• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

ROZVRH - tuck fuke

Started by LNC, 05.09.2009, 18:46:26

« predchdzajce - alie »

domino3d

mne to pripada jak keby upratovacka odjebala kabel
alebo daco podobne...
vivat academicus

tuxik

○ 10,10 hod - vzhľadom na technické problémy je 4. kolo nedostupné pre študentov - na odstránení problému pracuje ÚVT spolu s dodávateľom

Kvacinka

○ 10,10 hod - vzhľadom na technické problémy je 4. kolo nedostupné pre študentov - na odstránení problému pracuje ÚVT spolu s dodávateľom


Krasa tomu sa hovori pekny prispevok

periem

snad to do stvrtka spustia

domino3d

minule tu dakto dal dobry napad, s kurou
dam zrno na F5 postavim  ku klaveske kuru :)
vivat academicus

Patto

ale fakt by mohli napisat, ze kedy to spustia alebo neviem co .... nechce sa mi tu sediet za pc ako .... cely den

toronto_girl

nuz ludkovia, ja to vidim na manualne prihlasovanie sa do rozvrhu... pekne krasne nakluseme na studijne, oni nam daju papier s cvikami a tam sa pozapisujeme :)... ziadna systemova udrzba, ziadne podobne hlasky :)... ten system sa mi nepozdaval uz na programku ked nam cviciaci hovoril ako sa da jednoducho zborit MAIS.  ;D STUDENTI TUKE MILUJU MAIS!!! MAIS 4EVER!!!  :beer1: ;D

Nemať čo robiť nie je potešením; mať kopu roboty a nerobiť nič, to je pôžitok. – [Mary Wilson]

domino3d


Pristup na verejny portal 14.9.2009 je zakazany.
vivat academicus

LNC

v IS student, ked si bol aspon medzi 80 prihlasenymi ludmi, tak bez problemov si si vyklikal co si xcel, lebo Ta server obsluhoval a uprednostnil.. potom sa dalo odhlasit a uvolnil sa slot pre dalsieho.. ale tuto, kde sa to snazi obstastnit kazdeho, tak to pada a pada a pada a nejde..

podla mna, keby zlepsili HW na ktorom bezal IS, tak by to bolo ovela akceptovatelnejsie nez toto krasne oranzovo cierne cudo..

na mieste TUKE by som normalne pozadoval peniaze naspat.. zrusil zmluvu a v ramci bakalarskyx a diplomovyx prac vystaval system, ktory aj za nieco stoji.. mame na skole kapacity, ktore na to maju.. a keby to TUKE dalej predavali, este by sa na tom dalo aj zarobit.. ALEBO by sa zaxovali spravne akademicky a uvolnili by to ako open-source.. tak si ja predstavujem pristup UNIVERZITY a nie, kupit nefunkcnu atrapu systemu za miliony.. je to na hovno.. totalne..

btw, uz sa tesim na zapisovanie na papieriky.. beriem spacak na studijne..
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

darko

nestalo sa nikomu, že sa zabudol prihlásiť na povinné predmety ? lebo ja som sa v tejto veci sekol lebo som si nepozorne prečítal tie ich informácie, ako ste to riešili ?

periem

podla mna nam nemali dat vediet kedy to spustia a tak by sa to nezatazilo  8)

scream

tak tak... a cim skor lebo predpokladam, ze si tym padom nevies predmety ani zapisat do rozvrhu...podaktorych bude stacit mozno obvolat.

Ako uz niekto pisal, TUKE by mala ist prikladom... Nechcem vediet co za HW je ten server a na aku linku je pripojeny... lebo tuke moznosti ma, len kompetentni na to seru...

Patto

Quote from: periem on  14.09.2009, 16:36:35
podla mna nam nemali dat vediet kedy to spustia a tak by sa to nezatazilo  8)

podla mna to malo byt tak, ze kazdy rocnik odbor neviem co by si robili rozvrh v iny cas a nie oni vypisu pre celu feiku, ze vtedy a vtedy sa robi rozvrh ... neviem ci oni si myslia, ze kazdy bude robit niekedy v priebehu tych dni ... jasne ze kazdy chce mat najlepsi rozvrh a vsetci sa napoja na mais v pondelok rano hned o 8:00

periem

nj rieseni je mnoho.... asi preto si nezvolili ziadne

markus

: Priraďovaný študent neštuduje stupeň štúdia, na ktorý je obmedzená kontrolovaná rozvrhová jednotka predmetu štúdia.

to je co za chujovina ty vole!!!!! to co som mal predtym mam obsadene! a vo stvrtok nechcem nic lebo chcem mat volny aspon jeden den! a ked si chcem dat v piatok vypise tuto c*ujovinu????

sad47

Dobrý deň,

Táto správa bola vygenerovaná automaticky ako odpoveď na Vašu žiadosť o zaradenie požiadavky s názvom:
       "Zvovuspustenie prihlasovania",
do fronty riešených problémov.
Obsah Vašej požiadavky je uvedený na konci tejto správy.

