• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

PAMS skuska

Started by JBull, 21.05.2007, 19:53:58

« predchádzajúce - ïal¹ie »

gkar

on dava to co na cvikach s kudlacom vobec nebolo,       hura ta sa ucme

Marek8

no vsak jak si povedal, dzivy flipper je :D

flashmann

dnes boli na skuske skupiny C a E  :ropebanana:

adrian_85

dnes boli na skuske skupiny A a B

PROpheT

Quote from: Johny Bravo on  30.05.2007, 01:10:55
C skup.
axiometricka definica pravdepodobnosti
poissonove rozdelenie
etapy testovania statistickych hypotez
k C skupine neboli priklady? ;) - nepamata si ich niekto?

UnderTaker

kamos mi dnes ukazoval na jednom papiery otazky ku vsetkym skupinam, tak si to niekde pohladaj a isto najdes:)
kedze som ja mal C skupinu tak si nejake priklady pamatam: 1, obojstranny interval 2,test dobrej zhody 3,ziarovky 4,zjednotenie pravdepodobnosti javov vyber guliciek bez vratenia) 5, exponencialne rozdelenie

Johny Bravo

Quote from: UnderTaker on  19.06.2007, 05:15:06
kamos mi dnes ukazoval na jednom papiery otazky ku vsetkym skupinam, tak si to niekde pohladaj a isto najdes:)
kedze som ja mal C skupinu tak si nejake priklady pamatam: 1, obojstranny interval 2,test dobrej zhody 3,ziarovky 4,zjednotenie pravdepodobnosti javov vyber guliciek bez vratenia) 5, exponencialne rozdelenie
nema niekto ten papier? :)

JBull

Quote from: Johny Bravo on  20.06.2007, 20:42:52
Quote from: UnderTaker on  19.06.2007, 05:15:06
kamos mi dnes ukazoval na jednom papiery otazky ku vsetkym skupinam, tak si to niekde pohladaj a isto najdes:)
kedze som ja mal C skupinu tak si nejake priklady pamatam: 1, obojstranny interval 2,test dobrej zhody 3,ziarovky 4,zjednotenie pravdepodobnosti javov vyber guliciek bez vratenia) 5, exponencialne rozdelenie
nema niekto ten papier? :)

hodilo by sa to aspon prosim niekto to nascanujte prosim, ved v pondelok je skuska

PROpheT

Prvy student urobi skusku s pravdepodobnostou 0,9 druhy 0,8 a treti 0,8. Urcte zakon rozdelenia pravdepodobnosti

ako sa pocita tento priklad? nechyba tam nieco?

eXtremeq

nemate niekto oskenovane Schroetterove cvika?

stanop182

kto vie co ku tomu treba napisat: "popis algoritmu na ziskanie parametra Q zo zakladneho suboru" ???? ,alebo kde to je napisane, nejak som to nenasiel ani v tom pdfku(alebo som si nevsimol... :) )

PROpheT

ten algoritmus nie je nikde (ani v skriptach!), jedine co tam je definicia toho parametra.

Johny Bravo

"Bolo treba napisat priklad na pravdivostnu tabulku, kde distr. funkcia nadobuda nekonecne vela hodnot."

any idea o com to je?

hun10

tibiz: pekne len to zatazuje procak ja slak

Rayman

tato verzia zase po "vypnuti" zostava bezat v procesoch...

styrioci

dnes to vyzeralo na letecky den...aspon ta posledna skupina co sme mali vyhodnotenie od 14:15  :j_cry: v piatok alebo pondelok by mal byt este jeden termin

JBull

Quote from: styrioci on  26.06.2007, 00:59:30
dnes to vyzeralo na letecky den...aspon ta posledna skupina co sme mali vyhodnotenie od 14:15 :j_cry: v piatok alebo pondelok by mal byt este jeden termin

Tak cim neskor opravoval, tak tym viacej vyhodil aspon taky pocit som mal...ale ja som spravil, jupiiiii, prazdniny

Johny Bravo

Quote from: JBull on  26.06.2007, 01:24:48
Quote from: styrioci on  26.06.2007, 00:59:30
dnes to vyzeralo na letecky den...aspon ta posledna skupina co sme mali vyhodnotenie od 14:15 :j_cry: v piatok alebo pondelok by mal byt este jeden termin

Tak cim neskor opravoval, tak tym viacej vyhodil aspon taky pocit som mal...ale ja som spravil, jupiiiii, prazdniny
jj  :p:

tomik

ako vies ze bude este jeden termin?

styrioci

lebo to schrotter povedal..uz je aj na IS vypisany