• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Bakalarska praca

Started by diacon.mex, 11.10.2008, 17:42:26

« predchdzajce - alie »

Fary

zaujimave, v tom pdf kde je zoznam studentov, ich prac, ... , je v komisii c.2 uvedena miestnost A509 a v pdf so zoznamom komisii je miestnost B509  :o

trek

v tom pdf-ku mi nejak nesedi meno recenzenta, ktoreho mi oznamil moj veduci, aj mi uz pisal ze mi posle posudok na mail...to by nebolo divne keby moja konzultanka pocas semestra bola aj recenzentkou? :)

glassworker

no to mas v podstate jedno, lebo existuje iba jedna miestnost s cislom 509 na piatom poschodi v hlavnej budove.

Ing. nemtom

serte na to pdf-ko, oficialne pre vas je ta nastenka
brix will be shat

Corse

vsetko co potrebujeme vediet je datum a cas, to z nastenky vieme, tak o co go?

buhehe

a ty nepotrebujes vediet miestnost?

ywetka

Quote from: trek on  10.06.2009, 22:32:21
v tom pdf-ku mi nejak nesedi meno recenzenta, ktoreho mi oznamil moj veduci, aj mi uz pisal ze mi posle posudok na mail...to by nebolo divne keby moja konzultanka pocas semestra bola aj recenzentkou? :)

tebe aj kostimu plati to, co som vam posielala mailom. Ta verzia je stara, to pdf sa posielalo par hodin pred novsou verziou, cize to konzultant mohol popliest. Vsetci moji bakalari ste v jednej komisii.
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

kOsTi

cool, konecne normalne info  :thumbs-up:
:trestac:

Payne

Sa chcem spytat ze kto robi synamicku prezentaciu tak vam ide v poho ten CamStudio? bo ja neviem preco ale mi to len chyby vypisuje, pripadne neviete daky iny program pod Win poradit ???

sri

Freez Screen Video Capture
http://www.smallvideosoft.com/downloads/freez_screenvideocapture.exe

vela skusenosti s nim nemam, ale tych par videi co som robil zvladol spoko

Corse

Quote from: buhehe on  10.06.2009, 22:46:02
a ty nepotrebujes vediet miestnost?
miestnost na mieste zistis behom 2 min...

DeViLvs

pocujte ta prezentacia by mala mat cca 7 slidov, ako to tu bolo pisane?
nie je to nejak malo? napriklad ja som si myslel, ze to maju byt  20++ slide-ove prezentacie....

sri

Quote from: DeViLvs on  11.06.2009, 03:58:01
pocujte ta prezentacia by mala mat cca 7 slidov, ako to tu bolo pisane?
nie je to nejak malo? napriklad ja som si myslel, ze to maju byt  20++ slide-ove prezentacie....


Paralic vravel na stretku, ze na 15-minutovej prezentacii je nemyslitelne mat viac ako 15 slidov, inak z toho bude klikacia show... no a kedze mame mat iba 10-12 minut, tak treba tomu prisposobit aj prezentaciu. Dolezite je co budes rozpravat

kOsTi

tak struktura prezentacie je predpisana... toho sa treba drzat... pokyny su tu resp na KPI stranke...
:trestac:

hubertus

Quote from: danielmi on  10.06.2009, 21:11:27
tak komisia č.6 ..je extrem,,zavidim tym ktori tam idu
no nvm ci sa mam tesit abo plakat :D :D
.: hubertus :.

johnyo13

to komisia sa ma moze spytat len jednu otazku? tu ktoru uz budem vediet? ..to je kus divne, ne?
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

kOsTi

podla mna komisia sa moze pytat hocico... otazka od oponenta ze zas daco ine

EDIT: nj ema bola skor :P
:trestac:

johnyo13

no jedna je isto malo, ale az 7? zas tak by to nemuseli prehanat :D
a dufam ze sa to budu pytat az po prezentacii, nie ze mi budu skakat do reci kazdych 30 sekund..
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

Ing. nemtom

7 neni vela, mna sobota 10minut dojeboval
brix will be shat

libra2

Ja som mal pohodovu komisu: Sobota, Adam, Novitzka, Suba a Haulis. Sobota bol mojim konzultantom/veducim, okrem neho sa kazdy spytal na nieco. Pytali sa skor vseobecne veci, resp. veci, s ktorymi som sa stretol pri riesenie (skor veci stylu toto preco tak, preco nie inak,... ).
Samozrejme az po odprezentovani a zodpovedani oponentovej otazky (na ktoru som mal tiez prezentaciu)...

Ing. nemtom

to mas dobre, ja som na tom bol opacne, jediny kto kecal bol on s cielom uplne ma dojebat, asi sa mu nepacilo ze som prezentoval MS
brix will be shat

danielmi

na teoriu sa pytaju???
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

Ing. nemtom

brix will be shat

danielmi

aha,ale do prezentacie teoriu nedavat?
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

johnyo13

☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