• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

Principy programovacich jazykov

Started by stamperlik, 19.02.2010, 06:25:43

« predchádzajúce - ïal¹ie »

kilomassa

kollar toho roku neda svoje prednasky na net? alebo ma niekto uz? :trestac:

kukinko

tak ako je to so zadaniami? u koho treba strom ?

nejaka dobra dusa co by pomohla externistom aspon s prvymi castami?  :embarassed:

... som z toho voľajaký zmätený ...
aj externisti ešte žijú .... len ktovie dokedy ... :(

lama niesom, ale všetko neviem .. ..

kúpim LCD na PS ONE

t0Mi

Co bude na skuske - to je otazka.. Test ? Teoria ? Nejaky zoznam otazok nie je ? Z coho sa budete ucit ?

drtic

Quote from: kukinko on  21.04.2010, 10:03:40
tak ako je to so zadaniami? u koho treba strom ?

nejaka dobra dusa co by pomohla externistom aspon s prvymi castami?  :embarassed:

... som z toho voľajaký zmätený ...

O rieseni zadani pomocou stromov sa v ulohach nepise, a ak to vas cviciaci vyzaduje tak by vam to povedal.

domino3d

Quote from: drtic on  23.04.2010, 04:49:09
Quote from: kukinko on  21.04.2010, 10:03:40
tak ako je to so zadaniami? u koho treba strom ?

nejaka dobra dusa co by pomohla externistom aspon s prvymi castami?  :embarassed:

... som z toho voľajaký zmätený ...

O rieseni zadani pomocou stromov sa v ulohach nepise, a ak to vas cviciaci vyzaduje tak by vam to povedal.
tak mne normalne povedal ze to tak nema byt, a konec!
kazdy je iny  ???
vivat academicus

radix


periem


t0Mi

Quote from: radix on  23.04.2010, 13:27:33
Quote from: t0Mi on  21.04.2010, 22:03:12
Co bude na skuske - to je otazka.. Test ? Teoria ? Nejaky zoznam otazok nie je ? Z coho sa budete ucit ?
mozno nieco taketo
http://www.tu-ke.com/forum/3-rocnik-47/principy-programovacich-jazykov/msg184017/#msg184017
asi su len tie okruhy co spominal
http://www.tu-ke.com/forum/3-rocnik-47/principy-programovacich-jazykov/msg183948/#msg183948

Ten test.pdf je haluz :D Z toho ani <-> zatial neviem.. Je takych testov viac ?

radix


markus

dufam ze budu stacit tie minulorocne veci :D
___________________________
btw nevie mi niekto povedat ? pri lexikalnej gramatike aky je rozdiel medzi (0)* a {0} ?

kamelot


while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

pinderko


markus

ok myslel som si diky :D
_____
este dotaz da sa napr. ked mame zapis (0)* tak to je cyklus co sa vykona neurcity pocet raz...
da sa zapisat cyklus ako napr. 3x? ze (0)^3 ?

piton

"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to." - Albert Einstein

markus

akoze hej aj to ma napadlo... len ma napadlo ze ci sa aj neda tak mocninovo pisat ... :) lebo zas keby si mal mat 100x nejak znak si neviem prdstavit zeby si to mal takto pisat:)

ropman

z coho sa ucite na tuto skusku ? existuju vobec nejake materialy ? okrem tych ofotenych prednasok z minuleho roka ?

hudtom


domino3d

vivat academicus

mucko

??? neviem :) asi pojdem najprv vyskusat ako vyzera test a ked to urobim tak super a ked nie tak sa asi poucim z tych prezentacii a pozriem zadania


:whacko:

piton

no pochvalte sa niekto ako to dnes prebiehalo na skuske ;-)
"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to." - Albert Einstein

radix

ja som sa dopocul vo velkorysom rozdavani FX :D

pinderko

skuska vo forme testu, z ktoreho sa isto kazdy uci...az na paru zmien...
vravel ze dalsi termin budu ine priklady...ale v podstate nemoze dat nic ine...len priklady ako su v teste...zotavenie, gramatika je zaklad...toto ked nemate tak nemate ani skusku...

markus

ludia :D uz niekomu doslo co sa dneska stalo na PPJcku? :D lebo mne este stale nedoslo co sa tam stalo :D
_____
Edit: njn ... cize ked nemate priklad 1 alebo 2 z 3 tak nemate skusku :D

domino3d

Quote from: markus on  30.04.2010, 23:01:38
ludia :D uz niekomu doslo co sa dneska stalo na PPJcku? :D lebo mne este stale nedoslo co sa tam stalo :D
_____
Edit: njn ... cize ked nemate priklad 1 alebo 2 z 3 tak nemate skusku :D

co sa stalo?
vivat academicus

radix