• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Bakalarska praca

Started by diacon.mex, 11.10.2008, 17:42:26

« predchdzajce - alie »

danielmi

a to je ako mozne ze ten co obhajoval fiktivny program,dostal zapich?to si veduci jeho nevsimol?
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

danielmi

Výsledok dosiahnutého riešenia (základná štruktúra a význam riešenia – podľa povahy práce vo forme obrázka, slovne, formálne)

ak som len opisoval programy, zistoval ktory co obsahuje,porovnaval v zaverecnych tabulkach co do tej casti dat?aj tak sa vsetky na seba podobali ci uz v podpore,funkciach a pod.... v praci mam asi na 5 stran tabulky,,do slajdu to asi nedam.......
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

mishelka

zhrnute vysledky (mozu byt i nejake mensie tabulky z tych vacsich, pripadne nejake prve dva-tri riadky, za tym tri body a posledne dva riadky), slovny popis vysledkov, ci si dosiahol to co si chcel, pripadne ak mas tabulky s nejakymi teoretickymi datami, tak vyber najdolezitejsie a najpodstatnejsie pre to, co si chcel zistit. Pripadne, ak sa vsetky aplikacie na seba podobali, vypisat len rozdiely... proste nejak to zostrucnit
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

GrindMyAss

VEDUCI : A (100)
OPONENT : A (93)

bp bp bp bp bp bp bp bp

Ing. nemtom

brix will be shat

kOsTi

ja ani neviem ci praca uz dosla k veducemu :)
:trestac:

GrindMyAss

Quote from: Bc. nemtom on  09.06.2009, 18:17:21
KOMISIA : E (51)

aj keby to bola pravda thak mi to nevadi :)

JCube

rozpis obhajob uz na nastenke kpi
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

a to je taky problem to jebnut na net? :/ :/ :/
:trestac:

Ing. nemtom

to neni taka sranda potom, ale minuly rok to bolo v dajakom pdf na nete ak ma pamat neklame
brix will be shat

GrindMyAss

mne je to jedno aj thak dnes musim ist do skoly :D

staninko

ako je to s tymi posudkami , to treba si po nich niekde ist ?

ppt

3 dni pred obhajobou mas pravo ich vidiet. A zalezi, ako sa dohodnes s tvojim konzultantom. Moze ti ich poslat na mail, alebo potom tusim za p. Sidarovou.

sri

Quote from: JCube on  09.06.2009, 18:35:57
rozpis obhajob uz na nastenke kpi

mohol by niekto odfotit a zavesit na web?

mio

odfotil som tie zoznamy s casmi obhajoby ...  nech sa paci http://leteckaposta.cz/673546558  ...

puq


Corse


Frodooo

paradna praca mas to u nas...o tomto je toto forum...fest spokojnost ;)

johnyo13

pripajam sa k "ďakuláciam"  ;D
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

trek

tak pocital som tie mena a je nas celkovo 164 na obhajobach...ak som sa nepreratal  ;D

danielmi

dpc, nechcem ist v stredu
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

JCube

pohoda jazz :) uz nebude nalada na pocuvanie :D to len prides coskaj posaskujes a ides domov s titulom :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Tanka

ja idem posledna v stredu (komisia 2), to uz budu mat toho tak plne zuby, ze ma mozno rovno z dveri prec poslu :D

sri

Vie niekto spolahlivu e-mail adresu na Janitora, lebo som googlom nasiel asi 10 ale neviem ktoru(e) z nich naozaj pouziva (vsetky urcite nie) a  nechcem cakat mesiac na odpoved... Dakujem

JCube

jozef[bodka]janitor[na]cnl[bodka]tuke[bodka]sk
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"