• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

ROZVRH NA LETNY SEMESTER alebo ako to TUKE opat do****la

Started by deCode666, 04.02.2009, 01:29:23

« predchdzajce - alie »

eLPi

Quote from: meki on  06.02.2009, 23:18:47
a ku klienovej sa nikto nevyjadri? mal som ju sice na operacnych ale neviem co mozem od nej cakat na sietach  ???
katka je fajn ;) skoda ze nemam siete a ju :(
EPITAPH

And then, when he should take on with blessed vision of shining future, shook him waftage of unexplainable fear, feeling, which were completly strange to him...
(c) Nemessis


Patto

Hej inac neviete nahodou niekto kedy sa prihlasuje na telesnu, ked v lete opakujem?

MALDINI

to kazdemu tak dosvinili rozvrh?..nedat im jest..co toto vymysleli

LNC

ale jak pozeram 2.x na to, tak to mam presne tak jak som sa prihlasoval.. a samuelisa mi uz vymenili za porubana :)
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

radix

Quote from: Patto on  08.02.2009, 18:48:57
Hej inac neviete nahodou niekto kedy sa prihlasuje na telesnu, ked v lete opakujem?
prve dva tyzdne semestra ako zvycajne :P

!Cica!

Quote from: radix on  08.02.2009, 22:58:54
Quote from: Patto on  08.02.2009, 18:48:57
Hej inac neviete nahodou niekto kedy sa prihlasuje na telesnu, ked v lete opakujem?
prve dva tyzdne semestra ako zvycajne :P
a prvu hodinu budete mat tak v 3tom-4tom tyzdni =)))


andy.gee

mne sa pomenili cviciaci z troch predmetov, inac mi rozvrh sedi
nie som zrovna nadseny z Korecka  :462:

a nevie niekto aky je Kunštár Ján???

Agamemnon

korečko je v pohode, imo... aj naučiť vie, a napr. pri preberaní zadaní alebo opravovaní zápočtoviek nikdy problémy nerobil - aspoň moje skúsenosti s ním sú také...

kunštára som mal na dbs - bolo to v pohode, zadanie v pohode... ale už si veľmi nepamätám čo a ako konkrétne bolo...
All code is crap.

42

CLEMENZAAA

pekelná otázka..ako to je s kreditami medzi semestrami? :D viem že limit je min. 12k ale rátajú sa tam aj kredity za opakovaný predmet? mám taký pocit že nie, ale dúfam že ma v tom neutvrdíte :D

eLPi

Quote from: CLEMENZAAA on  10.02.2009, 03:48:01
pekelná otázka..ako to je s kreditami medzi semestrami? :D viem že limit je min. 12k ale rátajú sa tam aj kredity za opakovaný predmet? mám taký pocit že nie, ale dúfam že ma v tom neutvrdíte :D
je mi luto.... musis mat iba tie prvykrat zapisane porobene.... Mne sa tak napriklad nebrala fyza Icka z prveho roku ale po spraveni OSka som uz za vodou s 12timi :pp
EPITAPH

And then, when he should take on with blessed vision of shining future, shook him waftage of unexplainable fear, feeling, which were completly strange to him...
(c) Nemessis


puq

Quote from: Patto on  08.02.2009, 18:48:57
Hej inac neviete nahodou niekto kedy sa prihlasuje na telesnu, ked v lete opakujem?

pokial mas v IS ju zapisanu tak pockaj kym sa bude dat zapisovat a ked nemas tak napis mail na studijne nech ti hodia do ISka

Quote from: CLEMENZAAA on  10.02.2009, 03:48:01
pekelná otázka..ako to je s kreditami medzi semestrami? :D viem že limit je min. 12k ale rátajú sa tam aj kredity za opakovaný predmet? mám taký pocit že nie, ale dúfam že ma v tom neutvrdíte :D

hmm ako ked ty ziskas titul tak hmmmm...

ivo261as

takže s tými kreditmi, ktoré musíš mať za semester aby Ťa pustili do ďalšieho sa týka len prvákov. Zalistoval som trochu v študijnom poriadku a tam je:

(2) V štúdiu študijného programu môže pokračovať študent, ktorý:
a) získal minimálne 12 kreditov za prvý semester štúdia bakalárskeho študijného programu,


myslený je prvý semester bakalárskeho štúdia a nie akademického roku. Aspoň tak som to ja pochopil. Ale aj tak to nie je bohviečo ísť ďalej s menej ako 20 timi kreditmi, nie to ešte menej ako tých 12.
If you can't finish your work in 24 hours, work at night.
http://www.utfg.net/

johnyo13

Quote from: !Cica! on  08.02.2009, 23:34:47
a prvu hodinu budete mat tak v 3tom-4tom tyzdni =)))
na to by som sa az tak nespoliehal, ja som vynechal prve tri tyzdne a potom mi robil problemy, ze telesna bola od prveho tyzdna a ja som nemal ospravedlnenky...
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

nighthunter

no ste sa stazovali:

TERAZ sa idem ja
pondelok 15.10-16.40
utorok 7.30-9.00
streda 7.30-10.40 2 cvika

KTO MA VSTAT NA 7.30 ????????????????????
nehovorim o tom ze v ucebni budem musiet byt uz skor :(
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

radix


puq

no a ja vas zarubem...pozrite si rozvrh prveho rocnika aplikovanej informatiky a potom sa ztazujte :P :P :P

po  - 7:30 - 9:00
ut  - 7:30 - 13:05
str - 7:30 - 14:00
stv - 9:10 - 11:25
pia - 14:15 - 15:45

miguel_11

Mam jeden taky dotaz co sa tyka rozvrhu...je tu niekto druhak FEI co mu v letnom semestri neostalo nic ine na vyber ako je predmet zaklady elektrotechniky... :lb: ci azda som zostal sam...  ak:...

scream


Sxx




Kuko

Quote from: miguel_11 on  10.02.2009, 23:15:54
Mam jeden taky dotaz co sa tyka rozvrhu...je tu niekto druhak FEI co mu v letnom semestri neostalo nic ine na vyber ako je predmet zaklady elektrotechniky... :lb: ci azda som zostal sam...  ak:...

bu no nie si sam :( ja som mal v prvom vsetky skusky porobene :whacko: a ostal som tak ze musim mat :03: elektroniku blbu :(  ....   :03: :sneaky2:  :03:

miguel_11

a pocuj ty si druhak...ten predmet mas ako druhy volitelny... :thumbsup: