• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Jedno?ípové mikropo?íta?e

Started by psicho, 07.02.2008, 21:17:31

« predchdzajce - alie »

ApokalypS

ty voe   :j_shocked: akoze 90 stran zacmarat.. ludia vy sa nezdate..
sorac ze az teraz.. ale vcera sa mi na to proste nechcelo reagovat  :j_huh:

Quote from: nemtom on  22.04.2008, 19:57:33
http://img291.imageshack.us/my.php?image=casovanieiw9.jpg
thx nemtom ;)
mozno sa mi to este v piatok zijde.. a nie len mne..
Quote from: mishela on  22.04.2008, 20:10:42
hej presne.. nikto tu nie je mimozemšťan :trestac: len ja, ale nie kôli známkam :emot-LMAO:
mishela, to co si tam riesila cely cas na notebooku.. a nakoniec si len tak odisla..
Quote from: wlade on  22.04.2008, 20:26:29
Cize potom len jeden a pol otazky, to nie je az take zle. Ak sa ma bude pytat na nieco ine tak sa zacne pravy "cirkus na FEI"...
zazili sme ten tvoj cirkus :D akoze sorry.. ale uz by si stym pretvarovanim mohol prestat..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

ApokalypS

bola to komedia ako sa patri.. a najväcsia asi wlade.. sorac, ale ty si sa prejavil alebo skor neprejavil naplno.. cakal som od teba viac, podla toho co tu pises a nie: "mozem si zobrat papier" a jebl.. (uz to aj mna chyta) jadlovskeho reakcia: "ak nemas, ja ti nejaky dam".. to bolo vsetko??

a na zaver som chcel napisat asi tolko, ze co mi vravel vcera k tomu, ze som chcel rovno uzavriet so 6 bodmi..
keby som si to ale pametal.. :D proste ze musim vediet vsetko, nestaci 1/3 alebo 2/3 - vsetko!! a basta :((

ale jedno si pamätam.. uz viem na akom aute jazdi :puf:

uvidime aka komedia bude v piatok.. ale GL vsetkym, stretneme sa tam..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

LM

Apokalyptas: a nevycitil si tam ten vrazedny podton?
Wlade: "mozem si zobrat papier" - kurna daj sem ten papier bo ce rozbijem ze ta ani vlastny doktorant nezpozna
Jadlovsky: "ak nemas, ja ti nejaky dam " - by som chcel vidziet ci ti, co ani adresnu zbernicu nerozlisis by si se do mna pustil...
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

paly-sk

uff, to bolo dlhe citanie bn
tak ja som mal 4 otazky za nula bodov, ale spolu som mal 84 bodov a keby som dosiel k jadlovskemu, tak by mi povedal, ze musim vediet vsetko, tak som sa nato aj vybodol, ze pojdem v piatok, ale ako sa zmensoval rad u chovanaka, hoc tam bral len C-skupinu, tak ma prehovorili spoluziaci, aby som si nieco napisal a siel za nim aj ked som bol skupina B, tak som siel. mal som stastie, lebo si ma pamatal z cvik (kedze som mal full zapich), tak sme si trosku pokecali a bolo z toho B 89 :-D . bol som posledny u chovanaka (20:30) a potom odchadzal. keby som siel za jadlovskym, tak by sme sa so 100% pravdepodobnostou stretli v piatok a teraz by som sa musel drvit vsetko na 100%, ale nastastie uz to mam za sebou, takze uz mi ostala len bakalarka bp

ApokalypS

LM: nie ziadny vrazedny podtom tam nebol.. mozno kde si hlboko v jeho hlave cosi.. mozno.. neviem..
ale jedno je pisat na forum vyse 90 stran a inak to potom vyzera priamo na mieste..

paly-sk: tak to cong.. no vidis, si mohol kludne na linux dojst a ne stresovat doma :D

som zvedavy, kolko sa do piatku este zapise stran.. a este kolko potom..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

paly-sk

Quote from: ApokalypS on  24.04.2008, 17:58:12
tak to cong.. no vidis, si mohol kludne na linux dojst a ne stresovat doma :D
sak ja som potom hovoril dimaggiovi, ze som mohol prijst, lebo som sa dokopy nic nenaucil :-D viacej som sa naucil v skole ;-) ale tha co

ApokalypS

Quote from: paly-sk on  24.04.2008, 18:05:47
sak ja som potom hovoril dimaggiovi, ze som mohol prijst, lebo som sa dokopy nic nenaucil :-D viacej som sa naucil v skole ;-) ale tha co
no ved on ti to moze dovysvetlit.. sak cele cviko mal vlastne on na starosti :D
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

krtek

Quote from: paly-sk on  24.04.2008, 17:16:31
uff, to bolo dlhe citanie bn
tak ja som mal 4 otazky za nula bodov, ale spolu som mal 84 bodov a keby som dosiel k jadlovskemu, tak by mi povedal, ze musim vediet vsetko, tak som sa nato aj vybodol, ze pojdem v piatok, ale ako sa zmensoval rad u chovanaka, hoc tam bral len C-skupinu, tak ma prehovorili spoluziaci, aby som si nieco napisal a siel za nim aj ked som bol skupina B, tak som siel. mal som stastie, lebo si ma pamatal z cvik (kedze som mal full zapich), tak sme si trosku pokecali a bolo z toho B 89 :-D . bol som posledny u chovanaka (20:30) a potom odchadzal. keby som siel za jadlovskym, tak by sme sa so 100% pravdepodobnostou stretli v piatok a teraz by som sa musel drvit vsetko na 100%, ale nastastie uz to mam za sebou, takze uz mi ostala len bakalarka bp

heh, dobre ze sme ta prehovorili, co? aspon mas uz veget, skoda ze viac ludi to tak neurobilo, ze nesli za chovanakom, ked tam bolo uz malo ludi... ale co uz.

a inak ja som nemal jednu otazku vobec a k dalsim malo popisane, tak som si vypracoval otazky, naucil som sa co som nevedel a siel som za jadlovskym ihned. opytal sa ma presne to co som nemal, som vedel, nasledoval index a apisal B 83.
za jadlovskym treba ist sebavedomo a nie ako bojko... povedat mu co chce a strkat mu index do ruky, kym sa nepyta nic ine :D

pUf

s tym bude asi mat nemtom maly problem :D
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

psicho

nojoo aj ja som velkym stastym dostal tu pojebanu znamku , preto ani nechodim vonku, bo ma este zrazi auto :D
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

ApokalypS

Quote from: psicho on  24.04.2008, 18:20:47
bo ma este zrazi auto :D
ake auto?? sak to uz malo mat prepychnute vsetky gumy.. poskrabany lak, zapchate vyfuky zemiakom a neviem co este..
inych aut sa nemusis bat.. :D
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

pUf

Quote from: psicho on  24.04.2008, 18:20:47
nojoo aj ja som velkym stastym dostal tu pojebanu znamku , preto ani nechodim vonku, bo ma este zrazi auto :D

nestastie si ta najde.. to je ako vo final destination :D
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Ing. nemtom

Quote from: pUf on  24.04.2008, 18:15:10
s tym bude asi mat nemtom maly problem :D

lol ja som len preto nesiel zanim druhykrat bo som bol uz raz, a bude mysliet ze som kokot jak on ze 2x sa spytam tu istu otazku :D
brix will be shat

pUf

hej urcite..po bitke je kazdy general :P
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

wlade

Quote from: ApokalypS on  24.04.2008, 17:58:12
LM: nie ziadny vrazedny podtom tam nebol.. mozno kde si hlboko v jeho hlave cosi.. mozno.. neviem..
ale jedno je pisat na forum vyse 90 stran a inak to potom vyzera priamo na mieste..

paly-sk: tak to cong.. no vidis, si mohol kludne na linux dojst a ne stresovat doma :D

som zvedavy, kolko sa do piatku este zapise stran.. a este kolko potom..

