• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

APS - architektúry...

Started by mctom, 19.02.2009, 03:06:50

« predchdzajce - alie »

pepco

ale v hre su aj body za aktivitu, ktore prideluje cviciaci a je to na jeho zvazeni...

DeNaTuReMaN

No neviem ci nasej fotografickej skupine da nejake heh :) Dufam ze to vezme s humorom.
V nedelu na obed budu krky

pepco

no to mozme len dufat... lebo ked da nejaku fajnu "mastnu" pisomku tak sa mozme rozlucit so vsetkym... aj ked to je dost nefer vsetkych hadzat do rovnakeho vreca

puq

no ja ratam so vsetkymi 6timi bodmi za aktivitu...inac to nevyzera ani na 10 bodov :D

buhehe

ono vie niekto ako sa pocitaju tie pripustne latencie, cykly a potom tie vektory konfliktov....kukam na to jak tela na nove vrata...

valec

my sme s Vancikom ziadne latencie ani nemali  ???  na skuske bude zuzo  :ohmygod:

Sooloni

kolko trvala pisomka u vancika? otazky rozdal na papieroch alebo len cital? keby ze teraz nenaisem pisomku tak potom v 10 t??? dik

Havran

Quote from: Sooloni on  07.04.2009, 16:52:59
kolko trvala pisomka u vancika? otazky rozdal na papieroch alebo len cital? keby ze teraz nenaisem pisomku tak potom v 10 t??? dik

cela hodina bola na pisomku a diktoval otazky
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

buhehe

#108
ak to dakomu pomoze este:
A
1. zobrazit cislo +35,25 podla standardu IEE754
2. FJ na porovnanie 2 dvojbitovych cisel (<,>,=)
3. cast algoritmu scitania cisel v PHRC ktora vykonava fciu vyrovnavania exponentov (nakreslit vyvojak a popisat ho)

Corse

dnes na cviku pruser, chce aby bola fotka okamzite stahnuta z fora (vancik)

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

puq

Quote from: Corse on  07.04.2009, 23:29:15
dnes na cviku pruser, chce aby bola fotka okamzite stahnuta z fora (vancik)

looooooool vas pwnol :D

kOsTi

lol ktora fotka? :D daco som zmeskal alebo ta co si myslim? :D
:trestac:

valec

ti dam indicie : zlte tricko, sipka, homosexul   ;D

TradeMark

Sumne vas pytam, nemace dachto odkaz na tote prekladace materialy zos 2005-ho roku? Zapomnul som zosit vof Kosicoch.
Pičoch jest veľo, ale nalivačoch malo!

kOsTi

:trestac:

GrindMyAss

nehovoril na nejakom cviku havlis ze co za otazky chce dat ?
pripadne ci uz niekto nemal pisomku s havlisom..

Martin18

Ktosi sa ho pytal to iste, ze ake priklady budu a mu povedal ,ze budu 3 priklady po 5 bodov. Treba sa drzat praktik.Bude len to co je tam,ale samozrejme s inymi cislami. Myslim si ,ze bude take davat ako sme mali na cvikach.

Padres

Pocitali sme s nim na cvikach scitanie/odcitanie/nasobenie/delenie celych cisel? Mam v tom nejak zmatok...

GrindMyAss

Quote from: Padres on  14.04.2009, 20:49:48
Pocitali sme s nim na cvikach scitanie/odcitanie/nasobenie/delenie celych cisel? Mam v tom nejak zmatok...

scitanie/odcitanie a nasobenie hej... delenie nie...:)

Padres

nevie niekto poradit ako sa urcuju tie Latencie a vektor kolizii? Pozeram do zosita a nic z toho, pozeram do skript a tiez neviem prist tomu na princip dajak...

buhehe

vela stastia....si na tom rovnako ako ja....nastastie nam to na zapoctovku nedal....ak na to prides vies kde ma najdes...

Padres

jj a najhorsie na tom je ze hovoril ze to je nejaka metoda cvicenej opice, takze by to malo byt lahke, len tu tajnicku dajak neviem rozlustit stale...
a pisal uz niekto s Haulisom? Ak hej ake daval otazky?

webmasterr

aa inak ako to je s opravnou pisomkou? APS mam v pondelok s Vancikom a nabuduci tyzden uz je zapoctovy....a co viem tak Vancik opravnu nic nespominal... resp. ani minimalny potrebny pocet bodov atd ?

Padres

opravne nie su a minimalny potrebny pocet je 16 (9 prednasky, 15 pisomka, 6 aktivita/preklad)