• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

Bakalarska praca

Started by diacon.mex, 11.10.2008, 17:42:26

« predchádzajúce - ïal¹ie »

Payne

Chcem sa spytat ludi co dneska nahravali do miestnosti B519 ci tam ide v poho video a hlavne prezentacie v ppt, alebo ci tiez treba preravat do pdf ???

Frodooo

Quote from: glassworker on  16.06.2009, 03:22:50
na solarise je start prezentacie tiez F5 ?  :trestac:

no ani nie lebo solaris nepapa ppt musis convert do pdf a klikat proste ked chces prejst na dalsiu stranu

sri

Quote from: Payne on  16.06.2009, 03:25:30
Chcem sa spytat ludi co dneska nahravali do miestnosti B519 ci tam ide v poho video a hlavne prezentacie v ppt, alebo ci tiez treba preravat do pdf ???

v B519 sme dnes nenahravali do kompu, iba jednemu chalanovi do notebooku, lebo ani do 16.15, kedy som odchadzal, to tam akosi nedokazali rozbehat ;D

kOsTi

fasa ze sa na take veci mysli "dopredu" :D
:trestac:

JCube

myslim ze nikto by sa neurazil keby sa tie solarisy upgradli konecne...bo to su vykopavky
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

puq

SOLARIS BURN IN FLAMES!!!! :D

kOsTi

keby dakomu nahodou nedali prejst ta ma povolenie to tam cele rozjebat :P
:trestac:

danielmi

diky kosti,,si charakter...hehehehehehe,,tak trimme palce
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

Padres

btw ako je to s promociami? ked som sa nenahlasoval pri odovzdavani indexu ani ked sa vraj pisalo na dajakej prednaske to, tak neni abo sme tam nahlaseni ako default?

Ing. nemtom

brix will be shat

JCube

sme...mal si sa odhlasit
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Padres

jaaj, ne praveze som myslel ze defaultne nesme nahlaseni... no tak to super potom ze sme :)

kOsTi

inac neviete ci sa este bude daco platit za promocie abo co?
:trestac:

7ici7

inac neviete nahodou niekto ci mozem mat zo sebou nejake pomocne papiere. Keby nahodou v tom strese som si nevedel spomenut na nieco  ??? ...dik

puq

urcite mozes mat...len aky dojem tym zanechas je len na tebe

lada

btw aj v solarise to pustis cez F5, ale nejak tam blbnu tie efekty

glassworker

parada, cize dnes pridem stlacim F5, a hotovo.....nastastie som nedaval do prezentacie efekty, taze mne to slo celkom v poho, ked som to nahraval

puq

 :beer1: :beer1: :beer1: a ide sa chlastat :D  :alc: :alc: :alc:

Frodooo

bakalari, bakalarky, bakalarcataaaaa nelezte na skaaalu bo je moc spicataaaa  ;D :ropebanana: :ropebanana: :ropebanana:

trek

tak misia bakalar ukoncena bq...a co dalej? co teraz? ;D

7ici7

piste dojmy z jednotlivych komisii.....ake otazky vam davali(tazke, lahke)...ako to prebiehalo...inac gratulujem vsetkym co to uz maju za sebou  :beer1:

zuzanka

este nieco....aky cas/osobu mozem pouzivat pri prezentacii?
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

Tanka

Quote from: zuzanka on  16.06.2009, 17:49:52
este nieco....aky cas/osobu mozem pouzivat pri prezentacii?
v podstate akykolvek ti vyhovuje, dokonca je fajn ked hovoris v prvej osobe (urobila som, overila som atd.) ak sa to hodi.....aspon tak mi vcera hovorili.

lukasqo

wáááááááááááááááááááá, konecne prazdniny :banana_guitar: :banana_guitar:

puq

Quote from: 7ici7 on  16.06.2009, 17:47:27
piste dojmy z jednotlivych komisii.....ake otazky vam davali(tazke, lahke)...ako to prebiehalo...inac gratulujem vsetkym co to uz maju za sebou  :beer1:

ja som bol pri druhej komisii...predseda je havlice a ten bol uplne v pohode, plocica klasika, telepovska sa ma na nic nepytala...len jedine genci klasicky potreboval diskutovat, len skoda ze o takych viac menej odveci teoretickych veciach a nie o mojej praci...ale inac celkovo cela ta komisia je vpohode...urcite nikomu nexceli uskodit...ja som bol velmi spokojni s nimi a dufam ze aj oni so mnou :D hoci teraz uz je to uplne jedno :D