• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

APS - architektúry...

Started by mctom, 19.02.2009, 03:06:50

« predchdzajce - alie »

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

ppt

kosti: to aby som sa este na zajtra aj cele LSko nanovo naucil? ;D

Pribina

plllllp prepinan kapitan Spok

kOsTi

Quote from: ppt on  06.05.2009, 23:30:28
kosti: to aby som sa este na zajtra aj cele LSko nanovo naucil? ;D

ty nemas mat vytiahnuty kabel? :P
:trestac:

puq


ppt

Quote from: kOsTi on  06.05.2009, 23:36:43
Quote from: ppt on  06.05.2009, 23:30:28
kosti: to aby som sa este na zajtra aj cele LSko nanovo naucil? ;D

ty nemas mat vytiahnuty kabel? :P
zavislost zvitazila :(

Guisseppe

ako firewall som zlyhal  ak:

kOsTi

no dobre no... ja ako arbiter forumovej riadiacej zbernice ti pridelujem kanal... mozes pisat :D
:trestac:

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

ppt

Quote from: kOsTi on  06.05.2009, 23:49:23
no dobre no... ja ako arbiter forumovej riadiacej zbernice ti pridelujem kanal... mozes pisat :D
vdaka za pridelenie vyssej priority :-D

puq

len aby ste tym nevykonali riadiaci hazard!!! :P

JCube

pici toto su take zbytocnosti do zivota ako len tuke vie naucit
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Miro

vidim, ze oapt sa zacinaju tvorit superprudove vety  :D plllp

kov

postranna informacia - celkovo su prednasky na 323 slajdov. 8 a 9 z toho tvoria 85 slajdov... ak preskocite okrem tych dvoch aj 4. prednasku tak usetrite tretinu z celkoveho poctu gebuzin. to len tak orientacne (zato 4. prednasku by som nepreskakoval, su tam dost dolezite veci na pochopenie ostatnych okruhov.. ale ak nepotrebujete vediet spojitosti a len sa biflite, mohlo by to stat za to)

ApokalypS

Quote from: kOsTi on  06.05.2009, 19:14:21
to by som bral... abo potiahnut dve a jednu si nechat... :/
a snivajte s nami si videl?
Quote from: JCube on  06.05.2009, 20:13:03
kto sa ozve je perzekuovany!
perze, co? moj slovnik cudzich slov take daco nepozna..
a ano pouzil som aj google.. :)
Quote from: Dudusa on  06.05.2009, 21:59:09
a to je ta skuska fakt o 7:00?? :D to si robia srandu!
ee, on len chce, aby sme tam boli skor.. a aby sme uz o pol osmej boli pekne krasne usadeni a zacali pisat..
Quote from: kOsTi on  06.05.2009, 23:24:03
abo obrazok co ma byt samostudium :D

btw... sa mi mari z prednasok ze Adamove oblubene otazky na "zachranu" su Mealy automat a MX, DMX... takze to si mozte kuknut
BMX?? ;D
Quote from: JCube on  07.05.2009, 00:06:46
pici toto su take zbytocnosti do zivota ako len tuke vie naucit
a co si cakal? kremese :)
Quote from: Miro on  07.05.2009, 00:29:26
vidim, ze oapt sa zacinaju tvorit superprudove vety  :D plllp
nj, ale ja sa stale nechytam..

sorac za tolky spam v jedno prispevku, ale clovek sa tu cely den neukaze a aha kolko tu toho najde..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Pribina

Ta spamu tu je dost si myslim :D:D pllllp Inac tie algoritmy operacii sa ucite vsetky formy jake su? :D bo v tych jelsinovych skriptach je scitanie odcitanie nasobenia a delenie ak su operandy v doplnkovom kode potom ak su normalne :D plus tam je ten boothov a specialne algoritmy :D ta ked dostanem totu otazku ta co mu tam mam napisat ??? sak to by som sa osalil keby som mu tam pisal vsetky druhy algoritmov + plus neratam fakt ze sa to vobec neda naucit :D:D plllllp kapitan APS
plllllp prepinan kapitan Spok

