi zaciatok ..
potom mi uz len napad .. vazene smutocne zhromazdenie, zisli sme sa tu ... :) :)
.: hubertus :.

Ing. nemtom

najvhodnejsi zaciatok je "vazena pani komisia" a hotovo
brix will be shat

leniocka

jaky problem? "vazeny pan predseda, vazeni clenovia komisie, dovolte mi predstavit moju bakalarsku pracu, ktorej temou je .... "

buhehe

Quote from: glassworker on  13.06.2009, 20:46:12
to budete aj ku prvemu slajdu daco hovorit? podla pokynov mam o nom hovorit 1 minutu.... iba poviem nazov prace a strucny abstrakt ???
ja sa chystam spomenut v tej 1. minute aj dovody preco som si vybral tu temu

kov

Quote from: leniocka on  13.06.2009, 23:38:28
jaky problem? "vazeny pan predseda, vazeni clenovia komisie, dovolte mi predstavit moju bakalarsku pracu, ktorej temou je .... "

nemal som tolko pit.. ani taka lahka vec ma uz nenapadne...  :D

leniocka

nemusis k 1. slajdu hovorit 1 min. to je len orientacne. bude ti ten cas isto treba k dajakemu inemu slajdu.

letolto

Quote from: leniocka on  13.06.2009, 23:38:28
jaky problem? "vazeny pan predseda, vazeni clenovia komisie, dovolte mi predstavit moju bakalarsku pracu, ktorej temou je .... "

Som zvedavy, kolko ludi pouzije tvoje slova utorok :)

pepco

trosku oneskorene, ale az teraz som vytiahol fotak :D
piatok som odfotil nastenku, sice teraz som zistil ze slnko narobilo svoje, ale tak lepsie ako nic :) snad

http://hotfile.com/dl/6470557/33e67a8/bc.rar.html

kov

napadla ma taka malickost... kedy sa maju stavit ti, ktori zacinaju po obednajsej prestavke (13:00, 13:25, atd...)? keby prisli na 11:20, bolo by to priskoro. keby prisli na 12:00, komisia by bola na obede...

nestaci ked dojdem(e) na 13:00?

DeViLvs

Quote from: kov on  14.06.2009, 16:43:32
napadla ma taka malickost... kedy sa maju stavit ti, ktori zacinaju po obednajsej prestavke (13:00, 13:25, atd...)? keby prisli na 11:20, bolo by to priskoro. keby prisli na 12:00, komisia by bola na obede...

nestaci ked dojdem(e) na 13:00?
jj staci, ze prides presne (nejakych 5-10min pred) ako mas ist dnu. Aspon tak nam to hovoril veduci....

Speedy2003

chcem sa opytat ci ma tu niekto oponenta Šimoňáka? ak ano dostali ste uz posudok?

DeNaTuReMaN

Pre uchadzacov u 5.tej komisie : Dialo sa este nieco dolezite, alebo nejaky dolezity oznam sa povedal po nahrani prezentacii ? Lebo som uz zduchol , zase ma volali na pivo a musel som ujst aby som sa aspon jeden den neopil :)
V nedelu na obed budu krky

Frodooo

ti ktori mame obhajobu v miestnosti a516 sme zase raz vyhrali...posraty solaris nevie ani ppt a uz vonkoncom dynamicku prezentaciu vo forme videa...tuke rulez

hujer

Quote from: DeNaTuReMaN on  15.06.2009, 23:22:37
Pre uchadzacov u 5.tej komisie : Dialo sa este nieco dolezite, alebo nejaky dolezity oznam sa povedal po nahrani prezentacii ? Lebo som uz zduchol , zase ma volali na pivo a musel som ujst aby som sa aspon jeden den neopil :)

Hej každý musí doniesť liter pálenky so sebou.

DeNaTuReMaN

Hadam 7micka mi postaci a zvysok bude v bare :)
V nedelu na obed budu krky

glassworker

na solarise je start prezentacie tiez F5 ?  :trestac: