• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Bakalarska praca

Started by diacon.mex, 11.10.2008, 17:42:26

« predchdzajce - alie »

Havran

Quote from: SSPPYY on  24.06.2009, 00:30:10
Este raz opakujem ISIC na DPMK hunguje normalne.
Mam dobite do polky septembra zlavneny a v pohode ho mam stale aktivny. Nebol som ani na UVT, ani na studijnom, len u nas v stanku som si ho dobil na 3 mesiace.

hej, mne tiez napise sice ked prilozim v buse k terminalu ze mam nabyty listok na mesiac, ale asi o 3 sekundy tam vybehne takym cervenym ze karta neplatna, tak neveim ci ked stretnem revizora nebude pindat
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

ApokalypS

#876
Quote from: puq on  24.06.2009, 19:26:26
cize sa nevzrusujte...ak by ste mali nejake podlznosti tak vam povedia ;)
a na ktory mail ti to pisali? TE alebo ten co mas normalne uvedeny?
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Ing. nemtom

jaj vidis mozno mi napisali na TE :D uz to je par rokov co som nekukal
brix will be shat

puq

Quote from: ApokalypS on  24.06.2009, 22:39:38
a na ktory mail ti to pisali? TE alebo ten co mas normalne uvedeny?

mne doslo na TE :)

johnyo13

inac toto som nasiel:
http://www.tuzvo.sk/files/3_7_OrganizacneSucasti/3_7_3_CIT/vyjadrenie_ZSSK_k_Bc_090611_.pdf
Na základe uvedeného Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. poskytuje zľavnené cestovné študentom, ktorí ukončili 1. stupeň vysokoškolského štúdia (denná forma štúdia) v zmysle Prepravného poriadku Železničnej spoločnosti Slovensko, a. s., t. j. počas trvania akademického roka na základe aktivovanej dopravnej časti na BČK. Je na rozhodnutí príslušnej školy, ako nastaví platnosť ,,Do" na BČK študentovi, ktorí ukončil 1. stupeň vysokoškolského štúdia, či mu umožní alebo neumožní využívať zľavnené cestovné.

Dakujeme za skvele nastavenie!
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

kOsTi

ved vravim... je to cisto na skole a TUKE zase raz nesklamala!
:trestac:

JCube

ja neviem ci ma zmysel tie pomery na nasej skole porovnavat s niecim...to len aby clovek vkuse najebany bol...fakt...ci idem do skoly ci zo skoly ci citam noviny ci kukam telku vkuse len aby clovek najebany bol...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

zuzanka

 :( co uz...hlavne ze sme bakalari... ako ktori...a ze sme zdravi...a ze mame peniaze na cestovanie...a ze nas skola podporuje...ako ktora...
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

BCAA

hej tak to bolo aj minuly rok ...  som bol doost natankovany z toho vtedy (a to ete u mna bola taka cestovna horucka.....)

btw: vraj boli aj taki experti co si dobili napr bck na 3 mesiace   a tam potom vyuzivali tak zlavu nejako    ale ja som tak nerobil cize neviem

a nakoniec gratulujem bakalarom :) 

johnyo13

viem ze nema zmysel sa rozculovat nad tymto sysetmom, len este poznamenam co sa mi stalo dnes.
- Som bol na UVT, ci sa nahodou neda predlzit platnost ISIC cez prazdniny na vlaky, teta mi povedala ze nie, ani keby som jej dal milion korun.
- Pridem do hlavnej budovy, prilozim ISIC k terminalu, napisalo: DATA SA AKTUALIZUJU... a zrazu platnost karty predlzena do 30.8.2009 ...
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

JCube

cooo to ide? kurna asi letim spat do skoly
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

ppt

nie nahodou len platnost karty, ale bez zlavy? Vsak to mi spravili aj na UVT - pisal som o tom tu: http://www.tu-ke.com/forum/3-rocnik/bakalarska-praca/msg157987/#msg157987

JCube

no ved zlava na mhd/obedy ti neplati ale zsr ti poskytne zlavu aj tak...ostatne zlavy (obchody) platia
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

ppt


JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

ppt

a uz to ma aj niekto overene - revizor vo vlaku ho kontroloval a isic mal platny na zlavu?

JCube

pozri si stranku slovakrail tam to je
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

valentino

no ja to mam overene zo vcera a vcera mi na zsr isic neplatil, ani na stanici ani vo vlaku...tak si dajte pozor

kOsTi

neni zlava na vlak... osobne som bol hned 20.6 na stanici a povedali ze uz neplati... na stranke zsr pisu ze je to na SKOLE ci predlzi... TUKE nepredlzi...
:trestac:

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Padres

ja som dnes bol v skole som prilozil kartu k tomu stroju a vypisalo mi platnost zlavy na ZSR do 31.8.2009... ale dam si pre istotu prekontrolovat aj vo vlaku ci mi plati

kOsTi

hmm tak to uz neviem... zeby to potom neskor prestavili? :/ abo mozno dakomu ide dakomu ne, skusim zajtra ja kuknut
:trestac:

johnyo13

tak som to skontroloval dnes vo vlaku, a bohuzial neplati... mi ukazoval aj ten sprievodca a pisalo cervenym ze neplatna karta!
pritom este 2 pred tyzdnami som skusal ten terminal v skole a pisalo vsetky 3 platnosti (celkova platnost karty, mhd, zsr) do 19.6.
Ked som dnes dal k terminalu, tak sa aktualizovali data a prepisalo dve platnosti na 30.8, iba mhd ostalo... takze je to cele *******
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

JCube

bazmeg...treba zohnat soft na zapis na kartu dekompilovat zistit kod na zapis udajov a robit si image karty...a mf palenka
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

ApokalypS

80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/