• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Architektúry po?íta?ových systémov

Started by Aniy, 08.02.2010, 16:30:36

« predchdzajce - alie »

deCode666

Quote from: mucko on  09.05.2010, 23:51:16
nuž ale inač sa bude na teba pozerať keď uvidí,že máš dobrý zápočet... ja mám 21b tak som zvedavý,že jak ma bude týrať...  :mishela

ä
podla toho, co som pocul, tak za zapocty pri tejto skuske seru

radix

nechcel si napisat ze je jedno aky je zapocet?

ownz

Serus,
nechce niekto uvolnit termin 14.5. ? Chcel by som ist na skusku ale nie prvy krat 20.5.
Diki, dajte mi vediet

plexisklo

radsej chod cim skor za Adamom,takto tazko najdes
I´ma kick open the door of the oval office an I´ma chop that motherfuckin desk in half - Byaaah!!
pwn

mucko

Quote from: deCode666 on  10.05.2010, 00:37:43
Quote from: mucko on  09.05.2010, 23:51:16
nuž ale inač sa bude na teba pozerať keď uvidí,že máš dobrý zápočet... ja mám 21b tak som zvedavý,že jak ma bude týrať...  :mishela

ä
podla toho, co som pocul, tak za zapocty pri tejto skuske seru

tak to ma aj trochu teší,lebo aspoň je na kazdeho pouzity rovnaky meter...

deCode666

Quote from: radix on  10.05.2010, 00:50:25
nechcel si napisat ze je jedno aky je zapocet?
presne to ... uz mi masti z toto APS ... cely den do toho cumim a uz mi je z toho zle

domino3d

Quote from: mucko on  10.05.2010, 00:59:00
Quote from: deCode666 on  10.05.2010, 00:37:43
Quote from: mucko on  09.05.2010, 23:51:16
nuž ale inač sa bude na teba pozerať keď uvidí,že máš dobrý zápočet... ja mám 21b tak som zvedavý,že jak ma bude týrať...  :mishela

ä
podla toho, co som pocul, tak za zapocty pri tejto skuske seru

tak to ma aj trochu teší,lebo aspoň je na kazdeho pouzity rovnaky meter...
čože? cely semester makam jakam jak pňak aby som mal co najviac a teraz ma daju na taku istu uroven jak dakoho kto ledva ledva dostal zapocet? tak toto je fakt ferovy system, asi jak na ppj, tam si niektori nezasluzili to fx (cory)
vivat academicus

markus

Quote from: deCode666 on  10.05.2010, 01:02:14
Quote from: radix on  10.05.2010, 00:50:25
nechcel si napisat ze je jedno aky je zapocet?
presne to ... uz mi masti z toto APS ... cely den do toho cumim a uz mi je z toho zle

mi hovor :-/ som nebol v zivote taky vystresovany pred skuskou... najhorsie je ze za x dni ucenia som sa poriadne od nervov ani nevedel sustredit na to a neviem zhola nic... ja posratu jednotku viem len utrzkovo ... viem akurat poctat priklady aj to len bez pohyblivej ciarky :-/

mucko

tak mozno niektori makali skutocne ale niektori ako som pocul spolupracovali na kazdej pisomke a vyuzivali dobrotu Dankovej... ja mam tu smolu,ze mam uznany len jeden podpis,lebo presne vtedy ked boli tie dve po sebe iduce prednasky som bol u zubarky...

bubo

praveze bral do uvahy zapocet.. mne normalne spocital body a mi povedal ze kolko vychadza..
:puf:

Dodik

Quote from: bubo on  10.05.2010, 01:29:54
praveze bral do uvahy zapocet.. mne normalne spocital body a mi povedal ze kolko vychadza..
jj aj na nasom termine tak bolo..teda vlastne na poslednom teraz vo stvrtok :D

mucko

tak potom tí čo majú cez 35b zapocet su fakt neschopni sa naucit par veci k tomu... ved ani len podrobne sa nemusite ucit a uz budete mat E...  16b z 60 je fakt strasne tazke ziskat...

Jerryh

Quote from: mucko on  10.05.2010, 03:15:03
tak potom tí čo majú cez 35b zapocet su fakt neschopni sa naucit par veci k tomu... ved ani len podrobne sa nemusite ucit a uz budete mat E...  16b z 60 je fakt strasne tazke ziskat...

bol si na skuske?

domino3d

papier si mame donies alebo dostaneme?
vivat academicus

Jerryh

Quote from: Domino3D on  10.05.2010, 03:44:14
papier si mame donies alebo dostaneme?


dostanes, aby neurbili ziadny teroristi :D

ivo261as

Quote from: mucko on  10.05.2010, 03:15:03
tak potom tí čo majú cez 35b zapocet su fakt neschopni sa naucit par veci k tomu... ved ani len podrobne sa nemusite ucit a uz budete mat E...  16b z 60 je fakt strasne tazke ziskat...
nejde o to aký máš zápočet, musíš vedieť isté minimum. Zápočet Ti pomôže akurát ku lepšej známke
If you can't finish your work in 24 hours, work at night.
http://www.utfg.net/

markus

Quote from: mucko on  10.05.2010, 03:15:03
tak potom tí čo majú cez 35b zapocet su fakt neschopni sa naucit par veci k tomu... ved ani len podrobne sa nemusite ucit a uz budete mat E...  16b z 60 je fakt strasne tazke ziskat...
spoluziak zo strednej- 1tky 2ky na vysvedcku. zapich 40/40 nikdy skusku neopakoval a ju nezrobil. este nieco?

timwood

sak ja som si tiez myslel ze tych posratych 18 bodov nejak naskrabem..a len 8 mi dal :), a zapocet 33b...to musis vediet fakt vsetko...pretoze velmi lahko sa stane..ze ti haulis v pisomke vsetko poskrta...a Adam ti potom ponukne obligatne jednu otazku z kazdej casti  ;D

LNC

to ma musite takto na vecer neskutocne prestrasit???!!! uz dost!!! zajtra tam pojdeme, napiseme a dostaneme tu skusku!!!
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

ivo261as

Veď jasné, pre to tam ideme, nie? :)
If you can't finish your work in 24 hours, work at night.
http://www.utfg.net/

markus

chcem sa prespat pred skuskou a nejde to :-/

LNC

chcem sa to naucit a ani to nejde :-/
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

tala2xlc

#422
[hide]
dnes skupina C 1.5 a 9.6
skupina A 2.1 a 7.1
[/hide]

mucko

takže dnešná skúška dopadla "výborne"

tala2xlc