• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

APS - architektúry...

Started by mctom, 19.02.2009, 03:06:50

« predchádzajúce - ïal¹ie »

kOsTi

:trestac:

mctom

Quote from: JCube on  28.04.2009, 16:26:05
no mal by som k tomu komentar ale kusol som si do prsta radsej
heee???

roman5555

takze co je nejaka nahradna pisomka ???? alebo co ?? a kedy ?? ja som bol u Haulisa

kOsTi

mne sa zda ze nie je... ja idem za nim zajtra, uvidime
:trestac:

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

mctom

tak tak...opravna nie je, lenže ja som ani prvú nepísal takže preto ta "náhradná"

roman5555

aha cize ked ste dojebali uplne prvu tak mame smolu hej ???

Corse

Pisomka pre tych co nepisali sa predsa pisala na poslednej prednaske tak co riesite ... br

lada

Quote from: Corse on  28.04.2009, 22:50:54
Pisomka pre tych co nepisali sa predsa pisala na poslednej prednaske tak co riesite ... br

jj tiez tak viem

zuzanka

pocujte, ako je to s terminmi na aps? ze vraj vsetky su povinne? a ked nepridem stvrteho, tak mi rpepadne termin?
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

LONEr

aps nie su povinne myslim. len PPJ. ja idem az 7meho, lebo 4teho mam bvi

valec

ja idem tiez tak. 4.bvi a 7.aps

kOsTi

:trestac:

JCube

no ja by som rad siedmeho ale zapich som nedostal :D tak snad vyjde aspon ten posledny :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

zuzanka

hmmmm....ok, ak sa niekto dozvie nieco konkretne a naisto, dajte vediet ...dik :P
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

Sooloni

Hovoril Adam na poslednej prednaske ako bude vyzerat skuska z APS? kolko otazok z coho... ake typy prikladov budu? (tipujem ze prevod z 2 do 10 asi ne :) btw: na teoriu stacia len tie pdf-ka? dik

ppt

Na skuske by mal byt jeden priklad a jedna teoreticka otazka.
Info: https://aps-kpi.fei.tuke.sk/?page_id=9
Okruhy: http://hron.fei.tuke.sk/~adam/aps/otazky.pdf

No a co sa tyka toho, ci stacia pdfka z prednasok.. Adam sa vyjadril tak, ze ak ti staci Dcko, tak staci, ze sa poriadne naucis PDFka :D Takze ak vies vsetko, co je v PDF, tak ziskas prinajlepsom D. :D

kov

#242
co sa tyka prikladov na skusku, v archive som nasiel graf kolizii, komparator, shuffle, shuffle-1 & exchange, tusim aj scitacku som tam zbadal... 90% z archivneho APS je spam, tak ak niekto nasiel cosi ine/viac, nehanbite sa to postnut

Mao

a tu zase pise, ze budu dve teoreticke otazky a jeden priklad
https://aps-kpi.fei.tuke.sk/

Si mozme vybrat :)

ppt

Ta uvodna strana je aktualizovana este asi pre predchadzajuci rocnik. Oni mali 2 teoreticke otazky. Na prednaske tusim vravel len o jednej otazke a potom to napisal aj sem: https://aps-kpi.fei.tuke.sk/?page_id=9 Takze najpravdepobnejsie to bude len jedna ;D

A vlastne nam to je jedno, ci bude jedna abo dve. Aj tak sa na to musime pripravovat rovnako. :D

Sooloni

z tych otazok co zverejnil vyplyva ze na skuske dostanem ako teoriu napr: 1a, 2b, 3d atd... cize je spolu 26 otazok?

puq

asi tak...ale dost otazok z tych 26 ani neje v prednaskach a su na samostudium :) cize je to poriadna kktina ten predmet

SirMephisto

Quote from: Sooloni on  01.05.2009, 23:31:28
z tych otazok co zverejnil vyplyva ze na skuske dostanem ako teoriu napr: 1a, 2b, 3d atd... cize je spolu 26 otazok?

vravel ze dostanes okruh...tie "podotazky" ti maju pomoct k tomu aby si mal vo svojej odpovedi zahrnute vsetko co z daneho okruhu chce na skuske mat. Cize ak budes mat vsetky body napr 1a 1b 1c rozpisane tak ako to chcel mat potom budes mat za teoriu full...ak ti bude nieco chybat pojdu body dole.
takze mas 10 roznych moznych otazok

buhehe

je to na<> aj tak sa ucit treba vsetko...abo verit v obrovske stastie

Ing. nemtom

minuly rok bol jak sen, krasna skuska, mam na nu velmi pekne spomienky
brix will be shat