• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

LS

Started by mishelka, 08.10.2007, 13:16:22

« predchdzajce - alie »

ywetka

nechcem byt zla, ale nemohli by nahodou oponovat, ze studenti nemozu pouzivat tahaky apod.? ved kopa ucitelov sa radsej robi, ze nic nevidi ;) ja napr. vidim i tie najnenapadnejsie mysky a isto aj ostatni, alebo kopirovanie prac medzi sebou... a to sa klasifikuje ako dost velky podvod, niekde to riesia aj vyhodenim zo skoly, u nas sa z toho ziadne velke halo nerobi, co by ste neverili, je obrovska vyhoda. alebo to, ze sa zadania daju odovzdavat az do druheho tyzdna, v poriadku je to myslim uvedene stylom, ze iba ak ucitel tak rozhodne... a vidite, vacsina rozhodne.
a baca je nahodou dost v pohode, jedine v co dufa je, ze sa takym stylom naucite viac o jeho predmete - ale prave on vychadza hodne v ustrety... cierne terminy kedykolvek po dohode, zadania vracia, mal by plne pravo dat rovno, ze nemas zapocet...
nechcem sa nikoho zastavat a ani nie som na nicijej strane, ale take su fakty a neviem ci rozmyslate az tak dobrym smerom... nic tym nedocielite, akurat to zmeni tak, ze priklady da za malo bodov a bez teorie i tak neprejdete, moze kedze skusat moze jak len chce a nikde neni definovane, ze na tom ktorom termine ma pouzit rovnaky standard... ale robte ako myslite, sak sa uvidi  :beer1:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

psicho

tak vacsinou na skolach kde sa vyhadzuje zo skoly qwoli zadaniu ,zadania maju ovela vacsiu vahu ako tu na tuke lacnych 10 bodov
napr. kolega z roboty mi vravel ze on bol v portugalsku na semester a oni tam mali len asi len 3 abo 4 zadania samozrejme ovela tazsie ako na tuke, ale za zadanie tam dostali tolko bodov ,ze na skusku isiel len ten kto chcel lepsiu znamku , ze tam v pohode aj 60bodov bolo za zadanie ....v takomto pripade to uz fakt treba to kupovanie a podobne veci zo zadaniami brat vazne....ale ked zadanie je za lacnych 10 bodov ? ta to uz ani cviciacemu sa neoplati kvoli tym 10bodom prehladat polku archivu alebo internetu a skontrolovat cito fakt je original praca
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

bliky

Q k zadaniu JK pomocou RS: tu tabulku prechodov co je pred automatom som mal akoze zadanu alesi mam z niekadial...?! (asi z toho JK, ale ako???)

kane77

Quote from: bliky on  18.01.2008, 02:44:44
Q k zadaniu JK pomocou RS: tu tabulku prechodov co je pred automatom som mal akoze zadanu alesi mam z niekadial...?! (asi z toho JK, ale ako???)
no to je z definicie JK automatu...
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

bliky

#254
PLS, TI CO STE UZ MALI SKUSKU Z LS, NAPISTE SEM AKE SECKY MOZNE PRIKLADY BOLI NA SKUSKE... (ZE KED BUDEME 23.1. 36 LUDI NA SKUSKE CI BUDU Z PRVEHO TYPU PRIKLADO AJ PREVODNIKY A DRUHEHO CI BUDE AJ PROTISUBEHOVE A POD...?!)

pUf

mna zaujima ci na skuske treba pure formu sefer, pirs alebo moze byt kombinovana s bool formou, tj. ci sa mozu vyskytovat negacie okrem sefer/pirs operatora.. thanx
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

buhehe

Quote from: pUf on  18.01.2008, 19:42:40
mna zaujima ci na skuske treba pure formu sefer, pirs alebo moze byt kombinovana s bool formou, tj. ci sa mozu vyskytovat negacie okrem sefer/pirs operatora.. thanx

nie...negaciu nahradis nandom abo norom s 2 rovnakymi vstupmi podla formy

pUf

ale ja som nemyslel v scheme .. som myslel pisanu podobu
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

buhehe

Quote from: pUf on  18.01.2008, 20:00:44
ale ja som nemyslel v scheme .. som myslel pisanu podobu

no ked ti vyjde negacia nejakej premennej tak tam musi byt si myslim...a v scheme ju potom nahradis...

pUf

lebo haulis vravel ze tam nesmie byt negacia.. ako tak pozeram skripta tiez tam vo vyslednom nevidim negaciu.. mohli by ti co boli na skuske a mali priklady dobre napisat ci tam davali negaciu alebo ju odstranili ze
_
a = a |
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

petrushka

ja som negaciu pouzila aj v pisanej aj obvodovej forme a bolo to ok, nic mi na to nepovedal ani body nestiahol  :j_wink:
Mommy says I'm a special person no matter what the other kids say...

