• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

APS - architektúry...

Started by mctom, 19.02.2009, 03:06:50

« predchdzajce - alie »

puq

Quote from: JCube on  05.05.2009, 20:13:58
z travy ti nejebe...kamosko daj si lsd alebo huby :D

zozen a dam si :D

Pribina

Vynajdeme vyrovnavaciu pamat co bude pomalsia jak hlavna pamat a potom bude hlavna pamat vyrovnavacou pamatou pre pre nasu spomalenu vyrovnavajucu pamat pllllp a budeme ju volat pamat kapitana Spoka pllllp prepinam
plllllp prepinan kapitan Spok

GrindMyAss

kriste pane thak to je kktina toto APSko :) precitam definiciu 3krat a snazim sa ju zopakovat a niesom schopny :D ale je vazne sranda citat vase komenty aspon viem ze ste na tom uplne rovnako ako ja :D


uz mi z toho strasne sibe :D

danielmi

dpc,o takom case by sme mali davat bc do kopy a nie kokotiny z aps sa ucit....dpc dpc
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

Pribina

Vyuzijem vedomosti z APS a postavim novu vesmirnu lod pre kapitana Spoka. Mozno ho potesim a ma zoberie na vesmirne dobrodruzne cesty.
plllllp prepinan kapitan Spok

puq

Quote from: Pribina on  05.05.2009, 20:26:19
Vynajdeme vyrovnavaciu pamat co bude pomalsia jak hlavna pamat a potom bude hlavna pamat vyrovnavacou pamatou pre pre nasu spomalenu vyrovnavajucu pamat pllllp a budeme ju volat pamat kapitana Spoka pllllp prepinam

si videl kto hraje najnovsieho spocka? :D

http://www.csfd.cz/herec/33417-quinto-zachary/gallery/

:) sranda no... ale uplne mu pasuje ta postava :D

Pribina

:D:D Ta ten vyzera :D jak keby ho slehli paprslekom omladzovania a ulozili ho do zapisnikovej pamate :D:D
plllllp prepinan kapitan Spok

puq

a co? :P sak on za to nemoze ze este nedorastol na zbernicu :D

hubertus

ja sa posuniem imaginarne na cas, ked uz bude po skuske s predpokladom ze som ju skusil uspesne :)
ako bude potom prebiehat vyhodnotenie ? resp. ako to bolo na minulych terminoch ?
.: hubertus :.

kov

tie komentare vo mne inspiruju potrebu pre APS afterparty plllllp
uvidime kto je zena a kto je chlap plllllp prepinam kapitan Picard

plllllPS: Jean-Luc Picard Dance Number

GrindMyAss

a co leonard nemoy ?:) ci jak sa pise ?:) uz je pristary ?:D

TradeMark

Quote from: hubertus on  05.05.2009, 20:48:03
ja sa posuniem imaginarne na cas, ked uz bude po skuske s predpokladom ze som ju skusil uspesne :)
ako bude potom prebiehat vyhodnotenie ? resp. ako to bolo na minulych terminoch ?

Skusku sme my mali o 7:00, vyhodnotenie bolo o 10:30 u Adama. Najprv vola po mene : to su ti, ktori neurobili alebo ti ktoriu neurobili tesne a chce im dat sancu ustne odpovedat a  vykecat si Ecko. Cize ak Vas zavola po mene tak pruser. Potom oznami ze mu je jedno kto pride dalsi a to su ti, ktori uz urobili. Ak si chcete zlepsit znamku, mozte opat ustne odpovedat na 2-3 otazky.

Potom o 12:00 sme isli za Vokym po podpis a to bol konec.
Pičoch jest veľo, ale nalivačoch malo!

puq

Quote from: GrindMyAss on  05.05.2009, 20:54:02
a co leonard nemoy ?:) ci jak sa pise ?:) uz je pristary ?:D

ale bude tam aj on :D

# Star Trek (2009)  Played by Zachary Quinto / Jacob Kogan (as Young Spock) / Leonard Nimoy (as Spock Prime)

puq

Quote from: TradeMark on  05.05.2009, 20:55:53
Quote from: hubertus on  05.05.2009, 20:48:03
ja sa posuniem imaginarne na cas, ked uz bude po skuske s predpokladom ze som ju skusil uspesne :)
ako bude potom prebiehat vyhodnotenie ? resp. ako to bolo na minulych terminoch ?

Skusku sme my mali o 7:00, vyhodnotenie bolo o 10:30 u Adama. Najprv vola po mene : to su ti, ktori neurobili alebo ti ktoriu neurobili tesne a chce im dat sancu ustne odpovedat a  vykecat si Ecko. Cize ak Vas zavola po mene tak pruser. Potom oznami ze mu je jedno kto pride dalsi a to su ti, ktori uz urobili. Ak si chcete zlepsit znamku, mozte opat ustne odpovedat na 2-3 otazky.

Potom o 12:00 sme isli za Vokym po podpis a to bol konec.

cize my ked budeme 80 alebo kolki tak vyhodnotenie bude o 13:00 a zapisat si prideme o 15:00 no dpc

Pribina

No sak hej hraje stareho Spoka :D
plllllp prepinan kapitan Spok

Pribina

Moe tu uz taky bordel je :D
plllllp prepinan kapitan Spok

GrindMyAss

Quote from: puq on  05.05.2009, 20:57:22
Quote from: GrindMyAss on  05.05.2009, 20:54:02
a co leonard nemoy ?:) ci jak sa pise ?:) uz je pristary ?:D

ale bude tam aj on :D

# Star Trek (2009)  Played by Zachary Quinto / Jacob Kogan (as Young Spock) / Leonard Nimoy (as Spock Prime)

uff uz som sa zlakol :)

puq

a co by si xcel? ved cele APS je bordel ta aj tu musi byt bordel!!!! vo stvrtok urobime u vokyho bordel dpc...donesiem mu do kanclu antrax :D

Miro

Kapitaaan, uz som tu  :ringsmiley: .. pripravte SUperprudove dela na obranu .. plllp

GrindMyAss

kurnik teraz by som kukol startreka :D zeby som dnes este nepesoval na J9 po dajake startreky :D

BTW nemyslim  si ze sa vokymu bude pacit anthrax...nepripada mi ako typek co by mal rad trash metal :D

Pribina

:D:D dpc konecne :D:D Ake je tvoje meno kapitaaan pllllp? :D
plllllp prepinan kapitan Spok

GrindMyAss

do rici zabudol som plllp :D

Miro

ja som Abnormalny Prudovy Superkapitan ... plllp

kov

kurva postal som sa od rehotu pllllp