• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

APS - architektúry...

Started by mctom, 19.02.2009, 03:06:50

« predchdzajce - alie »

Pribina

Kapitan APS na stvrtok musime spojazdnit nas prietlakovy vesmirny korab aby sme sa mohli vysrat na skuske pllllp.
plllllp prepinan kapitan Spok

Miro

Tak to potrebujeme aktivovat shit jednocipky .. synchronizujme nas casopriestor, pre skupinove spustenie .. plllp

Pribina

Kapitan ale to mozeme urobit az ked skontrolujeme ci ich maju vsetci zavedene na prislusnych miestach, inak by nas prietlakovy korab nemal dostatok paliva a municie na superskalarny utok !!! pllllp
plllllp prepinan kapitan Spok

Miro

Kapitaaan .. nasiel som originalnu podobu kapitana Spuq-a  :D   plllllllllllllp

Pribina

:D:D ta to hej :D On bude viest nas utok :D musime mu zverit svoje stolice do jeho ruk :D:D pllllllp
plllllp prepinan kapitan Spok

Miro

Tak to do stvrtka budeme drzat a pri vstupe do miestnosti mu kazdy odovzda svoju naloz  :D aby sme zabezbecili nase vitazstvo .. plllp .. len este treba zistit, ze ci kapitan Spuq vezme tuto hrdinsku ulohu  ;D

puq


ApokalypS

kks, co vam jebe? :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
ako ja mne z toho APS dost prepina, ale toto uz je vazne..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Pribina

Nam to staci nalozit to do nazho prietlakoveho korabu. On len stlaci aktivator palby pllllllp
plllllp prepinan kapitan Spok

kov

generujem predikat na pretecenie prietlakoveho akumulatora kapitana Spuqa... pllllp
POZOR POZOR, generator parity oznamuje chybu!!pllllzzzt

GrindMyAss

Quote from: kov on  05.05.2009, 21:46:22
generujem predikat na pretecenie prietlakoveho akumulatora kapitana Spuqa... pllllp
POZOR POZOR, generator parity oznamuje chybu!!pllllzzzt
:D
pridaj jednicku a generator parity bude spokojny :D plllp :D

Pribina

Pllllzzzt???? Kapitan Picard vas komunikator nie je v 100 % kondicii !!! plllllp
plllllp prepinan kapitan Spok

Miro

 :emot-LMAO: tak teraz je potrebne spustit zbernicovy cyklus a pozbierat vsetky hovna, co vypadli skorej ako mali  :trestac: plllp

puq

tak toto ma na starosti desiatnik Voky plllp

kov

zzzzzzzzzzzllllp -u -ap-tan pllllp Picard, pocujeme sa? pridal som jednicku podla navrhu kapitana MyAss, prietlakovy akumulator stabilizovany pllllp prepinam

Pribina

Ale co ked sa pretazi arbiter na zbernici a stratime znacne mnozstvo municie ?? pllllllp Musim sa zatial telepotrovat do inej dimenzie, vy kapitani vymyslajte plany ako zahajime vo stvrtok utok !! plllllp
plllllp prepinan kapitan Spok

kov

navrhujem to riesit superprudovo superskalarne za pomoci VLIP (Very Long Instruction Prietlak)... pllllp, prepinam

Miro

je to v pohode, ale ja by som navrhol novinku .. VLEP (Very Long Exkrement Prietlak) ... co poviete kapitani? .. pllllp

GrindMyAss

pllld aj moj komunikator strajkuje...nemali sme zverit jeho kostrukciu slobodnikovi Adamovi...plld

podla mojho nazoru strajkuje pamatovy podsystem komunikatora...a slobodnik Adam k tomuto podsystemu urobil dokumentaciu po klingonsky... bu bu kto sa ma z toho teraz vyznat ?

kov

revolucne riesenie, kapitan APS! idem to konzultovat so svojimi klingolskymi kolegami do vedlajsieho casopriestoru a mozno vyriesim aj nas sekundarny komunikacny problem... pllllp, over and out

puq

potrebujeme zohnat klingonskeho prekladatela...o jednom so pocul...ma meno kkt. Haulis :D plllllp

Miro

Dobre kapitan .. prekonzultujte a dajte vediet vysledok .. co sa tyka komunikatorov, dufam, ze vsetci budu mat vo stvrtok komunikator dobre pripraveny pre pripadne poziadavky o pomocnu podporu pri utoku .. pllllllp

GrindMyAss

pllp kapitan ked uz budete pri tych klingonoch thak im slohnite cloacking device ...bude sa nam hodit ked budeme opisovat vo stvrtok pllp

ApokalypS

myslel si cloaking device??
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

fluQe

Heghlu'meH QaQ jajvam!!!! plllp  8)