• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Bakalarska praca

Started by diacon.mex, 11.10.2008, 17:42:26

« predchdzajce - alie »

Pribina

Ta potom sa podel o dojmy :D
plllllp prepinan kapitan Spok

JCube

tak maximalne mozes upnut desat suborov takze pohoda :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pribina

noo super :D dufam ze to zhltne aj moju 105 stranovu prirucku systemovu :D:D
plllllp prepinan kapitan Spok

JCube

omfg...to si generoval? bo to dost na picu je :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pribina

Jj generoval a tak mi spravilo ze dva riadky na jednu stranu tri a hned dalsia strana :D musim upravit :D:D
plllllp prepinan kapitan Spok

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Dudusa

vam sa da bez problemov uploadnut bakalarka do etd? lebo mne to pise daky error:

Při spojení s srv-epc1.lib.tuke.sk:443 nastala chyba neboť je používán neplatný bezpečnostní certifikát.

Certifikát není důvěryhodný neboť je podepsán sám sebou.

(Kód chyby: sec_error_ca_cert_invalid)

wtf??
Setrite vodu, pite pivo!

Pribina

jj javadoc ale pouzil som v ramci neho docflex doclet na vygenerovanie do rtf. Celkom parada to vyzera nebyt tych anglickych nazvov ze class summary a podobne, plus este ze je to na 60 stran :D
plllllp prepinan kapitan Spok

trek

ja som neuploadoval nic...len som si tam na IS ETD zaregistroval pracu vytlacil zmluvu a isiel som podpopisat ..a tam priamo mi z kluca teta stiahla pracu aj s prilohami a programom

JCube

Quote from: Dudusa on  27.05.2009, 03:21:49
vam sa da bez problemov uploadnut bakalarka do etd? lebo mne to pise daky error:

Při spojení s srv-epc1.lib.tuke.sk:443 nastala chyba neboť je používán neplatný bezpečnostní certifikát.

Certifikát není důvěryhodný neboť je podepsán sám sebou.

(Kód chyby: sec_error_ca_cert_invalid)

wtf??
daj ignorovat...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Dudusa

mozem dat len OK :) ale kaslem na to, pojdem s klucom :)
Setrite vodu, pite pivo!

johnyo13

jak sa viazu tie prirucky, to maju aj nejaky obal, ci len su nejak zlepene tie strany bez obalu?
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

kov

bez obalu v podstate... skus sa spytat na lepenu väzbu

valec

prirucky robia so zlepenou vazbou, aby sa ti zmestili do bc prace. potom ich tam len zasunies   ;D

Viper_No1

Vie mi niekto povedat kde mi to zlepia a zviazu najrychlejsie? nejake skusenosti? Bez ohladu na cenu. Ci to stihnem, ked dam zviazat v pondelok rano.. Dik
3 zasady do zivota:
"Skutocne mudry muz nikdy neskace roznozku cez chrbat jednorozca."
"Nepi rano kavu. Nebudes moct cele doobedie zaspat."
"Mylit sa je ludske, ale naozaj nieco zamotat je mozne len pomocou pocitaca."
+bonus: "Nikdy nejedz zlty sneh!"

puq

zadavaci list je potrebne naskenovat? alebo sa tam moze dat aj fotka?

kov

Quote from: mishelka on  26.05.2009, 03:20:47
Quote from: kOsTi on  26.05.2009, 02:22:46
no v jednej kopii musis mat aj tak oskenovany cize tak ci tak treba...
staci ak mas kopiu ktoru zalozis do bakalarky vytlacenej, nemusis mat oskenovany.. ale mozes

kOsTi

ja som tam dnes dal ciernobielu upravenu fotku...
:trestac:

diacon.mex

Quote from: Viper_No1 on  27.05.2009, 23:46:20
Vie mi niekto povedat kde mi to zlepia a zviazu najrychlejsie? nejake skusenosti? Bez ohladu na cenu. Ci to stihnem, ked dam zviazat v pondelok rano.. Dik

Vraj nie je nutne mat zviazanu pracu do pondelka, ale tie zmluvy treba potvrdit do 1.6. praca sa odovzdava veducemu (podla mojich informacii). Ale pre istotu sa treba dohodnut s veducim, ze do kedy chce mat prace u seba zviazane.

Pribina

Quote from: diacon.mex on  28.05.2009, 00:49:36
Vraj nie je nutne mat zviazanu pracu do pondelka, ale tie zmluvy treba potvrdit do 1.6. praca sa odovzdava veducemu (podla mojich informacii). Ale pre istotu sa treba dohodnut s veducim, ze do kedy chce mat prace u seba zviazane.

Jj aj u mna to je tak.
plllllp prepinan kapitan Spok

ywetka

#445
Quote from: diacon.mex on  28.05.2009, 00:49:36
Quote from: Viper_No1 on  27.05.2009, 23:46:20
Vie mi niekto povedat kde mi to zlepia a zviazu najrychlejsie? nejake skusenosti? Bez ohladu na cenu. Ci to stihnem, ked dam zviazat v pondelok rano.. Dik
Vraj nie je nutne mat zviazanu pracu do pondelka, ale tie zmluvy treba potvrdit do 1.6. praca sa odovzdava veducemu (podla mojich informacii). Ale pre istotu sa treba dohodnut s veducim, ze do kedy chce mat prace u seba zviazane.

musi suhlasit aj oponent. nakolko na recenzie bakalarok je zhruba tyzden a pol a napriklad ja mam az 14 bakalarok na recenziu, rozhodne by sa mi nepacilo, keby mi kazdy doniesol o tyzden neskor.
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

diacon.mex

#446
Quote from: ywetka on  28.05.2009, 01:23:11
Quote from: diacon.mex on  28.05.2009, 00:49:36
Quote from: Viper_No1 on  27.05.2009, 23:46:20
...
...

musi suhlasit aj oponent. nakolko na recenzie bakalarok je zhruba tyzden a pol a napriklad ja mam az 14 bakalarok na recenziu, rozhodne by sa mi nepacilo, keby mi kazdy doniesol o tyzden neskor.


ups sorry nevsimol som si ze som dal edit.. ale chcel som spomenut, ze v stredu by mali byt vsetky odovzdane, kedze viazanie trva 2 dni a v pondelok maju byt bakalarky vo finalnej verzii.. inak by to bola nezodpovednost (vo vacsine pripadov)

JCube

Quote from: Viper_No1 on  27.05.2009, 23:46:20
Vie mi niekto povedat kde mi to zlepia a zviazu najrychlejsie? nejake skusenosti? Bez ohladu na cenu. Ci to stihnem, ked dam zviazat v pondelok rano.. Dik
vsade kde si zaplatis ti to zviazu na pockanie...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

danielmi

ja mam do 3.6. odovzdat...
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

WRC03

super je to hotove, zajtra si pekne vytlacim a dam zviazat :)