Ing. nemtom

mne tiez nestiahol ale povedal mi ze negacia by tam nemala byt
brix will be shat

bliky

Quote from: nemtom on  18.01.2008, 20:48:47
mne tiez nestiahol ale povedal mi ze negacia by tam nemala byt
myslim si ze z toho sa nestriela ci to tam bdues mat or ne... das - budes mat, nedas - nebudes mat... na ustnej bud bude spokojny alebo ked nie tak isto sa ta spyta ako by si to riesil inak a povies mu... "nevidim prekazky" (tie skor vidim inde)

Ing. nemtom

tak treba spravit ako puf napisal na predoslej strane
brix will be shat

Ing. nemtom

zabludim, ale ked treba tak treba, tak mi povedal haulis ze (napr.) shefferova algebra sa sklada len z tych onych (a,b,c,d (neviem jak sa to vola:P)) a z operatora |, preto treba aj negacie ( - ) prepisat na |
brix will be shat

ywetka

mne dal otazku, ktoru som nevedela... dajaku funkciu chcel, ze co je a napisat ju... ja som napisala, ze funkcia je y=f(x) (kvalitne zaklady z matematickej analyzy  :lol9:), on sa nadychol a povedal: "...........(dlha pauza) dobre! Aaaale..." a zacal mi davat mnozstvo sugestivnych otazok, ktore vzdy smerovali k tomu, co chcel za odpoved, dovtedy ma smeroval, kym som po 15 minutach konecne zo seba nevypotila definiciu tej xy funkcie (fakt som ju nevedela, on ma len smeroval a ja som sa chytala) a nenakreslila mu nasledne tu funkciu na papier... a tak mi dal dalsiu otazku :))) tak podobne to bolo inac aj na tom jeho dalsom predmete - diagnostike... proste on do teba husti a ked mas aspon aky taky sajn, chytis sa postupne... a ked ti to zhruba nejako logicky mysli (co by malo teda ked ste sa rozhodli pre informatiku), dojdes na to...  :thumbsup:

trochu inac doc. Bacovi krivdite, musim povedat, on sa nahodou snazi z teba tu odpoved vybit, kladie dobre otazky, ktore ak si sa aspon trosicku ucil, nakoniec s jeho pomocou zodpovies... lenze vacsina sa ani nepouci (pricom strucny zaklad je zalezitostou niekolkych hodin, najma ak viete o com su priklady), jasne, ze sa potom nechyta a nakoniec tu pride nadavat... to je dost... ako by som to povedala... zvlastne  :j_undecided:

ani slovo nepoviem, ak niekomu fakt ukrivdi... ale o tom dost pochybujem...  :emot-prettywink:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

kane77

Quote from: ywetka on  19.01.2008, 01:28:28
trochu inac doc. Bacovi krivdite, musim povedat, on sa nahodou snazi z teba tu odpoved vybit, kladie dobre otazky, ktore ak si sa aspon trosicku ucil, nakoniec s jeho pomocou zodpovies... lenze vacsina sa ani nepouci (pricom strucny zaklad je zalezitostou niekolkych hodin, najma ak viete o com su priklady), jasne, ze sa potom nechyta a nakoniec tu pride nadavat... to je dost... ako by som to povedala... zvlastne  :j_undecided:
ja mam tiez taky dajaky pocit.. zatial som sice nebol na skuske ale mal som s nim cvika a nebol to nijaky brutal..

no a co som pocul tak vela ludi vyletelo na tom, ze nevedeli co je to prosty implikant/implicent... takze tak...

(uz sa nenormalne tesim na LS :)  sice ked som zvladol ZI tak uz zvladnem vsetko :D )
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

bliky

no tak jasne ze implikanty, aimplicenty a podobne zaklady si mrknem ale... ked raz sa daco naucit neda tak sa neda...

pUf

f(a, b, c, d) = {2, 5, 6, 11, 14[0, 1, 7, 8, 10]}

ked je takto zadane tak 2, 5, 6, 11, 14 su 1,  0, 1, 7, 8, 10 su 0 a tie co tam nie su su X ?
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

krtek

Quote from: pUf on  19.01.2008, 20:24:58
f(a, b, c, d) = {2, 5, 6, 11, 14[0, 1, 7, 8, 10]}

ked je takto zadane tak 2, 5, 6, 11, 14 su 1,  0, 1, 7, 8, 10 su 0 a tie co tam nie su su X ?

presne ako si napisal

pUf

tanks..

IKNF moze byt aj viac, nie? a vsetky su spravne, nie? a tie X mozu aj nemusia obsahovat, nie? 
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

bliky

no som dosiel po 60 otazku v tych papieroch a musim sa priznat ze dost chaos mam v niektorych otazkach a to to "prave LS" este ani nezacalo... inac co je to za otazku 62??? to sa moze spytat na skuske...?! mam pocit ze je to nieco z hudakovin a nie z LS...

pUf

nevie niekto kde su este otazky okrem hornad? tam im to akosi nefunguje.. :(
popripade moze niekto dat na ftp, nepohnevam sa ;)
tanks
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

buhehe

Quote from: pUf on  20.01.2008, 20:47:19
nevie niekto kde su este otazky okrem hornad? tam im to akosi nefunguje.. :(
popripade moze niekto dat na ftp, nepohnevam sa ;)
tanks

ved su na grande...v nejakom zipe...

pUf

#274
lool predchvilou som kukal a nevidel som  ah: :j_cheesy:

ulohy na protisubehove kodovanie boli?
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook