• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Jedno?ípové mikropo?íta?e

Started by psicho, 07.02.2008, 21:17:31

« predchdzajce - alie »

bliky

ty, ta ja mam asi brutalne stastie ale ja som bol skupina B a... neviem neviem ale keby som chytil A or C thak na 100% nemma min jednu otazku... a tak mam secky... :) no aj tak som zedavy co si na mna vymysli... nece sa mi moc verit ze len tak bez tazok mi znamku zapise...?! a ked hej tak sa nestazujem... za tyzden 3 skusky... na bomby... parada... uz len dajak potom to APS skopat a koniec... chytro bakalarku sklepat aspon co to na zhruba tych 30 str, to snad dajak za 4-5 week musim zmaknut a koniec... huraaa leto!!!

ondY.ke

ok ludze tu mi treba pomoct... 7. programovatelny obvod 8155 - blokova schema, rezimy, funkcny popis,programovanie
http://ondytown.myminicity.com/ - everybody support my town!!!! we build this city on rock 'n roll!!!!

ondY.ke

http://ondytown.myminicity.com/ - everybody support my town!!!! we build this city on rock 'n roll!!!!

wlade

vam makacom ako dobre, nie jak mensine co si z druhaku kopec veci prenasa :/

Zajtrra pridem s kyslym ksichtom a budem nevrazive pohlady vrhat naokolo a hlavne na jadlovskeho :D
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...


ondY.ke

nemton sak pomoz kua ne tu sa flipuj na instrukciach ;)
http://ondytown.myminicity.com/ - everybody support my town!!!! we build this city on rock 'n roll!!!!

pUf

pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Ing. nemtom

Quote from: ondY.ke on  23.04.2008, 00:22:50
nemton sak pomoz kua ne tu sa flipuj na instrukciach ;)


som ti dal obrazok :) nestaci?
brix will be shat

bliky

no som teraz cital na fakultnej stranke o tych stipkach... a som sa skoro smiechu nezdrzal... :D :D :D to co ma znamenat tych 3000??? sak to je trapna suma... normlane smiesne... bars sa po vrecku vedenie necaplo... :D akoze gratulacia vsetkym co to ziskali, klobuk dole...

wlade

#1084
LOL tolko zarobim za mesiac a skoro nic pre to nemusim robit :D Kde tam sa s prepacenim "ondit" s takymi hovadinami ako APS/JM pol roka... :whacko:

Omg to vazne tak malo, ta to nema potom zmysel drat sa za A-ckami...  :ohmigod:
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

Raleon



There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

libra

Ludia, vie niekto, kedy a kde bude zajtra ta krvava vojna?

psicho

krvava vojna nebude nikde, len ked tak na hranici izraela a palestiny respektive gazi, alebo dakde v afrike dajaka obcianska zas, a toto skusavanie zapisovanie bude hadam v tom P neviem kolko kde minule mala byt pisomka ,ale ked sa mylim tak ma opravte :D
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Frankie

Nespomínal náhodou P/24 ? Či to len mne sa prisnilo?  bn

psicho

Quote from: Frankie on  23.04.2008, 03:07:34
Nespomínal náhodou P/24 ? Či to len mne sa prisnilo?  bn

fety,fety, na parnom byvam, na parne zijem :D
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

yooz

neviete niekto odpovede na tieto dve otazky zo skupiny C
pripojenie vonkajsej pamate dat 8051
prerusovaci system 80552

paly-sk

Quote from: yooz on  23.04.2008, 04:14:47
pripojenie vonkajsej pamate dat 8051
zadanie na zapajanie pamati si nerobil? tam si pozri, ako si zapajal tu externu pamat dat

bliky

a... pomaly prichadzam an myslienku, ze jadlovskemu sa jutro nezoce jebat so 120 ludmi thak to sfleku bude zapisovat jedno Acko za druhym... sem tam nejake B a mozno sa niekoho nieco spyta co nebude mat komplet secky otazky... pochybujem ze sa mu tam bude chciet kysnut do neviem jakej... zasa az taky chuj nebude ci hej...?!

ps: len dufam ze medzi tymi co s aich bude nieco pytat nebduem aj ja...?!

webmasterr


ondY.ke

sa
Quote from: nemtom on  23.04.2008, 00:51:22
Quote from: ondY.ke on  23.04.2008, 00:22:50
nemton sak pomoz kua ne tu sa flipuj na instrukciach ;)


som ti dal obrazok :) nestaci?
k ten lacny obrazok uz mam 100 rokov.. nestaci ;)
http://ondytown.myminicity.com/ - everybody support my town!!!! we build this city on rock 'n roll!!!!

nighthunter

len tolko ze sa drzte a nech Vam to vsetkym vyjde aby som tu mohol vecer citat same dobre posty !!!
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

libra

tak, ked je nas napriklad 100 a kazdym zajebe aspon 5 minut, tak to je rovnych 600 minut = 10 hodin. 15.00 + 10 = 25.00, teda 24.00 + 1.00 , takze to vidim rano do jednej :(     
UPS !!!

Ing.Veduci

Quote from: bliky on  23.04.2008, 01:39:04
no som teraz cital na fakultnej stranke o tych stipkach... a som sa skoro smiechu nezdrzal... :D :D :D to co ma znamenat tych 3000??? sak to je trapna suma... normlane smiesne... bars sa po vrecku vedenie necaplo... :D akoze gratulacia vsetkym co to ziskali, klobuk dole...

jj tiez som si to pred xvilou pozrel a uz som rozmyslal, ze kde to postnem ... asi najlepsie by bolo do O nicom => VTIPY A FLIPY :D :D :D
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

Mar0sh

akoze namiesto ucenia na JM som sa bol radsej napit a vidim to tak, ze zajtra budem totalne na mol, kym dojdem na rad :D Ale aspon pisat viem normalne, aj to je uspech :D Majte sa a drzte sa a pri najhorsom sa doucime zajtra v skole, ved nie je vietor ako caj :P

wlade

#1099
Ja som radsej nahadzal do seba nejake Snickersy a Liony, k tomu pustil Metallicu najstarsie albumy z 80-tych rokov pekne na plne pecky a na zaver nejaky lacny americky horor a takto "zniceny" idem spat :D

Nebudem sa kazdy den nicit a ucit ako debil od rana do vecera, ma to uz prestava bavit ked citam ako ostatni veselo tahakuju (cest vynimkam ktore na to maju) :(

Tak nech Jadlovsky nerobi problemy, lebo potom nech ho boh otec nebesky zavaruje, beztak mi je aj teraz mdlo bez neho, tak chcem mat zajtra prijemny den.... :03:

Drzim aj Vam ostatnim palce nech vas aj mna neskusa to co uz napisane mame a to co sme v otazkach nemali bo inac bude virtualne am am am
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...