• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Architektúry po?íta?ových systémov

Started by Aniy, 08.02.2010, 16:30:36

« predchdzajce - alie »

markus

aka je vlastne dnesna statistika tych co neurobili?

tomikes

ake ste mali vlastne dnes otazky ?

mucko


tomikes

sorac uz to vidim, len mi z toho uz "trochu" hrabka na moju mozgovu architekuru :)

atrey


trium

Adam dal dnes oznam udajne mam to z 3 ruky ze kto drzi dakomu termin sa ma do dnesnej polnoci odhlasit aby uvolnil miesto ludom co este neboli na 1 skuske dal tam 1 new termin ale ak sa neodhlasite ide riesti disciplinarne konanie a to neviem ako dopadne

Stalker

Quote from: trium on  11.05.2010, 17:06:47
Adam dal dnes oznam udajne mam to z 3 ruky ze kto drzi dakomu termin sa ma do dnesnej polnoci odhlasit aby uvolnil miesto ludom co este neboli na 1 skuske dal tam 1 new termin ale ak sa neodhlasite ide riesti disciplinarne konanie a to neviem ako dopadne
dik za info...
ASOT

scream

Quote from: trium on  11.05.2010, 17:06:47
Adam dal dnes oznam udajne mam to z 3 ruky ze kto drzi dakomu termin sa ma do dnesnej polnoci odhlasit aby uvolnil miesto ludom co este neboli na 1 skuske dal tam 1 new termin ale ak sa neodhlasite ide riesti disciplinarne konanie a to neviem ako dopadne

;D podla mna je ta info hlupost... a disciplinarka ti moze vies co....len vyuzivas svoje prava.

BTW ja som presne z tych co este neboli ani na prvom termine ;)

markus

mi to pripada ako blbost... ak sa nemylim ty mas pravo ist si aj opravit skusku... cize teoreticky nerobis nic zle ked si prihlaseny... druha vec ze uz to nieje take fer voci inym :)

t0Mi

ste mali respektovat ich nariadenie nech sa hlasite na prve terminy..

"Chuck Norris triedi veci na tri hromady – biele, farebné a krvavé."
"Milan Haulis triedi veci tiez na tri hromady – #fffff, #f26e0b a #ff0000."

domino3d

Quote from: t0Mi on  11.05.2010, 18:03:43
ste mali respektovat ich nariadenie nech sa hlasite na prve terminy..

"Chuck Norris triedi veci na tri hromady – biele, farebné a krvavé."
"Milan Haulis triedi veci tiez na tri hromady – #fffff, #f26e0b a #ff0000."

biele, oranzove? a cervene - sory krvave :D
vivat academicus

mucko


dodo

viete niekto povedat konkretne, ake otazky sa pital Adan na ustnej. Mam na mysli tych 11 otazok kazda z jednej kapitoly a ked ste ich vedeli tak mate E51. Najviac by ma zaujimali otazky z kapitol 11,10,9,8.
Vdaka

piton

no na poslednom termine sa uz tusim nepytal tych 11 otazok, ale len cca 3... mna sa z 11 kap. pytal co je NUMA (wtf?) a ineho sa pytal na UMA
"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to." - Albert Einstein

markus

Mna sa pytal maly a velky endian a multiplexor

piton

no asi prvych desiatich sa pytal endiany a multiplexor, vosiel som ja a dostal som NUMA, algoritmus nasobenia a hazardy :(
"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to." - Albert Einstein

domino3d

komparator a zretazenie a potom som mu povedal ze ci nechce aby som mu nakreslil procesor :D (velky smiech) ta ze mozte :D ...E51...
vivat academicus

Stalker

ake otazky boli este na termine 10.5... B: 2.2 + 6.2... A, C?
ASOT

miguel_11

zdravim nechcel by niekto vymenit termin z APS? Ja mam termin na 20.5 a chcel by som vymenit za termin na 18.5. SURNEEE!!! vopred dik,,.

drtic

#469
Quote from: Stalker on  12.05.2010, 18:22:03
ake otazky boli este na termine 10.5... B: 2.2 + 6.2... A, C?

Quote from: tala2xlc on  10.05.2010, 17:29:36
dnes skupina C 1.5 a 9.6
skupina A 2.1 a 7.1

piton

bol uz niekto na opravnom termine? zaujimalo by ma ci je adam trochu zhovievavejsi :)
"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to." - Albert Einstein

deCode666

Kamo, poznam ludi, co boli s nami na opravnom ... problem bol v tom, ze oni to vedeli spredu / zozadu, takze im nerobil problemy na ustnej casti

ropman

to sa aj da vadiet spredu / zozadu ?

radix


Sxx

#474
tak, docital som 20 stran zvacsa spamu tuna. Otazky ktore boli na minulych terminoch:

A 1.5  6.5
B 1.6   9.5
================
5.6 + 4.10
5.3 + 3.2
===============
A 2.1 a 7.1
B: 2.2 + 6.2
C 1.5 a 9.6