JCube

myslim ze namiesto pojmu politicky vazen by sa na tuke mal zaviest pojem vedomostny vazen...nakolko po skonceni skoly si uvazneny nepotrebnymi vedomostami (APS, LS, PPI, ...) a musis sa ucit veci do praxe :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

puq

Quote from: Pribina on  07.05.2009, 00:38:09
Ta spamu tu je dost si myslim :D:D pllllp Inac tie algoritmy operacii sa ucite vsetky formy jake su? :D bo v tych jelsinovych skriptach je scitanie odcitanie nasobenia a delenie ak su operandy v doplnkovom kode potom ak su normalne :D plus tam je ten boothov a specialne algoritmy :D ta ked dostanem totu otazku ta co mu tam mam napisat ??? sak to by som sa osalil keby som mu tam pisal vsetky druhy algoritmov + plus neratam fakt ze sa to vobec neda naucit :D:D plllllp kapitan APS

tuto otazku si vytiahol badi a nenapisal tam ziaden algoritmus...iba vymenoval ake su a plus napisal nieco o ALJ a nakreslil scitacky a este daco a mal C cize algoritmy sa neucim ani za picu

JCube

Quote from: Pribina on  07.05.2009, 00:38:09
Ta spamu tu je dost si myslim :D:D pllllp Inac tie algoritmy operacii sa ucite vsetky formy jake su? :D bo v tych jelsinovych skriptach je scitanie odcitanie nasobenia a delenie ak su operandy v doplnkovom kode potom ak su normalne :D plus tam je ten boothov a specialne algoritmy :D ta ked dostanem totu otazku ta co mu tam mam napisat ??? sak to by som sa osalil keby som mu tam pisal vsetky druhy algoritmov + plus neratam fakt ze sa to vobec neda naucit :D:D plllllp kapitan APS
ucim sa to robit a predvediem na priklade! :D inac sa to neucim...kokotina...na ratanie 7 * 11 mam:
a) velku nasobilku ktoru som sa naucil v skolke
b) WIN+R a spustit calc
c) kupit casio v obchode
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pribina

Quote from: puq on  07.05.2009, 00:40:14
tuto otazku si vytiahol badi a nenapisal tam ziaden algoritmus...iba vymenoval ake su a plus napisal nieco o ALJ a nakreslil scitacky a este daco a mal C cize algoritmy sa neucim ani za picu

tymto si ma celkom dost potesil bo uz ma picha mozog plllllp :ahaha:
plllllp prepinan kapitan Spok

JCube

jj hlavne je pisat pisat pisat! aj odveci ale pisat!
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Miro

nooo tak ako algoritmy keby si mal vediet setky abo nejake tak ti praskne mozno hlava .. sak ked budes potrebovat vies kde ich najdes  :D

postupne zacne asi kazdeho pichat mozog

APS, plllllllp

kOsTi

Quote from: JCube on  07.05.2009, 00:40:24
Quote from: Pribina on  07.05.2009, 00:38:09
Ta spamu tu je dost si myslim :D:D pllllp Inac tie algoritmy operacii sa ucite vsetky formy jake su? :D bo v tych jelsinovych skriptach je scitanie odcitanie nasobenia a delenie ak su operandy v doplnkovom kode potom ak su normalne :D plus tam je ten boothov a specialne algoritmy :D ta ked dostanem totu otazku ta co mu tam mam napisat ??? sak to by som sa osalil keby som mu tam pisal vsetky druhy algoritmov + plus neratam fakt ze sa to vobec neda naucit :D:D plllllp kapitan APS
ucim sa to robit a predvediem na priklade! :D inac sa to neucim...kokotina...na ratanie 7 * 11 mam:
a) velku nasobilku ktoru som sa naucil v skolke
b) WIN+R a spustit calc
c) kupit casio v obchode

ja mam na klavesnici hore nad numerickou klavesu na zapnutie kalkulacky xD
:trestac:

danielmi

skuste tu uz normalne veci riesit... a hlavne k teme...spam spam spam
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

ApokalypS

Quote from: JCube on  07.05.2009, 00:38:17
myslim ze namiesto pojmu politicky vazen by sa na tuke mal zaviest pojem vedomostny vazen...nakolko po skonceni skoly si uvazneny nepotrebnymi vedomostami (APS, LS, PPI, ...) a musis sa ucit veci do praxe :D
neboj, tych zbytocnych vedomosti ta viem lahko a lacno zbavit..
Quote from: JCube on  07.05.2009, 00:43:46
jj hlavne je pisat pisat pisat! aj odveci ale pisat!
jakze sa to vola ten program na vypisovanie nezmyselneho textu?? ;D
Quote from: danielmi on  07.05.2009, 00:46:45
skuste tu uz normalne veci riesit... a hlavne k teme...spam spam spam
tu nemas co k teme pisat.. proste sa to treba naucit a basta..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/