• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

APS - architektúry...

Started by mctom, 19.02.2009, 03:06:50

« predchdzajce - alie »

kov


DeNaTuReMaN

A ked je to tak ze je len 10 druhov otazok, tak potom 1 otazka ma dost velky rozsah a to ako mu tam napisem na 5 x A4 o tom, co samozrejme ani nenapisem normalnou cestou ked sa len teraz idem oboznamit s prednaskami. Este by ma zaujimalo ci nespominal bodove hodnotenbia priklad/teoria - ci bude 35/35 , alebo priklad za menej. Lebo minuleho roku ked som spravne zistil bol priklad len za 10b + 2 otazky po 30
V nedelu na obed budu krky

kov


puq


kov

hovoril to na prednaske aj u seba na poslednom cviku...

puq

okey dik a info...a nehovoril nieco o typoch prikladov?

badi

normalne mi zacina behat mraz po chrbte, ked som uvidiel kolko toho v prednaskach je a este ake nezapametatelnehovadiny, tak s E51 maximalne budem spokojny
Som rýchly ako Intel, lebo iba hádam, ale jedinečný ako AMD, keďže to viem aj zdôvodniť.

DeNaTuReMaN

Podla mna tych otazok na skuske bude 26 druhov. Napriklad v 3 tom okruhu otazky c,d maju spolocne poziadavky v uvode, tak keby to bolo spolu ako jedna otazka naco by tam trebalo dvakrat pisat to iste.
V nedelu na obed budu krky

johnyo13

tiez si myslim ze otazka bude len jeden podokruh. Kazda podotazka je dost obsiahla (cca 10-20 stran). Ak by boli otazkami tie cele kapitoly, tak by bol medzi nimi dost velky nepomer. Napr. otazka 10 je na 13 slajdov, ale otazka 4 na cca 50 slajdov a este nejake samostudium!
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

kov

Quote from: puq on  02.05.2009, 18:49:06
okey dik a info...a nehovoril nieco o typoch prikladov?

o tych prikladoch nieco aj spominal, len som si nerobil poznamky  :angel:  vecer to skusim splasit od niekoho z prvej skupiny

kov

uz sa necudujem preco wlade tak prudko stresoval z toho APS... prave som docital slajdy z 5 a jebe mi z toho docista

badi

no ja som este len v 4, mam sice trosku chaoz,
mna by len zaujimalo ci to bude stacit tak "mojimi" slovami napisat ci to chcu tam mat presne rozdelenia ( ktore sa nedaju zapamatat )
Som rýchly ako Intel, lebo iba hádam, ale jedinečný ako AMD, keďže to viem aj zdôvodniť.

kov

wlade presiel na D, zevraj vlastnymi slovami... ale ludia tam prechadzali aj na C-A len vdaka tahakom... radsej aj ja poistim

ppt

No ja som prave dosiel do polky prvej prednasky a tie kadejake klasifikacie mi akosi nevonaju ;D . Bude žúžo este. :D
Normalne sa tesim, co najdem v dalsich prednaskach :)

sri

Kto ma / robi tahak? Nechce sa mi robit vlastny :D

EDIT: sorry uz som nasiel 3 na pistone  ;D ale ak ma niekto dalsie, sem s nimi ;D

Payne

Tak ja to tak vidim ze pojdem asi cisto na bomby, bo ma jebne sa toho tolko ucit...

sri

co mam robit ked nemam zapocet v MAISe a nejde ma prihlasit? dpc :)

badi

#267
Quote from: sri on  03.05.2009, 05:09:46
Kto ma / robi tahak? Nechce sa mi robit vlastny :D

EDIT: sorry uz som nasiel 3 na pistone  ;D ale ak ma niekto dalsie, sem s nimi ;D

mrknem na tahaky, snad budu vyhovujuce :-)
dufam ze pondelok nas tam bude dost,(skoda ze MAIS neukazuje pocet prihlasenych ludi)
Som rýchly ako Intel, lebo iba hádam, ale jedinečný ako AMD, keďže to viem aj zdôvodniť.

lada

Quote from: sri on  03.05.2009, 06:48:37
co mam robit ked nemam zapocet v MAISe a nejde ma prihlasit? dpc :)

chod normalne na skusku, podla mna by to nemal byt problem ak si budes mat kde sadnut

Casso

Ten blby Mais... ani neviem kolko nas bude zajtra na skuske a kto tam bude
Neviete niekto co vsetko sa netreba ucit a co bude to na tom takz. povolenom tahaku?
lebo ucit sa niektore obrazky je ako  bu

badi

mozme mat nejaky "povoleny" tahak ?
ja osobne sa obrazky neucim, a ziadne vzorce,
Som rýchly ako Intel, lebo iba hádam, ale jedinečný ako AMD, keďže to viem aj zdôvodniť.

Casso

Sry Badi, blbo som sa vyjadril  :angel:
U niektorych obrazkov hovoril Adam ze ak si ich vytiahneme tak ze ten obrazok nam da on... len ja nieviem ktore to su

badi

no tam pri tych okruhoch otazok je napisane ci bude obrazok k dispozicii, ale myslim ze aj keby bol tak by som tam vela nevymyslel,
Som rýchly ako Intel, lebo iba hádam, ale jedinečný ako AMD, keďže to viem aj zdôvodniť.

Casso

jasne, dik, az teraz som si to v tom pdfku vsimol. a ostatne obrazky ... nech boze dá

badi

:D aj ja idem tam s tym ze Pan Boh pomahaj :D
Som rýchly ako Intel, lebo iba hádam, ale jedinečný ako AMD, keďže to viem aj zdôvodniť.