• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

Bakalarska praca

Started by diacon.mex, 11.10.2008, 17:42:26

« predchádzajúce - ïal¹ie »

kOsTi

asi taky ako ti ukazuje aj v BP v analytickom liste (nezabudnut ale aktualizovat... F9)

datum zadania najdes napr v MAISe
:trestac:

valec

ako to robite s priruckami? aj tie tlacite dvakrat, ci do kniznice staci odniest len pracu a CD ?

JCube

Quote from: valec on  26.05.2009, 19:10:21
ako to robite s priruckami? aj tie tlacite dvakrat, ci do kniznice staci odniest len pracu a CD ?
what? do kniznice treba odneist len zmluvu na potvrdenie a pracu na kluci...dva exemplare sa davaju veducemu...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

johnyo13

#403
Cepi: normalne existuje take tlacitko (aspon vo worde 2007) vložit zoznam obrazkov, a je normalne dynamicky, ale musis vkladat ku obrazkom popis cez tu volbu "vlozit titulok" !
btw jak to vyzera s rychlostu v tej kniznici (pocet vybaveni/hodinu, alebo dlzka vybavenia/1 studenta)? Samozrejme priblizne!
a este, su tie krizove odkazy vo worde povinne? Nemyslim tie uvodne zoznamy, ale literaturu a odvolania v texte...
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

johnyo13

ok, budem sa spoliehat na tvoju 100% informovanost  ;)
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

Hero

ma napadlo akurat, vadi ak mam pisanu implementacnu cast v minulom case? Mi to v podstate pripada ako sprava o tom ako som postupoval...

johnyo13

nevadi, ja mam tiez tak, v trpnom rode minul. casu - napr: "na implementáciu bol použitý systém..."
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

trek

takze bol som rano poriesit tu licenciu..o pol 9 tam boli akurat nejaki 4 ludia predo mnou...ide to celkom rychlo ziadny probem...praca uz tiez zviazana..predtym rano o 6  ;D som isiel do vychodoslovenskych tlaciarni a poobede to uz bolo hotove..jedna kopia vysla na 9 ecok..takze pohoda

cepi

johnyo13: diky ale uz asi viem kde je chyba, v analytickom liste nemam dynamicke pole katedra a fakulta.... zrejme preto to blbne, nemam tusenia ako sa to stalo.
som kto som vdaka palenke

buhehe

popisujete cdcka lightscribom, ci kupujete nalepky abo len centrofixz?

trek


JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

vidis to ma nenapadlo... este som to ani neskusal nikdy :) ...su aj CDcka ci len DVD LS?
:trestac:

JCube

#413
aj cd sa mi zda

stoji to asi dvacku (SK)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

trek

viem ze minuly rok sa to tiez tu riesilo ci fixa ci nalepka ci LS...a co som cital archiv tak to bolo v podstate jedno...snad ma kvoli fixe nevyrazia ???

JCube

je to jedno...


btw aky typ licencie davate?
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pribina

Btw kde sa daju zohnat tie licencie :D ?
plllllp prepinan kapitan Spok

JCube

pri uploadnuti do etd :P
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

trek

licenciu som daval B1

Pribina

Quote from: JCube on  27.05.2009, 02:15:19
pri uploadnuti do etd :P

Dobre vymysleny system :D Takze again treba dve? A ked budem uploadovat tak tam mam uploadnut pracu.pdf , systemova.pdf, pouzivatelska.pdf a to iste .doc? a co s programom? Som strasne neisty :(
plllllp prepinan kapitan Spok

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pribina

Takto si predstavujes plnohodnotnu odpoved na moje otazky z predosleho postu?? :D:D
plllllp prepinan kapitan Spok

JCube

prepac...ano ano nic
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pribina

Ok takze to sa tam da jebnut 6 suborov? :D
plllllp prepinan kapitan Spok

JCube

no idem skusit akurat
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"