• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Udajove struktury a algoritmy

Started by deCode666, 16.02.2009, 14:38:26

« predchdzajce - alie »

skorec1

hehe, skoro kazdeho koho pocujem nadava na vistu asi to nebude len tak :D keby som mal moznost plnohodnotne pouzivat na notebooku XP ani k viste nejdem... zeby koli jednemu blbemu SPku mi neslo kompilovat v Ccku tak to je uz hrozne, clovek by sa aj ucil ale ked to este hluposti musi riesit tak... :(

Ing. nemtom

to asi nebude kvoli SP.. nechcem nikoho urazat takze radsej skus zistit ozajstnu pricinu a nezvaluj na vistu.. asi pocuvas zlych ludi
brix will be shat

puq

nemtom a co si myslis ze bude na seba nadavat? :D radsej nadava na vistu ;)

Ing. nemtom

nemusi na seba :), len mi pride dost zaujimave ze by sa nedalo C kompilovat kvoli SP
brix will be shat

puq

ja si myslim ze to moze byt pravda ked SP=Sladka pani :D :D

JCube

neviem mne slo Ccko vo viste v pohode aj bez SP...ale stale lepsie je C robit pod linuxom :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

skorec1

no fakt vam tu hovorim, obetoval som vsetky data koli Ccku, nechelo mi to kompilovat ani ked som znova nahodil vistu, teda mam komplet dodane CDcko s ovladacmi ku notasu... a hned ako prve co som nainstaloval ked mi system nabehol tak to bolo DEV c++, a myslel som ze vyhodim notas cez okno ked mi nabehla zase ta ista chyba ked som chcel kompilovat... ked som vistu plne aktualizoval tak uz mi to slo bezproblemu, fakt riadna p.covina....

psicho

#82
Quote from: skorec1 on  03.04.2009, 03:49:41
no fakt vam tu hovorim, obetoval som vsetky data koli Ccku, nechelo mi to kompilovat ani ked som znova nahodil vistu, teda mam komplet dodane CDcko s ovladacmi ku notasu... a hned ako prve co som nainstaloval ked mi system nabehol tak to bolo DEV c++, a myslel som ze vyhodim notas cez okno ked mi nabehla zase ta ista chyba ked som chcel kompilovat... ked som vistu plne aktualizoval tak uz mi to slo bezproblemu, fakt riadna p.covina....

kokotina, windows nemoze byt na vine, to skor Dev C++ :P podla mna si instaloval dev c++ bez mingw :P :P :P , anyway why using Dev C++ ked Visual C++ Expression edition je tiez free?
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

psicho

Quote from: ivo261as on  01.04.2009, 03:01:20
pocet=sizeof(pole)/sizeof(int);

WROOOONG !!!



dnesna mladez uz fakt ze nevie programovat ked nema array.length :P
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

skorec1

Quote from: psicho on  03.04.2009, 04:52:13
kokotina, windows nemoze byt na vine, to skor Dev C++ :P podla mna si instaloval dev c++ bez mingw :P :P :P , anyway why using Dev C++ ked Visual C++ Expression edition je tiez free?

no seno zatial nezerem ale viem co som stlacal... Dev C++ som mal nainstalovany a nechcel kompilovat, aktualizoval som balicky plus SP1 a potom spusti a ide... to akoze chces aby som ti predviedol osobne?
dik, ale uz nemam chut sa stym dzubat a tymto je problem uzavrety...

byglajs

Quote from: psicho on  03.04.2009, 05:04:33
Quote from: ivo261as on  01.04.2009, 03:01:20
pocet=sizeof(pole)/sizeof(int);

WROOOONG !!!



dnesna mladez uz fakt ze nevie programovat ked nema array.length :P

no, asi tak, ale funguje to takže som happy  bp , ja som tam robil pôvodne jednu chybu, dal som iba sizeof (pole) a vôbec ma nenapadlo že to treba predeliť intom  bk

psicho

no rozhodne by si to takto pouzivat nemal :P lebo neni to vobec spravne, goddammit, nastuduj sito !
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

webmasterr

sa chcem opytat aky je max. zapich z tohto predmetu resp. kolko je bodov za zapich + tie body za prednasku? thx

Aniy

no keďže sa mi vidí, že minimum je 21b tak full by mal byť 40b


stamperlik

USaA
okomentovane funkcie + logy pre tych co by chceli pochopit

cvicenie 7 - doplnujuca uloha CoinChanging Problem je urobene iba Greedy algoritmom
cvicenie 9 - vsetko sa nachadza v subore myradix.c

dufam ze pomoze
:ropebanana:

frapko

Quote from: stamperlik on  18.04.2009, 17:12:10
USaA
okomentovane funkcie + logy pre tych co by chceli pochopit

cvicenie 7 - doplnujuca uloha CoinChanging Problem je urobene iba Greedy algoritmom
cvicenie 9 - vsetko sa nachadza v subore myradix.c

dufam ze pomoze

za seba dakujem velmi pekne :metal: :thumbs-up:

Michall

nemate niekto nahodou odfotenu prvu prednasku od simonaka, lebo na ftpecku su prednasky 2. -12.
diky ;)
Vsetko zle je na nieco dobre:)

ApokalypS

prva asi nebola taka podstatna.. :P asi sa nic vazneho nebralo.. len nejake organizacne veci
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Korgen

Quote from: Michall on  18.04.2009, 18:28:13
nemate niekto nahodou odfotenu prvu prednasku od simonaka, lebo na ftpecku su prednasky 2. -12.
diky ;)

mam, hodim dakde ked to pohladam  :)

Quote from: ApokalypS on  18.04.2009, 18:59:57
prva asi nebola taka podstatna.. :P asi sa nic vazneho nebralo.. len nejake organizacne veci

mam pocit ze prave ziadne organizacne veci sa tam nebrali   :laugh:

Michall

diky, ide mi hlavne o tu zlozitost tam :)
Vsetko zle je na nieco dobre:)

neonfish

ktory tyzden sa pisu zapoctvky ?????

byglajs

zdravím,
nevie niekto poradiť ako sa zistí dlžka čísla v tom radixe, resp. počet tých cifier ? pls
( len nie ten stamperlikov spôsob, ten sa mi hrozne neľúby ( bez urážky ))

stamperlik

Enjoy hash tabulky

Quote from: byglajs on  22.04.2009, 03:16:14
zdravím,
nevie niekto poradiť ako sa zistí dlžka čísla v tom radixe, resp. počet tých cifier ? pls
( len nie ten stamperlikov spôsob, ten sa mi hrozne neľúby ( bez urážky ))

v pohode, kolko ludi tolko chuti :)
:ropebanana:

meki

nenajde sa niekto kto by mi poslal ulohu zo 7.cvika :embarassed:

byglajs

Quote from: stamperlik on  22.04.2009, 03:48:18
Enjoy hash tabulky

Quote from: byglajs on  22.04.2009, 03:16:14
zdravím,
nevie niekto poradiť ako sa zistí dlžka čísla v tom radixe, resp. počet tých cifier ? pls
( len nie ten stamperlikov spôsob, ten sa mi hrozne neľúby ( bez urážky ))

v pohode, kolko ludi tolko chuti :)


dosť komplikovane to robíš, nedá sa to spraviť nejako ľahšie ? :)