• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

LS

Started by mishelka, 08.10.2007, 13:16:22

« predchdzajce - alie »

joker

Quote from: trek on  22.01.2008, 19:59:25
myslite ze stiham sa naucit ls ked zajtra mam skusku a a z teraz som sa k tomu dostal? :hammer: :baaa: :j_grin:

Tak ja som sa to tiez len dnes zacal ucit, ale ja idem len na ustnu - priklady som spravil....  a tie som prakticky tiez sa neucil, len co som kamosovi vysvetloval ( tym som si pozrel asi par veci, ktore som nevedel/nebol si isty ) .

Tak a pre tych, ktorym sa nechce citat do zadu prispevky:

1.priklad - co zatial viem, tak to bola stale zadana funkcia a vyriesit
2.priklad - vsetko mozne, od vyjadrenia JK pomocou T, komparator dvoch cisel ( to som mal ja ) , Meda alebo kadeco ine
3.ustna cast - otazky, co bol kolega 1. predo mnou a ja za nim, tak padlo prosty implikant, implicent... a ked som nevedel, ze aky je prosty implicent, tak sa ma pytal, ze co je to implicent....

Kazdopadne ako Ywetka vravi - on je naozaj ustretovy, ked som mal 2.priklad zle pre par veci, tak sa ma pytal, ze ci aj ten si pridem znova napisat, alebo strhneme body.... ja som vybral druhu variantu, a tak idem uz len na ustnu. Aj ked by malo byt tak, ze kto vie ratat, tak by mal vediet aj teoriu, tak ja som asi presny opak. Priklady vyratam ale tie kecy ohladom toho, to sa asi len naucit budem musiet. Ale inak celkovo niet sa coho obavat. It is easy.

pUf

no toto ze ratat priklady a vediet teoriu je take diskutabilne.. lebo kto z tych co sa neucili teoriu a vedia urobit MPI vedia definovat co je implikant?  :j_cheesy:
inak ta teoria nevyzera velmi zlozito.. celkom do seba zapada  + dost veci su uz stare veci z inych predmetov.. len ked sa opyta nejaku gebuzinu (ak sa vobec dostanem na ustnu cast) tak to nebude velmi dobre.. ja mu tam formalne zapisy predvadzat odmietam  :j_cheesy:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Ing. nemtom

by som povedal ze ani nie
brix will be shat

joker

Quote from: eminkaa on  23.01.2008, 01:09:50
je to velmi zle so mnou, ked vypocitat viem, ale neviem z toho na zaver nakreslit schemu?

no ked nevies na zaver urobit to najlahsie... no hmm...

pUf

#304
ja sa bojiiiim  ak:

kolko je casu na tie 2 zadania  ???
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

buhehe

Quote from: pUf on  23.01.2008, 01:54:52
ja sa bojiiiim  ak:

kolko je casu na tie 2 zadania  ???

boli 2+ hodiny...cize ked nestihnes za 2 hod tha este kludne mozes kym on bude skusat najrychlejsich

psicho

to neje moc vela casu , v zhladom nato ze inak na zadania bolo 2x 2tizdnov :D
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

pUf

Quote from: psicho on  23.01.2008, 02:34:16
to neje moc vela casu , v zhladom nato ze inak na zadania bolo 2x 2tizdnov :D

ja som si myslel ze hodina takze som poteseny  :emot-dance:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

FlegMax

bude treba aj vediet urcit multiplexor demultiplexor a podobne? Ci dava hlavny doraz na ten vypocet...

krtek

vypocet. o multiplexoroch a demiltiplexoroch viem velku <>  ap

pUf

myslim ze neexistuje nikto kto robil (de)multiplexor na skuske.. a nakolko petrushka nic take nespominala a dostala 20 bodov mam cele de aj nede multiplexory niekde  :j_cheesy:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

petrushka

ako som uz spominala tak dostanete obvod realizovat pomocou NAND alebo NOR (o AND-OR-INVERT neviem nic). takze na (de)multiplexory, prom a podobne sa kludne vykaslite :)

btw drzim vsetkym palce zajtra na skuske budem hned od zaciatku odvadzat pozornost spolu s inymi pri odpovedi z teorie :)  :j_cheesy:
Mommy says I'm a special person no matter what the other kids say...

pUf

Quote from: petrushka on  23.01.2008, 04:10:43
ako som uz spominala tak dostanete obvod realizovat pomocou NAND alebo NOR (o AND-OR-INVERT neviem nic). takze na (de)multiplexory, prom a podobne sa kludne vykaslite :)

btw drzim vsetkym palce zajtra na skuske budem hned od zaciatku odvadzat pozornost spolu s inymi pri odpovedi z teorie :)  :j_cheesy:

thanx  :hug: aj my budeme drzat palce  :thumbsup:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

bliky

a ide sa na "vec"..., kazdopadne dnes bude sranda... len neviem kto sa bude smiat viac, ci ja ci Baca...

