• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

APS - architektúry...

Started by mctom, 19.02.2009, 03:06:50

« predchdzajce - alie »

johnyo13

no to by som aj ja rad vedel, nerad by som sa zajtra dozvedel, ze mi dekan udeluje na bakalarku rok casu navyse :)
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

valec

nebral to velmi prisne, ale musel si mat schopne napisanu pisomku. nejak vyhadzovat ludi nechcel

sri

Tak ja som mal len 1. a 2. priklad (snad dobre) a 2 vymeskane neospravedlnene cvika (ale vplyv na  body za aktivitu to asi nemalo)... a vysledok: 20 bodov za zapich :)

puq

pismomka mala hlavne vplyv na hodnotenie a asi aj body za prednasky...pisomku som mal daco a prednasky nic moc a 16 bodov :D :D pokial nieco bolo v pisomke tak daval zapocty

GrindMyAss

je este toho tyzdna prednaska z APS ?:)

JCube

urcite a predpokladam ze aj s prezenckou :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

hubertus

Quote from: JCube on  21.04.2009, 16:34:31
urcite a predpokladam ze aj s prezenckou :D
tak to by som asi mal ist :)  :ropebanana:
.: hubertus :.

sri

Ma este Vancik tento tyzden cvicenie? Potrebujem si dat zapisat zapocet ...

ApokalypS

mam taky pocit, ze on mal len pondelok a utorok..
ved na skuske ti kludne zapisu zapocet.. ci nie?
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

maTo

ma uz kazdy zverejnene body za preklad kto odovzdal minuly tyzden? bo dajak ne a ne mi opravit :D

lada

btw taka otazka, ak som uploadoval prvykrat preklad tak to ma byt v tvare x_yyy abo v x_yyy_1?

maTo

Quote from: lada on  23.04.2009, 01:00:31
btw taka otazka, ak som uploadoval prvykrat preklad tak to ma byt v tvare x_yyy abo v x_yyy_1?

rok_prvastrana.pripona

lada

Quote from: maTo on  23.04.2009, 01:28:09
Quote from: lada on  23.04.2009, 01:00:31
btw taka otazka, ak som uploadoval prvykrat preklad tak to ma byt v tvare x_yyy abo v x_yyy_1?

rok_prvastrana.pripona

check, tak som dal, len dneska mi nekto hovoril, ze tam musim dat aj tu verziu aj ked prvykrat, tak sa radsej pytam, bo haulis spominal, ze kto to nebude mat podla jeho poziadaviek, tak to ani nebude cekovat a kedze uz tyzden marne cakam na opravu, uz zacinam byt kusok nervozny

maTo

hmmm...ono je to zajimave...bo ja to iste :D

JCube

ja som nedal tu pripomu ze verzia 1 a zobral to...tak nvm...nic take nevravel...len ked su dalsie verzie
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

maTo

jj tiez sa mi zda....tak sme sa zrejme este nedostali na rad...inak ti co pisali tento pondelok..vysledky zistime buduci pondelok?

JCube

tak dufam ze aj skor more
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

lada

ak si dobre pamatam daco spominal s mailom, ne? a kebyze ne tak to by sme akoze mali prist normalne na cviko? to sa mi zda divne prinajlepsom

valec

Adam na poslednej prednaske spominal, ze da prednasky na net. som hladal, ale nenasiel na aps-kpi.fei.tuke.sk 

nenasli ste to ani vy? alebo som slepy  :o  ???

buhehe

#169
tu?

tie pdfka su aj tak na hrone....
a btw co je pravdy na tom ze na skuske budu len 2 otazky?

JCube

tak bolo povedane na prednaske
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

johnyo13

#171
jak dve otazky? priklad nebude? ci dve otazky a priklad? alebo jedna teoreticka a jeden priklad? ;D

EDIT: takze asi tak: Na skúške si študent vytiahne jednu teoretickú otázku a jeden príklad zameraný na problematiku obsahovej náplne cvičení.
cize nova otazka: nevie niekto ake je bodove rozdelenie tych dvoch otazok, resp. kolko je za priklad?
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

webmasterr

lol len pred par minutami tam bolo napisane ze za teoreticku otazku je 55b a za priklad 15b ...a pozeram ze uz to je zmenene... myslim stranku: https://aps-kpi.fei.tuke.sk/?page_id=9

buhehe

no fajne....to ani priklad mi nebude stacit....

puq

ide sa vam prihlasit na APS? mne pise ze som neprospel v pribeznom hodnoteni a preto ma neprihlasi