Nie je nutné odpovedať na túto správu.
Vaša požiadavka bola zaradená do fronty pod číslom [helpdesk.tuke.sk #3303].

Prosím uveďte tento text:

        [helpdesk.tuke.sk #3303]

v predmete správy (subject) v prípade Vašej ďalšej korenšpondencie ohľadom zadaného problému. Môžte tak urobiť aj odpovedaním na túto správu (reply).

                       Ďakujeme,
                       is.mais@tuke.sk

-------------------------------------------------------------------------
Dobry den,

zaujimal by ma (a urcite niesom jediny) kedy planujete znovu spustit
prihlasovanie na predmety pre FEI?
Aby som bol presnejsi: je v plane spustit system este dnes?

Myslim si, zeby bolo korektne o tomto (ci bude system spusteny este
dnes) informovat aj na stranke FEI a to cim skor.

Cakam na odpoved, respektove na oficialny oznam.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxx (podpis)

sad47

Quote from: markus on  14.09.2009, 16:57:28
: Priraďovaný študent neštuduje stupeň štúdia, na ktorý je obmedzená kontrolovaná rozvrhová jednotka predmetu štúdia.

to je co za chujovina ty vole!!!!! to co som mal predtym mam obsadene! a vo stvrtok nechcem nic lebo chcem mat volny aspon jeden den! a ked si chcem dat v piatok vypise tuto c*ujovinu????

uz ti to ide?

dEVIANT

ja ti poviem co napisu a nemusis ani cakat:D

niecO ako :

za problemy sa ospraveldnujeme...vypadok bol zapricineny velkym navalom studentov na server v jednom case...na odstraneni problemu pracujeme...budte prosim trpezlivy...
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

periem

Quote from: markus on  14.09.2009, 16:57:28
: Priraďovaný študent neštuduje stupeň štúdia, na ktorý je obmedzená kontrolovaná rozvrhová jednotka predmetu štúdia.

to je co za chujovina ty vole!!!!! to co som mal predtym mam obsadene! a vo stvrtok nechcem nic lebo chcem mat volny aspon jeden den! a ked si chcem dat v piatok vypise tuto c*ujovinu????
to akoze sa ti podarilo prihlasit sa?  :o

markus

skor by som povedal ze uz mi to nejde ... stihol som sa prihlasit na 3 predmety od rana ... 1 rano 2 teraz ... a na 3ti som sa nemohol kde som chcel na jedno lebo bol prekroceny limit (to som mal minule preto ma to tak sere!)  a pri druhom pokuse mi vypisalo tu chybu a na to to padlo:-/

scream

islo to neuveritelnych 5 minut... zas je to dole...

sad47

#171
Quote from: dEVIANT on  14.09.2009, 17:01:15
ja ti poviem co napisu a nemusis ani cakat:D

niecO ako :

za problemy sa ospraveldnujeme...vypadok bol zapricineny velkym navalom studentov na server v jednom case...na odstraneni problemu pracujeme...budte prosim trpezlivy...

toto uz je ich odpoved na moj mail... (automaticka odpoved)

neratam s tym ze sa dockam odpovede... takych mailov tam maju asi kopu

scream

Idealny cas vybehat si nejaku temu na bakalarku  kto este nestihol, vseci sedia doma za PC :)

dEVIANT

Quote from: sad47 on  14.09.2009, 17:04:27
Quote from: dEVIANT on  14.09.2009, 17:01:15
ja ti poviem co napisu a nemusis ani cakat:D

niecO ako :

za problemy sa ospraveldnujeme...vypadok bol zapricineny velkym navalom studentov na server v jednom case...na odstraneni problemu pracujeme...budte prosim trpezlivy...

toto uz je ich odpoved na moj mail... (automaticka odpoved)

neratam s tym ze sa dockam odpovede... takych mailov tam maju asi kopu

mne minule dokonca prisla automaticka odpoved...potom odpoved od masiu..a este odpoved od nejakeho tipka z helpdesku :D
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

Patto

ja som sa uz nahlasil na vsetky predmety, ale tak ze jeden rano jeden vecer .... medzi cvikami prestavky hodinove atd .... debilnejsi rozvrh som este nemal