• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Principy programovacich jazykov

Started by stamperlik, 19.02.2010, 06:25:43

« predchdzajce - alie »

markus

Quote from: Domino3D on  30.04.2010, 23:35:33
Quote from: markus on  30.04.2010, 23:01:38
ludia :D uz niekomu doslo co sa dneska stalo na PPJcku? :D lebo mne este stale nedoslo co sa tam stalo :D
_____
Edit: njn ... cize ked nemate priklad 1 alebo 2 z 3 tak nemate skusku :D

co sa stalo?

Polka ludi FX... nikto nevie a nechape preco :D:D:D

piton

"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to." - Albert Einstein

markus

to vyzeralo ako keby od K-cka dalej opravoval bud niekto iny alebo ako keby ho v polke opravovania niekto najebal :D

t0Mi

Fuu, dobre ze som tam nebol, ja som na S...

piton

fuha... tak to je dost blbe ked to tak bude aj nabuduce, ja som tiez na konci. Ale povedzte presnejsie, ake otazky, kolko, bola aj ustna?
"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to." - Albert Einstein


markus

priklady boli bud rovnake, pripadne bol rozdiel v tom ci su +- asociativne zlava, sprava ... a take detaily nic ine nebolo. ustna nebola vobec ziadna

radix

[hide]takze vypracovanie toho testu by malo stacit na uspesne zvladnutie skusky ? [/hide]

markus

#108
vzhladom na to ze som si to vypracoval sam tak neviem :D tak som aj dopadol FX... ale tak aj ludia co to mali vypracovane neviem odkial tak to iste .... FX cize teoreticky ano prakticky boh zna :)
______________
mam dalsiu teoriu :D kollar dostal kramy :D

pinderko

ja som to tak pochopil, ze kollar povedal ze treba vediet gramatiku a zotavenie...kto toto nemal, tak automaticky ma FX...takze treba vediet priklady typu 1 , 2 a 3 v tom teste co tu uz niekto zverejnil...

okrem tychto typov bol, aspon v mojom teste : prefix+postfix a konecny automat(ci co to bolo)

bubo

Ta aspon vieme na co si potrpi.. a cez skusku si neodbehol nie? bv

Edit: jak u sujanskeho axonometria.. :ropebanana:
:puf:

pinderko

cez skusku tam ani nebol...on bol na zaciatku...povedal instrukcie a potom sa vratil az ked prisiel pozbierat testy...ako dozor tam bol len Forgac, pricom na zaciatku pri usadzani tam bol aj Chodarev aj Plocica... :ringsmiley:

Matejus

Celý čas striehli Forgač a Chodarev či sa neopisuje. Jeden v predu v strede a druhý dakde vzadu sedel.

pinderko

Quote from: Matejus on  01.05.2010, 14:40:58
Celý čas striehli Forgač a Chodarev či sa neopisuje. Jeden v predu v strede a druhý dakde vzadu sedel.

chodarev kde bol??? ale chces povedat ze sa nedalo opisovat...ved sa tam kazdy radil...a potom pri odovzdavani este viacej...

Matejus

áno dalo sa, ja nehovorím že sa nedalo ... ale chcem vyviesť z omylu tých, čo si myslia, že všetok dozor odíde ako minulý rok a bude kolektívna skúška.

Kvacinka

to bol prvy termin na ostatnych este uvidime. Kollar vzdy vyhadzuje na prvom termine potom ma na salame. Ako bolo na funkcionalnom na provom termine si dal zalezat. 13 otazok clovek musel mat aby mal E par ludi tam len ledva preslo a na dalsich potom daval body len tak kukol a E a ani neratal ci mal dost tak netreba stresovat kollar vzdy struha formu a potom aj tak nakoniec povoli. Ved jednemu na funkcionalnom skusal viac sablon na poslendom termine ci nahodu nepisal iny test. Ale aj keby chcel aby bolo v pisomke zotavenie tak to neni take tazke a ani dlhe... ked to porovnam z dalsim predmetom ako je aps tak tato skuska bude malina.

Dodik

Quote from: Kvacinka on  02.05.2010, 05:39:12
to bol prvy termin na ostatnych este uvidime. Kollar vzdy vyhadzuje na prvom termine potom ma na salame. Ako bolo na funkcionalnom na provom termine si dal zalezat. 13 otazok clovek musel mat aby mal E par ludi tam len ledva preslo a na dalsich potom daval body len tak kukol a E a ani neratal ci mal dost tak netreba stresovat kollar vzdy struha formu a potom aj tak nakoniec povoli. Ved jednemu na funkcionalnom skusal viac sablon na poslendom termine ci nahodu nepisal iny test. Ale aj keby chcel aby bolo v pisomke zotavenie tak to neni take tazke a ani dlhe... ked to porovnam z dalsim predmetom ako je aps tak tato skuska bude malina.
kvacinka bije :D

deCode666

mohli by ste mi, pls, odporucit nejaku literaturu, kde je rozumne vysvetlene zotavenie, z ktoreho by sa to dalo naucit na skusku?

steblo

nechcel by si niekto vymenit termin skusky zo 7. na 14.? (ja chcem 7.)

domino3d

tí co ste spravili z coho ste sa ucili?
prefotene poznamky zo zosita, ci tie odfotene z platna? ci z modrej knizky? či ...?
vivat academicus

bubo

#120
nema dakto vypracovane tie okruhy tem?

edit: ty vole.. 106 ludi prihlasenych na skuske v p25-ke, to bude fajna opisovacka
:puf:

domino3d

myslis to pdf minulorocny test?

edit: pracuje sa na tom
vivat academicus

mucko

no jak sa dari? ja sa asi prehlasim na dalsi termin, lebo v piatok uz mam rano .NET a DBS...

domino3d

neni to tazke, vsetko je v prednaskach ked ides za radom takze vpoho, uz mam 3 z 5 stran, no ale uvidime jaka je realita ci v piatok bude  bp alebo  ak:
vivat academicus

radix