• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Jedno?ípové mikropo?íta?e

Started by psicho, 07.02.2008, 21:17:31

« predchdzajce - alie »

Hue

Ludia Klud. Vieme ake auto ma, vieme kde parkuje :) on by sa mal bat, nie vy.

Praje vela uspechov.

bliky

2 ywetka: pokial viem TBIS 2 si mozem dat aj ked som nemal TBIS 1... aspon tak som to dostal podane od Havliceho na zaciatku roka ked som sa bol informovat ohladom toho lebo v 4 mam potom na vyber medzi dajakou javou abo tymto tak som si to zistoval... vraj tam nijaka prerekvizita neni... naco by aj ved jeden je na bc a druhy na ing... tak je to blbost... dufam ze pan havlice nezmeni nazor, vyzera byt celkom chrakter zatial...?!

BCAA

Quote from: ywetka on  24.04.2008, 22:27:39

Webove technologie - premiera, ale podla anotacie to moze byt velmi fajn a velmi uzitocne... aj ja na neho budem chodit, spring ani struts neviem a zide sa mi to. kazdopadne neodporucam pre ludi, ktori nevedia javu, resp. sa jej nebudu chciet venovat, lebo je to dost velky zaber na 13 tyzdnovy semester, cize tempo asi bude high.

hej a ma to poruban    a vravel aby sme oznamili vsetkym co si to chcu dat   ze to bude v jave :) (oh how surprising :D)

hej a zrejme planuje high tempo :)     ale tesim sa na to :)     (btw spring to je extra eno-nuno vec   raz skusis  uz si totally hooked :))

Ing. nemtom

heh eminka razom zotrela tento predmet z ponuky :D
brix will be shat

kane77

A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

Ing. nemtom

brix will be shat

pUf

aha hej uz si spominam :D thanx

ywetka nice spracovanie :)
nemam teraz cas popri uceni sa jm ceknut, ale ma zaujima, ci to su vsetko volitelne, alebo su medzi nimi aj povinne.. napiste, mrknem tu tak za hodku :D
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

kane77

Quote from: nemtom on  24.04.2008, 23:54:30
sa mi zda ze 519 povedal
hmm je to mozne.. velmi som ho uz nepocuval.. ale sak uvidime na chodbe dajakych ludi tak to budu ti co pisu pisomku.. vsetci normalni v piatok poobede urcite nie su v skole :D
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

webmasterr

jj aj ja som zachytil 519  ah:

//kua nic nevieeem  ak:

faster

Quote from: nemtom on  24.04.2008, 21:37:54
co dpc je hyperbolizacia a co to robi v tomto topicu :P

No, hyperbolizacia, hyperbola, jest zvelicovanie, zvelicenie. A ze co to tu robi, tak to prislo asi s autorom toho prispevku. Pre nas (teda pre tych, co trcia v informatike, matematike a podobne) je hyperbola daco kus ine :)
To err is human but to forgive is divine.

http://signatura.matusmarcin.com

[Tento priestor je na predaj.]

pUf

bolo to aj v pali vam to inak :D
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

ondY.ke

pome pome ucte sa ;) ja vam budem silno drzat palce jak sa budem v posteli prevalovat ;) ale nene gl guys!!! a ked vad bude srat tak BOOOOOOOOOOOM HEADSHOT!!!!
http://ondytown.myminicity.com/ - everybody support my town!!!! we build this city on rock 'n roll!!!!

Ing. nemtom

#1287
Quote from: pUf on  25.04.2008, 00:59:59
bolo to aj v pali vam to inak :D

jj
brix will be shat

pUf

pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Ing. nemtom

brix will be shat

pUf

ale nic si to pokazil.. no sme v teme JM tak kto moze byt jj? :P
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Raleon

Quote from: pUf on  25.04.2008, 02:07:04
ale nic si to pokazil.. no sme v teme JM tak kto moze byt jj? :P

