• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Bakalarska praca

Started by diacon.mex, 11.10.2008, 17:42:26

« predchdzajce - alie »

sri

Quote from: JCube on  10.06.2009, 04:01:09
jozef[bodka]janitor[na]cnl[bodka]tuke[bodka]sk
diki

Pribina

Quote from: Tanka on  10.06.2009, 03:10:27
ja idem posledna v stredu (komisia 2), to uz budu mat toho tak plne zuby, ze ma mozno rovno z dveri prec poslu :D

Ja idem o tom istom case :D ale ina komisia
plllllp prepinan kapitan Spok

ywetka

ja idem cely utorok a polku stredy :D a komisia cislo 7 ;)  bq
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

JCube

vela...asi 7 ci 8...nvm
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Eghinka

no, otazka : je velmi blbe ked este stale nemam zapisanu skusku do systemu od jakaba? :-D uz dva tyzdne mu dohovaram a stale nic :-\

puq

podla mna je to jedno...kedze index si odovzdala...:)

zuzanka

taa, ja tiez idem posledna v utorok...to vsetky zeny si nechali na konec....strasne... ale mozte sa uz zacat opijat aj bezo mna, ja to prezijem...
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

puq

ja idem zas druhy v utorok :D cize tak :) mozno kym sa niekto dostane na rad ja uz budem lezat niekde spity jak delo :D

Pribina

Miro klasika prvy ide jak vsade :D:D
plllllp prepinan kapitan Spok

buhehe

aj ja dakujem za ofotenie :thumbs-up:...ste si vsimli ze na kazdeho vychadza 25min nie 30? mozno bude skratena prezentacia ;D
a komisie jak viete pri ktorej budete? tiez je to tam vyvesene? nemohol by niekto ofotit aj to? thx

kOsTi

prezentacie maju byt 10min co ja viem :)
:trestac:

Ing. nemtom

komisie su akoze tajne
brix will be shat

Eghinka

aha takze 10min prezentacia 5min obhajoba a 10min oddych :-D taq? :xmas:

kOsTi

nj sak vraveli nam ze na mieste mame byt uz min hodinu pred tym casom co je vypisany...

:trestac:

Dudusa

Quote from: kOsTi on  10.06.2009, 18:36:15
nj sak vraveli nam ze na mieste mame byt uz min hodinu pred tym casom co je vypisany...



ano?  :D a co este vraveli, bo ja neviem o nicom..
Setrite vodu, pite pivo!

pepco

#615
zajtra resp piatok, ked pojdem do skoly Vam odfotim komplet cely rozpis aj komisii :)

mio

mena clenov komisii tam nie su ... mozes sa akurat opytat svojho konzultanta ci o tom nahodou nieco nevie ;)

pepco

#617
fiiiiha... a ja som myslel, ze len dotycnemu sa to nezmestilo do zaberu :D tak nic no... to je nejaka novinka oproti minulemu roku :)

pepco

a inac az teraz mi doslo, nechyba aj tak nieco na tych fotkach? :D napr. take miesto kam to mam prist na tu obhajobu a tak.. :)

kOsTi

jj toto mi tiez chyba ze kam ist :D
:trestac:

mio

tak toto na fotkach chyba ... je to tam napisane, to som uz nefotil ... ale ved ked uz budes v skole pozries si to na nastenke a do 2 minut sa premiestnis kam potrebujes :) az ku koncu som si vsimol, ze to nefotim  :embarassed:

pepco

no nic... ked pojdem do skoly tak Vam to teda sfotim v HD kvalite :D :D :D

valec

zdravim spolubojovnikov   :metal:

info o terminoch, miestostiach a komisiach si mozete stiahnut na http://leteckaposta.cz/388782030

buhehe

#623
nice work  :thumbs-up:

netusite co je zac predseda 5. komisie?

pepco

ujujuj Valec odkialze mas taketo zakulisne materialy??? :D
inac thx ;)