• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

ROZVRH - tuck fuke

Started by LNC, 05.09.2009, 18:46:26

« predchdzajce - alie »

markus

hej :D ak som medzi stastnymi a neprihlasujem sa 8 hodin do systemu :D

scream

 predam nove nezosuchane F5 klavesy keby mal dakto zaujem  ;D

Squirrel_sK

heh, ja som si vydychol az niekedy okolo siedmej vecer.. ale mam taky pocit ze sa este daco domrda kym zacne skola.. bodaj by som sa mylil
Odkladanie robí ľahkú vec ťažkou a ťažkú vec nemožnou.

Squirrel_sK

inac, ked si vsimnete tu velku tabulku z ktorej si zostavujeme rozvrh.. tak v pondelok rano o pol osmej je tam Bakalarsky projekt... Tam budu nejake info ohladom toho ako ma vyzerat bakalarka a co vlastne pri jej vypracovani ide? abo co? bo pise tam ze len v tyzdnoch 1,2,3,11 tam treba prist... a take daco je aj v piatok do 16:40... co sa mi teda nepaci.. a treba tam ist prve 3 tyzdne... vie niekto k tomu povedat nieco viac?
Odkladanie robí ľahkú vec ťažkou a ťažkú vec nemožnou.

stricky

pytal som sa celkovo na ten predmet a toto je odpoved:
To, ze ako budete chodit, zavisi na dohode medzi studentom a jeho/jej veducim prace (t.j. individualne konzultacie)

Squirrel_sK

to je pravda, to je na veducom prace ze ako casto budes chodit ale ci treba prist aj tam v pondelok rano.. ako naco by to tam potom davali do toho rozvrhu
Odkladanie robí ľahkú vec ťažkou a ťažkú vec nemožnou.

stricky

aby to niekde bolo bo MAIS

Patto

inac neviem ci ste si vsimli a aj vam zmenilo rozvrh, ze mi prehodilo prednasku zo ZswI zo stvrtka na piatok .... to uz vrchol normalne ... aby som na jednu prednasku cakal do piatka do 14:15 pre jednu posratu prednasku, kedze mam v paitok volno a vo stvrtok takmer tiez. Fest super clovek si spravi->trapi sa s rozvrhom pol dna a oni aj tak si to potom poprehadzuju ako chcu  bu bu

Aniy

mne to extra nevadí aj tak som tam chcel ísť ale principiálne je to hovadstvo.


Patto

aj tak si tam chcel ist? ... cize to uz tak bola prednaska aj predtym?

radix

jedna prednaska bola vo stvrtok, druha v piatok... teraz su obe v piatok.. zrejme niekomu nevychadzal rozvrh

markus

#261
WTF? :D preco pre boha hodili ZSI prednasku jednej skupine zo stvrtku na piatok a nam ju hodili z piatka na stvrtok? to je co za kktina? im uz totalne drbe?

__________
lol to pozeram ze urobili zmenu pred chvilou :D akoze fasa ze o
9:50 dojde mail


V rozvrhu predmetu bol zmenený dátum.
V rozvrhu predmetu bola zmenená miestnosť.
V rozvrhu predmetu bola zmenená vyučovacia hodina.

a o 9:52 dojde mail
V rozvrhu predmetu bola zmenená vyučovacia hodina.

sila :D

Aniy

geniálne, asi si kúpim stan a rozložím sa v PCčkach


markus

im uz totalne drbe? :D mail o 13.43

V rozvrhu predmetu bol zmenený dátum.
V rozvrhu predmetu bola zmenená miestnosť.
V rozvrhu predmetu bola zmenená vyučovacia hodina.

Upravená rozvrhová jednotka predmetu je nasledovná:
ZSwI - Základy softvérového inžinierstva
2009/2010ZIMNY

:D:D:D akoze zasa to dali tak ako to bolo :D no comment

scream

sak chvalabohu...ja chcem pekne v piatok nech mam stvrtok volny uplne... a zjeb ze vcera bola na piatok, dnes doobedu na stvrtok a uz je zase na piatok.... nemam slov...

Patto

ja uz nemam slov ... ked bude v piatok, tak ani chodit nebudem .... kua

ivo261as

kedy je vlastne nakoniec tá prednáška?? Na vygenerovanom rozvrhu je štvrtok, na MAIS portáli piatok, v kuse mi chodia maily na zmenu rozvrhu :/
If you can't finish your work in 24 hours, work at night.
http://www.utfg.net/

Patto

mne teraz zase ukazuje na vygenerovanom rozvrhu, ze vo stvrtok ale teraz uz v neskorci cas, ako bolo pôvodne

LNC

vraj bude vo stvrtok.. hovoril som dnes s Paralicom a ten povedal, ze informaticka paralelka by ho mala mat vo stvrtok..
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

deCode666

Quote from: LNC on  22.09.2009, 21:21:41
vraj bude vo stvrtok.. hovoril som dnes s Paralicom a ten povedal, ze informaticka paralelka by ho mala mat vo stvrtok..

ta do boha... a to nebudem moct ist v piatok? staci, ze sa budem srat do skoly na jednu prednasku v stredu ...

scream

Aktuálne je systém zaťažený požiadavkami iných používateľov. Prosím, ospravedlňte prípadné dlhšie odozvy.   .... Uz nech sa pojebu aj stym maisom, sak si neviem ani pozret kedy mam zajtra cvika  :03: ....ale uz som najebany ozaj....

periem

Quote from: Squirrel_sK on  15.09.2009, 17:27:44
inac, ked si vsimnete tu velku tabulku z ktorej si zostavujeme rozvrh.. tak v pondelok rano o pol osmej je tam Bakalarsky projekt... Tam budu nejake info ohladom toho ako ma vyzerat bakalarka a co vlastne pri jej vypracovani ide? abo co? bo pise tam ze len v tyzdnoch 1,2,3,11 tam treba prist... a take daco je aj v piatok do 16:40... co sa mi teda nepaci.. a treba tam ist prve 3 tyzdne... vie niekto k tomu povedat nieco viac?
kde si nasiel taku tabulku?

Aniy

BORDEL! štvrtok chcem voľný!


deCode666

aj keby som mal v piatok na tej prednaske na schodoch sediet, tak pojdem radsej tam ako sa srat vo stvrtok do skoly

Mr.Hankey

caute neviete niekto v akej miestnosti je zajtra LS?