JaJ


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

pUf

dpc.. odteraz zakazujem tu pisat tym, co uz maju zapocet!  :j_angry: :puf:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

kane77

Quote from: pUf on  25.04.2008, 03:09:37
dpc.. odteraz zakazujem tu pisat tym, co uz maju zapocet!  :j_angry: :puf:
presne tak.. jedine ze by sa niekto ako deel hlasil ze ide za mna napisat zajtra :D
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

ywetka

Quote from: pUf on  25.04.2008, 03:09:37
dpc.. odteraz zakazujem tu pisat tym, co uz maju zapocet!  :j_angry: :puf:

esteze ja nemam! uffff  :P
a neboj, neboj, dobre napises... ja mam siesty zmysel...  :emot-dance:
zasa jake skarede slova...  ak:
uz asi na teba doliehaju nervy zo zajtrajska, ked sa tak zlostis  :03:... taky pUf nie je vobec dobry... vobec. ak:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Ing. nemtom

kua kane ma pravdu, deel kelo ti mam zaplatit aby si siel napisat zamna ?
brix will be shat

pUf

Quote from: ywetka on  25.04.2008, 03:27:00
esteze ja nemam! uffff  :P
a neboj, neboj, dobre napises... ja mam siesty zmysel...  :emot-dance:
zasa jake skarede slova...  ak:
uz asi na teba doliehaju nervy zo zajtrajska, ked sa tak zlostis  :03:... taky pUf nie je vobec dobry... vobec. ak:

ja to berem ako citoslovce nie priamo ako ten vyznam co ta skratka predstavuje :D a to nebolo zo zlosti.. preto bol nakonci ten smajliiik :P keby nebol vtedy by to bolo od zlosti :D

ale uz pomaly na mna idu mdloby, neviem ci neodpadnem.. zajtra tam budem zo seba doslova plut krv a neviem kedy z toho krvaveho masakra pridem domov :( do polnoci bude nasa krv a vnutornosti po celej tuke a do noci sa bude ozyvat hrozostrasne kvilenie motorovej pily, smiechu a este strasneho zvuku ako pripravok mliazdi nase ubohe hlupe lebene.. potom ked ani o polnoci mi neda zapocet tak sa neovladnem a vybuchnem  :03: a opytam si dalsi papier  :puf:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

ywetka

Quote from: pUf on  25.04.2008, 03:45:03
ja to berem ako citoslovce nie priamo ako ten vyznam co ta skratka predstavuje :D a to nebolo zo zlosti.. preto bol nakonci ten smajliiik :P keby nebol vtedy by to bolo od zlosti :D

ale uz pomaly na mna idu mdloby, neviem ci neodpadnem.. zajtra tam budem zo seba doslova plut krv a neviem kedy z toho krvaveho masakra pridem domov :( do polnoci bude nasa krv a vnutornosti po celej tuke a do noci sa bude ozyvat hrozostrasne kvilenie motorovej pily, smiechu a este strasneho zvuku ako pripravok mliazdi nase ubohe hlupe lebene.. potom ked ani o polnoci mi neda zapocet tak sa neovladnem a vybuchnem  :03: a opytam si dalsi papier  :puf:

Looooooooool  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: a mam dost  :puf:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Ing. nemtom

aj ja uz mam dost, moje slabe crevo nezvladne pohlad na lietajuce motorove pily ktore budu rezat na kusky odpytane papiere ziskane pocas zachvatu hnevu a na tie zjazvene tvare poznacene panikou a beznadejou pri svite mesiaca cez noc zo soboty na nedelu ked budeme kukat na diabla jadlovskeho ako sa v cervenom podfarbeni bude usmievat nad nasimi 29bodovymi pisomkami a vsetci priputany budeme pod vplyvom jeho 3 titulov zapajat pamate, lebo kto nevie zapojit pamat nikdy nebude programator
brix will be shat

trek

#1299
a ja zajtra nejdem aj ked som mal len 8 bodov :dancing: :bannana_guitar:...ale ma to neminie buduci tyzden...moreeee zase taky tyzden dpc...pondelok bvi...utork PT este z druhaku a ze vraj v stredu alebo vo stvrok na jm mi pisal...toto len bude krvavy masaker am a bakalarka zapada prachom :nervous:

edit: uz mam dost tych stresov...normalne by som bol rad keby osm si dal medzirocik a by som seriozne niekde pracoval kedze toho budem mat menej a v klude si robil bc pracu na buduci rok