• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

ROZVRH - tuck fuke

Started by LNC, 05.09.2009, 18:46:26

« predchdzajce - alie »

Kvacinka

Tomu dost nechapem prvy krat to tak neblblo ked bol prvy termin ano chybicka sa vludila a prekrocil sa limit ale nikomu toto nerobilo a teraz len to opravili a uz nic nejde ked tak daej budu opravovat tak koniec maisu je tu velmi skoro

periem

vsetci povinne vypnite kompy nech sa aspon ja prihlasim  ah:

toronto_girl

Quote from: periem on  14.09.2009, 18:12:25
Quote from: toronto_girl on  14.09.2009, 18:05:38
Dok**vil sa nam MAIS, tak co mam teraz robit? Moooozem doma byt a akurat si .... idem si aspon pisat bakalarku, kedze z toho shitneho MAISu dnes asi nic :)
omg bakalarku.. sak este nezacala skola  :puf:
hehe no vies ja ma taku vdacnu temu, ktorej vacsina je pisana po anglicky, dobre prepracovane slovenske podklady asi ani neexistuju... a kedze ja som clovek, co nevie az tak dobre po anglicky, tak si musi nato sadnut a prekladat... :D dalsia vec je ta, ze pocas roka musim riesit ekonomicke zalezitosti, ktore mi riadne davaju zabrat...

Nemať čo robiť nie je potešením; mať kopu roboty a nerobiť nič, to je pôžitok. – [Mary Wilson]

Agamemnon

Quote from: toronto_girl on  14.09.2009, 18:17:39
Quote from: periem on  14.09.2009, 18:12:25
Quote from: toronto_girl on  14.09.2009, 18:05:38
Dok**vil sa nam MAIS, tak co mam teraz robit? Moooozem doma byt a akurat si .... idem si aspon pisat bakalarku, kedze z toho shitneho MAISu dnes asi nic :)
omg bakalarku.. sak este nezacala skola  :puf:
hehe no vies ja ma taku vdacnu temu, ktorej vacsina je pisana po anglicky, dobre prepracovane slovenske podklady asi ani neexistuju... a kedze ja som clovek, co nevie az tak dobre po anglicky, tak si musi nato sadnut a prekladat... :D dalsia vec je ta, ze pocas roka musim riesit ekonomicke zalezitosti, ktore mi riadne davaju zabrat...

informatika je hlavne o anglictine, bez nej nemas sancu... ak nvs dobre, nauc sa lepsie...
All code is crap.

42

scream

operativne mam chut dakoho poslat do pi... 12:30 a MAIS je zdechnuty uplne...

toronto_girl

Quote from: Agamemnon on  14.09.2009, 18:32:41
Quote from: toronto_girl on  14.09.2009, 18:17:39
Quote from: periem on  14.09.2009, 18:12:25
Quote from: toronto_girl on  14.09.2009, 18:05:38
Dok**vil sa nam MAIS, tak co mam teraz robit? Moooozem doma byt a akurat si .... idem si aspon pisat bakalarku, kedze z toho shitneho MAISu dnes asi nic :)
omg bakalarku.. sak este nezacala skola  :puf:
hehe no vies ja ma taku vdacnu temu, ktorej vacsina je pisana po anglicky, dobre prepracovane slovenske podklady asi ani neexistuju... a kedze ja som clovek, co nevie az tak dobre po anglicky, tak si musi nato sadnut a prekladat... :D dalsia vec je ta, ze pocas roka musim riesit ekonomicke zalezitosti, ktore mi riadne davaju zabrat...

jj ja viem o tom, anglina neodmyslitelna sucast PC... este, ze som na HI :D... lebo cistu informu by som nezvlaaadla...  ;)

informatika je hlavne o anglictine, bez nej nemas sancu... ak nvs dobre, nauc sa lepsie...

Nemať čo robiť nie je potešením; mať kopu roboty a nerobiť nič, to je pôžitok. – [Mary Wilson]

bludar

zatial prijemne stravene doobedie

mistyq

Prekročili ste štandardný počet povolených prístupov do systému za vybrané časové obdobie.  bu

JCube

Quote from: mistyq on  14.09.2009, 18:50:47
Prekročili ste štandardný počet povolených prístupov do systému za vybrané časové obdobie.  bu
lol :D to ako si sa k tomu dostal? :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

darko

#209
prajem im,aby im to nešlo ani do piatku :DDDDDD a potom nech sa pojebu :D

EDIT: Aktuálne je systém zaťažený požiadavkami iných používateľov. Prosím, ospravedlňte prípadné dlhšie odozvy

mistyq

ani neviem. pouzivala som F5 asi jak kazdy :) a teraz som dostala novu: Prihlasovanie používateľov pre toto rozhranie nie je povolené.

jupiii  :banana_guitar:

sad47

Tak uz aspon vyriesili ten generator nahodnych hlasok  :ohmigod:

bu

periem

pol dna cumim na errory.. uz ma to nebavi  :h_angry:

ivo261as

skončí to tak, že dostaneme rozvrh pekne ako v prvom ročníku a rozdelia nás do skupín ;)
If you can't finish your work in 24 hours, work at night.
http://www.utfg.net/

scream

http://www.mais.sk/Podpora-systemu-MAIS/s8000.html

treba zavolat nejakym takymto stylom

Nahnevany zakaznik vola na Antik hotline

"Ked do 5 minut mi mais nepojde, dnuka vbehnem, ti pysky rozbijem  aj spolu s tvojim sefom aj s tvojou matkou..."  :evica:

t0Mi


sakra som si az neskoro fsimol tomcat stacktrace a uz mi zamrzlo zasa pri cakajte prosim
normalne by som teraz tuzil vidiet co sa stane kebyze na to kliknem ;D

Mr.Anderson

Server je udrziavany v umelom spanku, po odpojeni pristrojov zas zdochne...   bk

Kvacinka

uz viem ako bude vyzerat moje vianocne prianie...

Milý jezisko chcel by som ta poprosit aby si nasie skole dodal poriadny system a nie tu s***** ktorej niektory hovoria mais... daj im nieco poriadne uz len preto ze by sa hambit nemusela skola zato aky ma perfetkny system ze nezvlada ani taku vec ako je prihlasovanie na rozvrhy lebo ak budem amt este jendo prihlasovnaie take streusjuce ako toto tak sa vela toho nedozijem.

periem

chudak jezisko ma co robit  :emot-shakehead:

toronto_girl

smutna sprava pre pouzivatelov systemu MAIS: dnes v "skorych" rannych hodinach (cca 8:10), pod tažobou nenasytnych, prihlasovania sa chtivych userov z FEI, sytem MAIS skolaboval! Hoci bol rychlo prevezeny na "operacnu salu", za pritomnosti najvacsich odbornikov z UVT a taktiez dodavatela, sa ho doposial nepodarilo ozivit. Tato narocna operacia uz trva vyse 5 hodin... Spravy z operacky (Prepáčte, ale z úrovne systémovej administrácie nie je momentálne povolené prihlásenie do rozhrania Študent. Skúste to, prosím, neskôr.
Ďakujeme za pochopenie.) naznacovali, zeby sa teoreticky ten super sytem prebral, ale zial bohu... preto neprestanme dufat, a verme v zachranu systemu! S pozdravom Vasa redakcia.  ;D

Nemať čo robiť nie je potešením; mať kopu roboty a nerobiť nič, to je pôžitok. – [Mary Wilson]

romeo

....in dreams until my death i will wander on ....

t0Mi

nach zdechne! a nech sa vrati IS!

radix

ak som spravne postrehol tak vypadli cviciaci :D a su len terminy :D cize este to asi menia aby vyucujucim sedel rozvrh

scream

ide ta saprihlasujte kto potrebujete este

Aniy

zase také pekné skurvené 3 hodinové okná a po jednej prednáške v štvrtok a piatok. toho roku osrať body asi.