• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Jedno?ípové mikropo?íta?e

Started by psicho, 07.02.2008, 21:17:31

« predchdzajce - alie »

LM

Quote from: trek on  25.04.2008, 05:15:10
ale ondy rulezzz...on tie najviac hc veci ma za A alebo B ako napriklad ZI...treba sa ho opytat napriklad na taku ekvivalenciu automatov ci vie ap

kto je ondy?
- dva automaty su k ekvivalentne a ak pri vstupe lubovolneho slova jazyka L, akceptovaneho danymi automatmi, o dlzke k, davaju na vystupe rovnake slovo.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

Ing. nemtom

brix will be shat

LM

jj ja mam v pondelok 3, ale dvoch sa nebojim a tretiu... nuz nejak bolo nejak bude...
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

Ing.Veduci

Quote from: LM on  25.04.2008, 05:17:21
Quote from: trek on  25.04.2008, 05:15:10
ale ondy rulezzz...on tie najviac hc veci ma za A alebo B ako napriklad ZI...treba sa ho opytat napriklad na taku ekvivalenciu automatov ci vie ap

kto je ondy?
- dva automaty su k ekvivalentne a ak pri vstupe lubovolneho slova jazyka L, akceptovaneho danymi automatmi, o dlzke k, davaju na vystupe rovnake slovo.

chod uz spat a nekaz nam forum, takymi fuj prispevkami :puf:
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

trek

Quote from: LM on  25.04.2008, 05:17:21
kto je ondy?

hrdina pondelka...A99 z APS...a uplne bez ucenia ap tak ako ja lae mne to vyslo len na 79

ywetka

Quote from: LM on  25.04.2008, 05:14:17
nenavadzaj ludi na zle chodnicky, predsa len ked buduci semester je nejaky krizenec z aps, tak trebalo by neico vediet... ale ako to vidim ja... najskor z APS za opisovanie vyhodi niekoho latka, lebo haulis a noro niesu tie typy:D

ondrej vyhadzuje? coooo? to preco tak sa rozhodol zrazu?  :j_shocked: ked to takto pojde dalej, bude najobavanejsi zberac tahakov na FEI ;)

Quotetreba sa ho opytat napriklad na taku ekvivalenciu automatov ci vie

ja vieem, ja viem ;)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

LM

Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

trek

Quote from: ywetka on  25.04.2008, 05:19:12
Quotetreba sa ho opytat napriklad na taku ekvivalenciu automatov ci vie
ja vieem, ja viem ;)

no tak podme podme..veta o ekvivalencii..dokaz...podme podme :D

LM

ywet: no co ja viem ci zbiera, ale rozhodne z tych co su v miestnosti ma asi najvyssi pocet zozbieranych tahakov za posledne 3 roky:D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

pUf

my pockame tu hodinku kym to natukas :D
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

LM

trek: no tak dokaz by som ti uz nedal, este tak ekvivalencia mealy a moor na vystupe, to by som mozno nejako skopal, lebo matematicka indukcia nieje taka tazka, ale neviem neviem.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

trek

no ale mna zase odrej pustil na vecko:) a tam som si v pohode nalistoval tahak ktory som potreboval

kane77

Quote from: LM on  25.04.2008, 05:17:21
Quote from: trek on  25.04.2008, 05:15:10
ale ondy rulezzz...on tie najviac hc veci ma za A alebo B ako napriklad ZI...treba sa ho opytat napriklad na taku ekvivalenciu automatov ci vie ap

kto je ondy?
- dva automaty su k ekvivalentne a ak pri vstupe lubovolneho slova jazyka L, akceptovaneho danymi automatmi, o dlzke k, davaju na vystupe rovnake slovo.
Majme dva konečné automaty Mealy M1 a M2 . Automaty M1 a M2 majú rovnaké vstupné a výstupné abecedy S a R , takže ich zobrazenia T1 a T2  rovnakej povahy, patriacej do S∗ triedy zobrazení R∗ . Je prirodzené považovať dva konečné automaty Mealy M1 a M2 za ekvivalentné
(M1 ∼ M2 ) ak realizujú rovnaké zobrazenia, t.j. platí:  M1 ∼ M2  <=> ∀x(x ∈ S ∗ ) : T1 (x) = T2 (x)

dokaz ponechavam ako cvicenie pre citatela..
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

trek


wlade

I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

ywetka

Quote from: pUf on  25.04.2008, 05:23:13
my pockame tu hodinku kym to natukas :D

dajte pokoj s takymi vecami na vecer... nechce sa mi  :puf: a hej, budem charakter a priznam sa, ze neviem, ako sa to presne zacina momentalne, musela by som pozriet a to by uz bolo podvadzanie, len aby som vyzerala ako master...  bk  :laugh: a v skutocnosti i don't give the slightest fuck ;)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Ing.Veduci

Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

Ing. nemtom

brix will be shat

pUf

jj :D

Quote from: ywetka on  25.04.2008, 05:28:49
dajte pokoj s takymi vecami na vecer... nechce sa mi  :puf: a hej, budem charakter a priznam sa, ze neviem, ako sa to presne zacina momentalne, musela by som pozriet a to by uz bolo podvadzanie, len aby som vyzerala ako master...  bk  :laugh: a v skutocnosti i don't give the slightest fuck ;)

a ako by ti teraz bolo keby ti skusajuci povedal, ze ak to do bodky presne nenapises, tak ti neda zapocet? uz sisi predstavila? tak zajtra bude tri krat horsie :D
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

DeeL

Quote from: ywetka on  25.04.2008, 04:42:07
...
mna nic nestve, ked je vonku slnko, trava zelena a vela pupav  :emot-LMAO:
teda aj ja hovorim... ved ako krasne je vonku... ja som mal dnes fajn den... a nie len pre toto:


Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

trek

podme podme este stranku a pol a mame kilecko...bol niekedy nejaky predmet so 100 stranami? :D

kane77

Quote from: trek on  25.04.2008, 05:32:07
podme podme este stranku a pol a mame kilecko...bol niekedy nejaky predmet so 100 stranami? :D
nie, a ani v o nicom nie je vela topicov nad 100 stran
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

Ing. nemtom

no tento topic tiez moze ist do o nicom :D
brix will be shat

pUf

hmm ta katana by sa nam zajtra zisla.. DeeL ty nechod.. vyzeras velmi nevinne s nou.. posli mishelu :D
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

kane77

Quote from: nemtom on  25.04.2008, 05:34:06
no tento topic tiez moze ist do o nicom :D
sak aj predmet je onicom, JJ onicom, takze vpohode

Quote from: pUf on  25.04.2008, 05:34:19
hmm ta katana by sa nam zajtra zisla.. DeeL ty nechod.. vyzeras velmi nevinne s nou.. posli mishelu :D
wlade urcite rad pride realizovat svoje vizie...
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?