• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

MY CHCEME PROMOCIE !!!

Started by mircoo, 18.05.2010, 22:41:56

« predchdzajce - alie »

piton

sak promocie uz zase od-zrusil...
"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to." - Albert Einstein

Cheiftan


"- Nastala zmena v rozhodnutí o promóciách. Pre absolventov bakalárskeho štúdia budú promócie organizované v pôvodnom termíne. Podrobný harmonogram bude zverejnený po štátnych skúškach. Po štátnych skúškach každý úspešný absolvent záväzne nahlási tajomníkovi štátnicovej komisie, či sa promócií zúčastní alebo nie."
Hello!

neonfish

nikto sa ma nic nepytal pri obhajobe.Vas a tajomnici nieco pytali alebo ste to niekde nahlasovali??v akom je to vlastne stave?

piton

si informatik? po obhajobe si mal ist hned za slecnou Mackovou a nahlasit ci chces alebo nie promocie...
"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to." - Albert Einstein

jardo

staci teraz ist na studijne za nasou referentkou. Ona ma ten papier.

Aniy

24.6.2010
Pozor!!! Tí absolventi, ktorí sa záväzne prihlásili na promócie, majú nácvik o 13,30 hod. a zároveň pri nácviku budú podpisovať preberanie dokladov.


vlajus

Nás sa pýtali tajomníci hneď po obhajobe.

domino3d

nas tajomnik poslal za mackovou

ja tam nechcem ist a povedal som fotrovcom ze neni promocia, aj som ukazal info na stranke, vsetko , lenze teraz matka si zmyslela ze sa pozrie na stranku a teraz tam svieti ze promocia je, a ide tam volat...dpc co teraz, fotrovci su rozvedeny  ja ich tam nechcem, a za dalsie bc nic neni, je to čekpoint alaebo jak easoft povedal achievment unlocked: bc
vivat academicus

neonfish

Quote from: piton on  24.06.2010, 17:59:48
si informatik? po obhajobe si mal ist hned za slecnou Mackovou a nahlasit ci chces alebo nie promocie...

som ale opakoval som iba jedne predmet a bakalrku cize som vobec enbol v KE cely rok.Neviem odkial ste mali taku informaciu ale mne tajomnik nic nepovedal dokonca ni veduci prace.nikto ic.

Sxx

Quote from: neonfish on  28.06.2010, 14:31:20
Quote from: piton on  24.06.2010, 17:59:48
si informatik? po obhajobe si mal ist hned za slecnou Mackovou a nahlasit ci chces alebo nie promocie...

som ale opakoval som iba jedne predmet a bakalrku cize som vobec enbol v KE cely rok.Neviem odkial ste mali taku informaciu ale mne tajomnik nic nepovedal dokonca ni veduci prace.nikto ic.

bolo to na webe ze sa nahlasuje tajomnikovy ci ides alebo nie, no a tajomnik tebe (mne urcite) povedal aby si siel za mackovou nahlasit ci ides alebo nie