JJ to je pravda ze lahko sa pise a tazsie je konat to. Priznavam si to. Ale na druhej strane v hlave sa mi rojili vselijake myslienky ze som sa musel dost krotit a vysledok bol potom taky ze som miestami stal ako skameneny alebo som nesustredene kmasavo chodil, najme ked ma poslal kreslit tu schemu...
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

LM

vlade a co je tazke na tej scheme, ved to je totalne most easiest think on this subject.
tam asi nic lahsie nebolo:D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

Raleon

#1266
Quote from: pUf on  24.04.2008, 03:39:28
Quote from: psicho on  24.04.2008, 03:38:08
xixi teraz som dosol z skoly

a kde ostalo: ja tam budem najdlhsie do piatej? :D

Ja som sa dostal domov pred hodinou. S JJ som skoncil o desiatej, autobus len rano o 6tej. Teda som zaskocil na hotdg, a do diskoteky, a som hopol na autobus o 10:45.

UUuuuplne fasa, netreba sa bat

edit
jj. este dodam, mal som 24 bodov, obratil som sa 3krat v rade, bo furt dajaku 3,14covinu nasiel co neviem z pamati. Teda teoria, ze nad 21 uz ti zapise NEPLATILA. JEMU NIC NEPLATI CO ON SAM POVEDAL.


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

wlade

Quote from: LM on  24.04.2008, 19:16:51
vlade a co je tazke na tej scheme, ved to je totalne most easiest think on this subject.
tam asi nic lahsie nebolo:D

Bolo to lahke, to hej, len som zabudol jednu ciarku a jeden a polhodiny som sedel v prvej lavici ako blbec len preto aby som nakreslil jednu ciarku ktora mi nahodou vypadla :( Preto som sedel vpredu dake dve hodiny, hoci samotna schema bola za 5 minut hotova...
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

Ing. nemtom

Quote from: wlade on  24.04.2008, 19:21:09
Quote from: LM on  24.04.2008, 19:16:51
vlade a co je tazke na tej scheme, ved to je totalne most easiest think on this subject.
tam asi nic lahsie nebolo:D

Bolo to lahke, to hej, len som zabudol jednu ciarku a jeden a polhodiny som sedel v prvej lavici ako blbec len preto aby som nakreslil jednu ciarku ktora mi nahodou vypadla :( Preto som sedel vpredu dake dve hodiny, hoci samotna schema bola za 5 minut hotova...

njn debugovanie vzdy chvilu trva :P
brix will be shat

Pusta

<ot>citujem : "most easiest" ta bud most easy alebo easiest nie?  :puf: ... alebo to mala byt hyperbolizacia ?</ot>


Ing. nemtom

co dpc je hyperbolizacia a co to robi v tomto topicu :P
brix will be shat

bliky

Quote from: ywetka on  24.04.2008, 05:13:48
ale zasa, aby ste mali lepsiu naladu... ak si dobre navolite predmety, mozete mat v dalsom rocniku pomerne slusne leharo ;)   :D

napr oke??? bo videl som tam javu na vyber tak ma to dost znepokojuje... neviem co su dobr epredmety, thak by si mohla kus poradit... myslim ze viaceri by to odcenili... :) vopred dikes...

LM

bliky:
no ale definujte si najprv dobry predmet:
podla iwet je dobry predmet ten co ti do zivota nieco da...
podla teba je dobry ten, ktori sa nemusis ucit.

len aby nevznikol tzv. komunikacny sum:D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

pUf

len ci ten vyber nie je obmedzeny ako u TBIS, co je roman na pokracovanie :P

ale k teme: kde to zajtra mame dojst?
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

ywetka

#1274
Quote from: bliky on  24.04.2008, 21:39:59
Quote from: ywetka on  24.04.2008, 05:13:48
ale zasa, aby ste mali lepsiu naladu... ak si dobre navolite predmety, mozete mat v dalsom rocniku pomerne slusne leharo ;)   :D

napr oke??? bo videl som tam javu na vyber tak ma to dost znepokojuje... neviem co su dobr epredmety, thak by si mohla kus poradit... myslim ze viaceri by to odcenili... :) vopred dikes...

ok skusim... nevyjadrim sa ale, ci je nieco lahke, tazke... (z dovodu zachovania objektivity), len zhruba poviem o com asi je ten ktory predmet. Vela je z nich novych, takze castokrat len tipujem... a upozornujem, ze to su len moje nazory...

Zima:
Teoria typov - ak si pamatate na PT ste mali spomenute abstraktne udajove struktury a pod. (co je zoznam, hash atd.), tak toto je podrobnejsie venovanie sa prave tejto problematike.
Modelovanie a simulacia - modelovanie systemov hromadnej obsluhy v Matlabe a farbenych Petriho sietach. Teraz to maju stvrtaci ako povinny predmet, skuste sa ich opytat. Podla mna nic narocne, ale tak zasa ja mam prax s farbenymi PN, neviem ako by to bavilo vas.
Navrh cislicovych systemov - nemam ani sajn, ale stopercent nieco ako krizenec logickych systemov a APS.
Konstrukcia prekladacov - nie tazky predmet, ale mna nebavil. kazdopadne nebol to ziaden masaker a nepoznam cloveka, co to opakuje. zaisto sa to ale zide vediet, prekladace su uzitocna vec.
Webove technologie - premiera, ale podla anotacie to moze byt velmi fajn a velmi uzitocne... aj ja na neho budem chodit, spring ani struts neviem a zide sa mi to. kazdopadne neodporucam pre ludi, ktori nevedia javu, resp. sa jej nebudu chciet venovat, lebo je to dost velky zaber na 13 tyzdnovy semester, cize tempo asi bude high.
TBIS II. - tak to iste co TBIS I., cize pohodovka ;) ale zapisat si to mozu len ludia s ukoncenou I.

Leto:
Pokrocile databazove technologie - obsah slubuje multidimenzionalne, objektove, xml atd. databazy, za nasej ery to cvicila telep, s nou boli cvika velmi fajn a nikto s tym predmetom nemal problem, ziadne zadanie, len aktivita na cvikach a jeden referat sa hodnotil. Tento rok to cvicil tusim uz len ing. genci a on daval zadania, a ak ste ho mali na OS, tak viete, ake ma cvika, cize take nieco asi bude aj na PDT, sami zhodnotite.
Logika pre informatikov - kedze je to s doc. Novitzkou, bude to na tuty nieco teoreticke. Ale fakt neviem.
Smerovacie algoritmy v pocitacovych sietach - tak chutovka pre ludi, ktorych bavi cisco... ing. genci sa do sieti skvelo vyzna a vraj je velmi dobry instruktor, cize to vie dobre vysvetlit. cize ak niekoho bavia siete, tak odporucam.
Periferne zariadenia a styk s prostredim - nemala som, no ludia na to nadavali, ked to mali, vtedy to ucil ing. haulis... ale kazdy to urobil, takze to bol asi len  nejaky hype. Tusim tam mali len nejaky referat robit, ale kamos sa rozculoval, lebo on dostal rozhrania klavesnice a nevedel ako ma o tom napisat 10-15 stran :D ale roky sa ten predmet ratal za sice trochu na nervy, ale tutovka na urobenie.
Systemy virtualnej reality - uci to ing. sobota, on sa vyzna, vie dobre vysvetlit, cize verim, ze to bude zaujimave, najma ak niekoho bavi grafika, tak ten si pride na svoje. predmety ing. sobotu maju celkom dobry ohlas a studenti ich v globale maju radi/nestazuju sa na nich.
Diagnostika a spolahlivost - tak, ked si nahodou niekto pamata, o tomto predmete som uz velakrat pisala :D cize teraz uz nebudem... nieco ako "trochu" narocnejsie LSko... ale zasa na obranu poviem, ze urobil to uplne kazdy a dokonca na prvy raz kazdy.
Technologie SW projektov I.
- tak toto mozno budem ucit aj ja. Nieco ako ZSwI/DBS/TBIS v jednom.


~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.