• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Architektúry po?íta?ových systémov

Started by Aniy, 08.02.2010, 16:30:36

« predchdzajce - alie »

t0Mi

V tom pdfku s okruhmi sa stale odvolava na knizku. Nema ju niekto nascanovanu ? Tuna praktika nestacia..

radix

myslim ze je to to iste co v prednaskach ale mam len tie stare z 2000
aps

Dodik

tie stare su na hofno...sa mi aspon tak zda :D

radix

ked sa to snazim ucit tak mi take vsetko pride ... :D ale su to doslova tie prednasky.. kto ma nove skripta oskenovane moze sem dat link alebo co :)

Dodik

Quote from: radix on  28.04.2010, 03:39:18
ked sa to snazim ucit tak mi take vsetko pride ... :D ale su to doslova tie prednasky.. kto ma nove skripta oskenovane moze sem dat link alebo co :)
suuu na san vin ftp...ale dajak mi tam strany nesedia :D

radix



Dodik

#182
dajak nedobre som ten link dal :D... [hide]keby trebalo ...user: ws348802...heslo : skola [/hide] :)

markus

LOL jak sa vyprazdnuje skuska :D:D:D bola plna a teraz je 23/32 :D

radix

to su take tazko popisane blbosti (TPB)  ze po skuske(S) asi vyhladam odbornu lekarsku pomoc(OLP) ak do vtedy prezije moja docasna pamat (DP) :D ... tak zajtra uz len 18/32ludi tam ide ? :) potom dajte vediet

bubo

Sa mi zda ze cim dalej tym vacsie somariny sa ucime..  :ropebanana: :ropebanana:
:puf:

radix

a pri tomto predmete to je cim dlhsie sa to ucis tym su to vacsie somariny :D

drtic

Podla mna nieje na skodu vediet ako funguje pocitac v detailoch.

bubo

nieje to na skodu len mohli to dat ako volitelny predmet..
:puf:

domino3d

#189
Quote from: bubo on  29.04.2010, 00:24:48
nieje to na skodu len mohli to dat ako volitelny predmet..

+1

ale haulis stale rozprava o jedinom pripade ked chlapik sa NAHODOU dostal do firmy kde toto robia, kolki z vas sa dostanu do takeho odvetvia? spomente si za 10 rokov ze ci vam trebalo SOJ, APS.... tipujem mozno 5% ludi
vivat academicus

Easoft

no a teraz si predstav ze vojde do obchodu k tebe haulis alebo adam... ta budes v p  ;)

mucko

hauliš alebo adám je taký istý nakupujúci ako každý iný... nemyslím si,že pôjde do obchodu a tam sa začne chváliť,že jaký je on inteligentný a tak... príde,povie toto chcem a možno sa opýta na vhodný chladič ale nič iné sa nebudú pýtať ;D

piton

a vy chcete chladice predavat? ci zle to chapem? ale je to riadny blud...
"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to." - Albert Einstein

radix

1. NAHODOU sa do takej firmy neda dostat :D
2. v obchode si nebudes pytat  procesor ani pamat tak ze im porozpravas z coho ma byt zlozena ani ako ma pracovat a nech ti oni poradia :D
3. :D

bubo

scitacku neposklada, si musi kupit.. cize preto pojde do potravin s adamom..
:puf:

domino3d

vivat academicus

markus


Dodik

nechce niekto vymenit aps termin z pondelka na stvrtok? :embarassed:

radix

z 18 ludi co tam dnes malo byt sa tu ani jeden nenajde? :D

jim-beam33

Dajte niekto vediet co bolo dnes na skuske 8) :metal: