• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

LS

Started by mishelka, 08.10.2007, 13:16:22

« predchdzajce - alie »

pUf

ja som mu odovzdal(panovi H, ktory rad telefonuje) 2. zadanie vtedy ked vy ste dostavali zapocty  :emot-drunk:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

mishelka

hypnos.dreamhost.com
login: tukesk
pass: nbusr123

veď aj UI tam je vy kde žijete :emot-LMAO:
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

pUf

tak ja to poznam ale ondy je trosku opozdeny  bk a heslo mam v totalcmd ako ******* ale vyriesili sme to na icq uz asi pred hodinou :P
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

fanfo

Quote from: mishela on  04.01.2008, 23:19:09
hypnos.dreamhost.com
login: tukesk
pass: nbusr123

thanx


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

psicho

su tam aj moje zadania uz
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

webmasterr

pls pls ludia nemate niekto zadanie SO55: Urobte syntézu obvodu tvoriaceho elektrický zámok, ktorý sa otvára po postupnosti vstupných signálov "aaab" Po každej inej vstupnej postupnosti sa objaví poplachový signál. Pri návrhu použite EA typu JK a LC typu NAND.

surne ho potrebujem, (urcite sa dohodneme ;))

psicho

Kolko casu je potrebnych na pripravu ked som rozumovo natom horsie a neviem uplne ale uplne nic z tohto predmetu  ? :D
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

pUf

uz vcera bolo neskoro  bk
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

trek

a mne kolko casu treba ked som na tom este horsie ako psicho? :D

pUf

keby to tvoji rodicia studovali na vyske mozno by to stacilo  :lol9:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

ondY.ke

shiznit... no nezajebala Teleteta odovzdavanie dbs a zswi na stredu 16teho? a vraj LS , ktore btw zacina o 7:30 je Le Mans dpc... 24h :(
http://ondytown.myminicity.com/ - everybody support my town!!!! we build this city on rock 'n roll!!!!

Ing.Veduci

Quote from: ondY.ke on  08.01.2008, 19:24:40
shiznit... no nezajebala Teleteta odovzdavanie dbs a zswi na stredu 16teho? a vraj LS , ktore btw zacina o 7:30 je Le Mans dpc... 24h :(
kym bude znamka ... aj 48h .... jak sme s kamaratom dnes konstatovali "aj sneh spred tuke odhadzeme, ked treba"
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

mishelka

veď za Teletetou môžeš ísť odovzdať zadanie aj inokedy v čase iného cvika, kedy tam aj bude. Pozri si kedy má ktorá skupina cviko a choď za ňou, nemá s tým problém ;)
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

fanfo

Quote from: Veduci on  09.01.2008, 01:45:26
kym bude znamka ... aj 48h .... jak sme s kamaratom dnes konstatovali "aj sneh spred tuke odhadzeme, ked treba"

to s ktorym kamaratom ste sa tak dohodli? bu


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

fanfo

Quote from: mishela on  09.01.2008, 02:37:52
veď za Teletetou môžeš ísť odovzdať zadanie aj inokedy v čase iného cvika, kedy tam aj bude. Pozri si kedy má ktorá skupina cviko a choď za ňou, nemá s tým problém ;)

to odovdavanie plati aj teraz cez skuskove, bo teleteta vcera nebola 2x nadsena ze tam bude dlhsie ako vypisala na termine odovzdavania (do 12h)


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

pUf

#190
ale bola tam minimalne do 15.30 nakoniec.. potom som siel rovno do uvt a cuduj sa svete po 2 minutach cakania ma zavolali.. dobry timing.. potom som sa vymenil s mishelou pri malinakovi.  :baaa: som sa teraz odhalil (ale podla mna si ma aj tak nepamataaa :P )

juj skoro som zabudol. dig dneska dobre sa stalo hodinu na chodbe pred B512.. jaaaj jak fajne.. urcite lepsie ako doma spat v posteli.. jaaj a ako dobre sa este len bude stat v piatok rano tam. jaaaj uz teraz sa tesim.. a dufam ze zas sa nedostanem dnu. sak ja rad travim chvile v skole miesto spanku.  to je zdrawe
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

mishelka

to máš pravdu, nepamätám si :)) ja mám tú smolu že som holka na feike tak si ma každý zapamätá... a ja nikoho :D
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

mishelka

Quote from: eminkaa on  09.01.2008, 19:18:34
ti ho ukazem potom dakedy
každého mi ukážeš :emot-prettywink: však, lebo ja viem akurát kto sú ľudia z mojej skupiny a ešte psycha a teba poznám, inak nič :D
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

krtek

heh tak to nikto nikoho nepozna abo co? :D ja poznam dost ludi, ale to asi preto, lebo co sme boli kedysi veeeeeeelmi davno v prvom rocniku spolu v skupine, tak tam sme sa pozoznamovali a bola to najlepsia skupina aku sme mohli mat ;)

a k teme LS: myslite ze staci na skusku precitat skripta a pochopit tie metody a na prikladoch nieco vymysliet, hoci ich nevyratat cele? bo ja pochybujem ze vyratam tie hluposti vsetky dobre, bo ja chlapec z gympla a daco take ako LS mi velmi nesedi :(

pUf

Quote from: eminkaa on  09.01.2008, 19:18:34
ti ho ukazem potom dakedy

tak ako telepovskej?  :hammer: :laugh:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

pUf

hej toto  :j_cheesy:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

ywetka

Quote from: eminkaa on  09.01.2008, 21:25:56
prvy rad, mishela, deel a bcaa, nerozdelitelne, neprehliadnutelne :emot-LMAO:

definitely... poznam vsetkych ap a navyse je tu aj unister a mnoho studentov (a fotiek) na nom ;)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

MKI

a toto je tema o ls a dnes bola skuska tak by sa snami mohli podelit o zazitky :)
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

psicho

KURNIK BOL DAKTO NA TEJ SKUSKE DNESKA ABO KEDY BOLA ?????
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

pUf

z LS? bol mar0sh.. 2 zadania boli a potom to este treba obhajovat ale ja som ho stretol este predtym ako siel obhajovat takze neviem co tam sa riesilo
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook