• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Bakalarska praca

Started by diacon.mex, 11.10.2008, 17:42:26

« predchdzajce - alie »

puq

presne tak :D 80% ludi tam pride v pondelok:D to bude dusnota :D btw jak dlho trva odovzdanie indexu? dufam ze len pridem, dam a odidem :D

Pribina

Jj tak presne...ja som bol uz v utorok pre istotu :D
plllllp prepinan kapitan Spok

puq

ta ja budem mat az v pondelok zapocet...ked bude :D cize skor som ani nemohol prist ;)

Pribina

A uz mu mas celu pracu v pondelok ukazat? :)
plllllp prepinan kapitan Spok

puq

ta v sobotu mam poslat...ale ne celu pracu...tak aby to stacilo na zapocet...cize poslem tolko kolko stihnem...dufam ze to budem mat uz dorobene...okrem tych kktin jak skratky...slovnik pojmov a tak...toto este potom dorobim...

Pribina

Jaaj ta ja tiez tak ale chcem to uz v priebehu zajtrajska mat cele hotove, aby som mal uz s tym pokoj :D ale ta este mam dost roboty na tom do zajtra :D
plllllp prepinan kapitan Spok

danielmi

vadi ak som si sem tam pozicial vetu z inej praci typu: V poslednej kapitole je uvedený záver a zhodnotenie riešenia., Cielom prace je analyzovat a charakterizovat....V tejto práci sú prezentované  ,Text tejto bakalárskej práce je rozdelený do ,,,,Aj keď jasný pohľad na moje porovnávacie tabuľky vyhodnocujú JANKA za najvacsieho machra na svete,nemyslim si to...... atd ,,,,,,,,,len take zaciatky viet a pod...
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

puq

:D a to by uz preco malo vadit? :)

danielmi

ta lebo za kopirovanie na slovensku sa povazuje uz to ak 4 slova za sebou skopirujes.....
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

danielmi

kde ste napisali zdroj ,url  ak ste obrazok odniekial prevzali? staci len pod obrazok napr

Obr.4 Model volne viazanej architektury
www.freefoto.cz/amateur/terezka19_01.jpg

moze to tak ostat?nikde v sablone o tom nepisu...
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

puq

tak ale toto su slovne spojenia ktore su vseobecne zname a nikto ti to nemoze dokazat ze si to zkopiroval :) vlastne teraz hej :D kedze si sa priznal :D


danielmi

Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

buhehe

Quote from: danielmi on  22.05.2009, 00:28:03
kde ste napisali zdroj ,url  ak ste obrazok odniekial prevzali? staci len pod obrazok napr

Obr.4 Model volne viazanej architektury
www.freefoto.cz/amateur/terezka19_01.jpg

moze to tak ostat?nikde v sablone o tom nepisu...

ja som napisal tak
Obr.4 Model volne viazanej architektury[1]
a v zozname literatury
[1] www.freefoto.cz/amateur/terezka19_01.jpg

danielmi

Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

GrindMyAss

thaka otazocka..v ktorej osobe pisete pracu ?:)

puq

v prvej mnozneho a v trpnom rode :D a jak madar to stale kombinujem :)))

Pribina

Neviem ako to nazvat ale asi to bude tretia osoba. Pouzivam tam napr. ze na zaklade niecoho bude potrebne vykonat tamto bla bla bla...

EDIT: Asi to bude ten trpny rod :D
plllllp prepinan kapitan Spok

puq


Tanka

jo a ked uz sa bavime ze v akom rode, cisle, case, pade :D to pisete... Implementacnu cast mate tiez tak? Konkretne sa pytam ci tam davate minuly cas (co mi pride logicke kedze to BOLO spravene) alebo aky...

Mao

ja mam vsetko v trpnom rode, aj pracu aj prirucky

Tanka

#321
no ved trpny rod to je akurat ze minuly cas cize nieco v style: "boli vykonane zmeny v konfiguracnych suboroch" lebo cisto teoreticky mozem napisat : "je nutnostou vykonat zmeny v konfiguracnych suboroch" ale to je kus divne, ci len mne sa zda? :D


edit : diky ywet :)

Mao

vo faze analyzy aplikacie pouzivam aj buduci cas, cize bude pouzite a tak

Tanka

ok dakujem to som chcela vediet ;)

ywetka

Quote from: buhehe on  21.05.2009, 17:38:46
Quote from: ywetka on  21.05.2009, 06:12:51
... a btw, ked je v sablone uvedene, ze je to povinne pre DP, je to povinne aj pre BP, len v case ked sa pisala sablona, BP prakticky neexistovala. Taze hor sa do toho :P
jakze neexistovala...tie sablony su nove a aj na uvodnej strene je DIPLOMOVA PRACA ALEBO BAKALARSKA PRACA

preto pisem, ze "prakticky" neexistovala... za rok bol mozno jeden, dvaja studenti, co si vybrali bakalarske studium (aspon na informe teda), nebolo to az tak common ako teraz, preto sa podla mna na to pozabudalo...
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.