• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Bakalarska praca

Started by diacon.mex, 11.10.2008, 17:42:26

« predchdzajce - alie »

Pusta

ja stresujem len preto lebo viem jak dlho mi trvalo kym som vypotila aspon to co som vypotila a len mesiac by mi na to urcite nestacil  bk


Ing. nemtom

lebo viac stresujes jak robis
brix will be shat

WRC03

no treba robit rozdiel ja som Ekovy student :D

danielmi

ako ste na tom s pracou bc?
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

Ing. nemtom

brix will be shat

Frodooo

ja osobne vidim svoj progress v bakalarke na 20%...

danielmi

ja 70%,ale tych 30% bude hardcore
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

kov


JCube

ja mam napisany zhruba ten balast na zaciatku a rozkodenu aplikaciu...pohoda jazz...do konca tyzdna budem za vodou :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

WRC03

inac nechapem zmysel tej prezentacie v takom termine aky mame my 5-6.maj ked to mame kua odovzdat 1.juna az.

a nasiel som svoj zadavaci list :D

webmasterr


Ing. nemtom

predpokladam bakalarky
brix will be shat

Frodooo

ja tiez neviem o ziadnej prezentacii akurat viem ze teraz dakedy sa mame seci bakalari stretnut bud stvrtok v zp1 o 10tej a dostaneme dake instrukcie k bc...

buhehe

taktak...z kpi stranky...
Dňa 23.4. 2009 sa uskutoční v miestnosti ZP1 o 9:55 stretnutie študentov, ktorí budú tohto akademického roku končiť bakalárske štúdium s pedagogickým poradcom k priebehu štátnych záverečných skúšok. Účasť študentov je povinná.


puq


webmasterr

a ta prezentacia v maji? to odkial mate? ocom to ma byt? kde, skym,  preco?   bk

Frodooo

s tou prezentaciou je to subjektivne u kazdeho veduceho bc prace/konzultanta...ja take nic nemam :)

lada

tiez neviem nic o prezentacii

WRC03

mozno to zavisi od katedry, dostal som mail od konzultanta ze mame internu prezentaciu. zmysel toho chapem, ale preco to nedali tyzden pred odovzdanim alebo taky podobny datum, ale teraz co este len som zacal pisat.

Pusta

joj feikari feikari .... my sme mali prvu prezentaciu uz v decvembri, druhu v marci  :D


Payne

Tak to zalezi ako bolo uz povedane od konzultanta... Niektori vcetne mna museli robit v zimnom semestri jednu prezentaciu a jedna sa este bude robit na konci tohto...

Frodooo

ludia do toho 22.5. treba uz odovzdat svojmu ved prace final verziu ci len poriesit ten zapocet ....

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

WRC03

#173
ja mam zajtra prezentaciu ale nemam este sajnu co tam dam :D


edit : prezentacia hotova  br

zuzanka

Quote from: WRC03 on  05.05.2009, 21:20:00
ja mam zajtra prezentaciu ale nemam este sajnu co tam dam :D


edit : prezentacia hotova  br
preco tak skorooooooo?
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.