petrushka

C77!!! som vysmiata jak leco a ostatnym ktori sa este potia na skuske prave teraz a pocitaju priklady prajem aby sa dneska mohli pridat k mojmu cheesy smajlu  :j_cheesy: :j_cheesy: :j_cheesy:
Mommy says I'm a special person no matter what the other kids say...

fanfo

Quote from: petrushka on  23.01.2008, 15:24:41
C77!!! som vysmiata jak leco a ostatnym ktori sa este potia na skuske prave teraz a pocitaju priklady prajem aby sa dneska mohli pridat k mojmu cheesy smajlu  :j_cheesy: :j_cheesy: :j_cheesy:

hlavne k tej tancujucej macacine   :D


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

Cadmus

Quote from: petrushka on  23.01.2008, 15:24:41
C77!!! som vysmiata jak leco a ostatnym ktori sa este potia na skuske prave teraz a pocitaju priklady prajem aby sa dneska mohli pridat k mojmu cheesy smajlu  :j_cheesy: :j_cheesy: :j_cheesy:

tak ja sa pridavam s b88  :ahaha: btw ked raz pozriem na tvoj avatar, tak nanho pozeram aspon 10 minut  :lb: strasne oneeee... hypnotizujuce :D

MKI

tak poradte akym stylom ste sa to ucili
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

trek

#318
no takze prvy priklad som ako tak vedel som pocital z vlastnej hlavy akurat s tymi sheferrovymi formami som mal problem dajaky, tak mi dal 11/20 druhy priklad som mal medu a cely som ho opisal kedze dva krat odisiel prec a boli sme sami :hammer: tak z toho vyslo 15/20 no teoriu som sa vobec neucil som cakal ze s obrovskym stastim mi uzna priklady...pytal sa ma na synchronne a asynchronne obvody a principy ake tam su....to som mal len hlavu sklonenu dole a prikivoval som...potom sa ma opytal na elementarny automat tam som povedal 4 slova z toho 2 zle  :j_grin: ...uz som bol rad ze mam aspon priklady spravena a teoriu sa nabuduce naucim...a zrazu napisal 16/30 a celkovo D...dal som index a utekaaal preeeeeeeeeeeeeeeec.....brutalne stastie...a to som sa ucil len vcera od 5 do pol 12 v noci :j_grin: a aj to len ten prvy typ prikladu  :hammer: tak som prisiel domov a som si musel naliat dve poldeci  :alc:

edit: jedno plus pre mna bolo ze som si napisal vlastne hodnotenie E tak ma potom asi aj tak bral

Ing. nemtom

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL jaky lucker, si si vycerpal stastie na 3 vianoce dopredu
brix will be shat

MKI

aj ja ceem jooj joooj jooooj
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

trek

Quote from: MKI on  23.01.2008, 21:55:13
aj ja ceem jooj joooj jooooj
ale zo mna si neber priklad :DDDD

psicho

Quote from: trek on  23.01.2008, 21:42:36
no takze prvy priklad som ako tak vedel som pocital z vlastnej hlavy akurat s tymi sheferrovymi formami som mal problem dajaky, tak mi dal 11/20 druhy priklad som mal medu a cely som ho opisal kedze dva krat odisiel prec a boli sme sami :hammer: tak z toho vyslo 15/20 no teoriu som sa vobec neucil som cakal ze s obrovskym stastim mi uzna priklady...pytal sa ma na synchronne a asynchronne obvody a principy ake tam su....to som mal len hlavu sklonenu dole a prikivoval som...potom sa ma opytal na elementarny automat tam som povedal 4 slova z toho 2 zle  :j_grin: ...uz som bol rad ze mam aspon priklady spravena a teoriu sa nabuduce naucim...a zrazu napisal 16/30 a celkovo D...dal som index a utekaaal preeeeeeeeeeeeeeeec.....brutalne stastie...a to som sa ucil len vcera od 5 do pol 12 v noci :j_grin: a aj to len ten prvy typ prikladu  :hammer: tak som prisiel domov a som si musel naliat dve poldeci  :alc:

edit: jedno plus pre mna bolo ze som si napisal vlastne hodnotenie E tak ma potom asi aj tak bral

skandal !!! skym alebo scim sa mam vyspat aby som aj ja mal take ???? on ma dceru ?
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

MKI

snad ma aspon 120 dcer nech ma sancu kazdy :D
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

fanfo

Quote from: psicho on  23.01.2008, 22:01:44
skandal !!! skym alebo scim sa mam vyspat aby som aj ja mal take ???? on ma dceru ?

s bacom  :emot-LMAO:


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole