• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

ROZVRH - tuck fuke

Started by LNC, 05.09.2009, 18:46:26

« predchdzajce - alie »

Aniy

Quote from: toronto_girl on  14.09.2009, 16:22:36
nuz ludkovia, ja to vidim na manualne prihlasovanie sa do rozvrhu... pekne krasne nakluseme na studijne, oni nam daju papier s cvikami a tam sa pozapisujeme :)
Oznam o zrušení úradných hodín na študijnom oddelení FEI TU
V týždni od 16.09.2009 do 18.09.2009 sú úradné hodiny na Študijnom oddelení FEI TU zrušené z dôvodu zápisu študentov vyšších ročníkov. Ďakujeme za pochopenie!


periem

dpc ja som sa nedostal este ani do systemu a vy uz mate nejake predmety tak co ostane mne  :emot-rolleyes:

m-i-r-o-1

taaak konecne sa podarilo  :banana_guitar:

kilomassa

#178
Quote from: periem on  14.09.2009, 17:13:56
dpc ja som sa nedostal este ani do systemu a vy uz mate nejake predmety tak co ostane mne  :emot-rolleyes:

to je neskutocne nechapem ich...mali by to znova anulovat ked to bude pripravene a ne ze dakto ziska cviko za to,ze mu nenabehne connection timed out

domino3d

jebem vam cely mais, cela tato skola je na jeden velky kokot
este sa dozijeme 6546354654 anulacii a 6546454665 kol zapisu  a F5 klavesu donesem na zapis a hodim do dakoho
myslim ze studenti uz maju tlak milion na pokokot
vivat academicus

LNC

http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

periem

piki uz 2 hodiny sedim za pc a vysledok ziadny...  :ohmigod:

timwood

niezeby nam pripravili dopredu rozvrh tak ako prvakom :) ..a bol by pokoj. sice by bol napicu..ale aspon by sa nic neprekryvalo a bol by klud.


periem

inak vy uz mate vyplatene zapisne?

domino3d

Quote from: periem on  14.09.2009, 17:27:06
Quote from: LNC on  14.09.2009, 17:21:20
:D

relax..

http://img233.imageshack.us/i/tukcopy.jpg/
to by mal voki povinne nosit nalepene na cele  :)

co? :D heh, nerobte si z toho srandu
jemu nalepky netreba on je cely tuke
este po slovensky by sa mohol naucit :)
vivat academicus

LNC

http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

Mr.Anderson

 :baaa:

Ine univerzity riesia velke vyskumne projekty. Nasa skuma, ako udrzat v chode zakupeny informacny system.  :buttrock: Co dodat...  :whacko: :03:

periem

by ma zaujimalo co su tote ukony spojene so zapisom to akoze sa im skladame na vyplatu? pici alebo je to za nefunkcne maisko?

domino3d

.. a nove auto pre dekana a jemu podobnych o ktorych ani nemame ponatia, lebo svoj maly kks si nemoze vozit na skodovke
nestaci im od statu peniaz
vivat academicus

toronto_girl

heh, mna by skor zaujimal ten poplatok za ukoncenie studia :D... ako ho mozem zaplatit, ked neviem este ci sa mi podariho skoncit??? ci to mam brat ako isty uplatok zato, ze mi pomozu ten rocnik dokoncit??  bk

Nemať čo robiť nie je potešením; mať kopu roboty a nerobiť nič, to je pôžitok. – [Mary Wilson]

periem

a ten sek od ISICu co mi dosiel postou to netreba vyplacat ze?

Kvacinka

ked nehces isic znamku tak netreba vyplacat

Aniy

Quote from: periem on  14.09.2009, 17:34:01
inak vy uz mate vyplatene zapisne?
hej, a začínam to ľutovať.


periem

tote ich megazlavy mi netreba tak kaslem nato

periem

umieram...   :ohmigod: 12:00

toronto_girl

Dok**vil sa nam MAIS, tak co mam teraz robit? Moooozem doma byt a akurat si .... idem si aspon pisat bakalarku, kedze z toho shitneho MAISu dnes asi nic :)

Nemať čo robiť nie je potešením; mať kopu roboty a nerobiť nič, to je pôžitok. – [Mary Wilson]

markus

myslimze to uz je 4ta nie? :D

toronto_girl

teraz prevadzaju 4 delete nahdonych uzivatelov :D

Nemať čo robiť nie je potešením; mať kopu roboty a nerobiť nič, to je pôžitok. – [Mary Wilson]

periem

Quote from: toronto_girl on  14.09.2009, 18:05:38
Dok**vil sa nam MAIS, tak co mam teraz robit? Moooozem doma byt a akurat si .... idem si aspon pisat bakalarku, kedze z toho shitneho MAISu dnes asi nic :)
omg bakalarku.. sak este nezacala skola  :puf: