• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Bakalarska praca

Started by diacon.mex, 11.10.2008, 17:42:26

« predchdzajce - alie »

kOsTi

Quote from: johnyo13 on  02.07.2009, 00:13:00
.... tak sa aktualizovali data a prepisalo dve platnosti na 30.8, iba mhd ostalo...

takze ide teraz ci nejde?
:trestac:

johnyo13

sak som to napisal, podla terminalu v skole hej, podla sprievodcu nie!
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

kOsTi

aha ja ze rano si skusal vo vlaku a potom aktivoval az hento... :/
:trestac:

diacon.mex

Quote from: kOsTi on  02.07.2009, 00:31:30
Quote from: johnyo13 on  02.07.2009, 00:13:00
.... tak sa aktualizovali data a prepisalo dve platnosti na 30.8, iba mhd ostalo...

takze ide teraz ci nejde?

Kamarat spominal, ze treba si ISIC kartu prilozit k terminalu v skole a ako bolo vyssie spominane, "Data sa aktualizuju. Tym sa predlzi platnost zlavy na ZSR do 31.8.2009. (autobusy a MHD neviem - nespominal...)

kOsTi

no schvalne to skusim zajtra a podam reportaz z toho...
:trestac:

danielmi

prilozili sme dnes karty a nic z toho,,,,data sa aktualizuju,,platnost sa predlzi na august,,ale nie zlavy,,vypise ze si externista a to je vsetko,,,pise tam aj ze ziadne zlavy.....
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

kOsTi

tak ale niekomu pise ze zlavy hej druhemu ze karta len sa predlzila a tretiemu ze je externista... fasa :D
:trestac:

ApokalypS

80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

danielmi

ale kde,,ten co ma zlavy,zle precital.....ono treba aj citat,nie len podla farieb sa zariadit..."jeeej zelena ta šicko ok",, boli sme tam 6,vsetci mali aktivovane do aug.,bez zlav
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

danielmi

Quote from: johnyo13 on  02.07.2009, 00:37:09
sak som to napisal, podla terminalu v skole hej, podla sprievodcu nie!
tu je dokaz,,videl ze zelene fajky tha uz myslel ze aj zlavy budu....
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

kOsTi

no ok... sak ja si to kuknem :)
:trestac:

Ing. nemtom

Quote from: JCube on  02.07.2009, 00:27:18
bazmeg...treba zohnat soft na zapis na kartu dekompilovat zistit kod na zapis udajov a robit si image karty...a mf palenka

ta povedz fecovi
brix will be shat

puq

podla mna treba zohnat nejakych normalnych ludi do vedenia a ne tych kktov...bo to neje normalne ze ked som prijaty na ing ze neni som student

JCube

Quote from: Bc. nemtom on  02.07.2009, 06:19:44
Quote from: JCube on  02.07.2009, 00:27:18
bazmeg...treba zohnat soft na zapis na kartu dekompilovat zistit kod na zapis udajov a robit si image karty...a mf palenka

ta povedz fecovi
thaaa...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

johnyo13

ja som na ziadne zelene fajky nepozeral, riadil som sa podla dokumentu co som tu nedavno daval, v ktorom zeleznice prehlasuju, ze zalezi od skoly, do kedy nastavi platnost karty pre svojich studentov... kedze sa platnost zmenila na 30.8. automaticky mi z toho vychadza, ze sa da pouzit, to ze ziadne ine zlavy nefunguju mi je jasne!
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

lada

mne osobne ISIC nevypisuje v kolonke platnost pri SAD nic, takze z toho mi vychadza, ze mam zlavu na busy ;)

ppt

pri SAD v kolonke zlava mi vypisalo "cely(a)", z toho vypliva, ze mam 100%tnu zlavu a mozem chodit zadarmo ;D

buhehe

dneska som aj ja prilozil isic na terminal a ukazovalo ze vsetko plati (MHD, SAD, ZSR) do 31.8. ale uz minuloe vo vlaku som ltt presiel ked mi rozhodca povedal, ze karta je neplatna a nabuduce uz budem doplacat...

nebel

karta plati do 31.8. ale zlava nie :)

ApokalypS

tak! a uz dost debaty o tom :D
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

kOsTi

Hej tebe sa to hovori kedze to mas u pici, ale su aj taki co su na to odkazani... Mne ukazalo SAD do 19.6 ale Vlak do 31.8 tak skusim overit vo vlaku
:trestac:

kOsTi

Tak teraz som zistoval na stanici... samozrejme nefunguje. Teta prezradila ze je s tym kopa problemov vkuse a dokonca ze niektore fakulty na Tuke to maju tak ze ide, niektore ze nie... Proste FEI rulez
:trestac:

nebel

inac nwm kto prekladal tie diplomy ale trapas...
v anglickej casti je napisane bakalár a nie bachelor, prva hlupost
a druha datum narodenia po slovensky dobre> "1. august" ale po ang len "1 August" :D ziadne 1. alebo 1st
dobre odflaknute :) jak ta nasa fakulta :D

kOsTi

diigg... to ten diplom to sa aj otvara a tam daco je vnutri :D
:trestac: