• Welcome to TUKE FĂ“RUM - FĂłrum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Opera?né systémy

Started by kilomassa, 14.10.2008, 03:29:47

« predchádzajúce - ďaląie »

radix

dnes som odovzdal a nepytala sa ma dokopy nic

meki

Quote from: radix on  14.01.2009, 22:06:15
dnes som odovzdal a nepytala sa ma dokopy nic
a dokopy nic to je co presne?a to zadanie si robil ty ked sa ta dokopy nic nepytala? ;)

JCube

Quote from: scream on  14.01.2009, 20:43:45
okej tak to stiham do konca januara :metal:  BTW staci si prejst matros z prednasok?
ja som si raz presiel prednasky a mal som 81
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

puq

JCube ja presne tak isto jak ty :D

LNC

ale jcube ma dar od boha :)
inak jcube lepsie vyzeras s hnedymi vlasmi jak predtym.. taky si prijemnejsi.. normalne sa Ta uz nebojim :)
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

kamelot

Quote from: JCube on  14.01.2009, 23:07:48
ja som si raz presiel prednasky a mal som 81

tak ako vravis... >> 85
bol som toho 9.1. inak otazky fakt lahke, staci logicky rozmyslat

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

JCube

Quote from: LNC on  14.01.2009, 23:18:27
ale jcube ma dar od boha :)
inak jcube lepsie vyzeras s hnedymi vlasmi jak predtym.. taky si prijemnejsi.. normalne sa Ta uz nebojim :)
a ved ja byt take citlive chlapca a mna sa kazdy boji :D:D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

ApokalypS

Quote from: JCube on  14.01.2009, 23:25:39
a ved ja byt take citlive chlapca a mna sa kazdy boji :D:D
a tiche este k tomu..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Jerryh

ide niekomu stranka na odovzdavanie?

ApokalypS

#359
mne nie.. pise toto:
Neoprávnený prístup.

Nesprávny login a/alebo heslo.


ps: asi pred hodinou vypadol na tuke hron, cnl a neviem co este.. mozno to stym nejak suvisi..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

P@4k

mne pise to iste.....som zvedavy kedy sa pozviecha,lebo by uz bolo na case odovzdat.. ap   :bananawrite: :bananawrite:

LNC

a z coho sa vlastne ucite na skusku? tych 15 pdf dokumentov, co sivy napisal v roku 2004? daktore pictures tam su fakt, ze na smiech...
a potom este toto, otestujte sa?
co viac? any more resources???
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

radix


JCube

Quote from: ApokalypS on  15.01.2009, 00:29:15
mne nie.. pise toto:
Neoprávnený prístup.

Nesprávny login a/alebo heslo.


ps: asi pred hodinou vypadol na tuke hron, cnl a neviem co este.. mozno to stym nejak suvisi..
v areali a celej oblasti okolo tuke bol vypadok prudu...prud sice nabehol po 15 minutach ale nenabehli vsetky fazy takze serverovna kpi je down...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

markus

pocujte pocul som ze pri klainovej odovzdal aj niekto kto nemal zadanie odovzdane na skolskej stranke ale ze ho doniesol na notebook a on normalne odovzdal? mozte mi ot niekto potvrdit? lebo by mi to konecne usetrilo namahu a nervy so skolskym servrom...

Aniy

no neviem do akej miery je to možné na OSku ale ja som tak odovzdával Progamko.


Sxx

programko si ukazoval jak ti to funguje lenze unix ako chces ked to kontroluje sam system? oto ide ze tam sa  ti dodasju subory a ma to komunikovat.....
jak mozes mat problem stym serverom?


markus

jednoducho mi nezoberie zadanie... chybu v podstate nehlasi ziadnu akokeby nedokazali komunikovat medzi sebou veci... jednoducho spusti sa vsetko s vypise ze sa spustilo a po proc_pr aj s nim sa vsetko vykona a dalej na systeme konci uplne nic sa nedeje nic sa nenacita... ked to poslem hocikomu inemu aj u mna doma tak vsetko ide tak ako ma...

keckus

Quote from: markus on  15.01.2009, 19:42:40
jednoducho mi nezoberie zadanie... chybu v podstate nehlasi ziadnu akokeby nedokazali komunikovat medzi sebou veci... jednoducho spusti sa vsetko s vypise ze sa spustilo a po proc_pr aj s nim sa vsetko vykona a dalej na systeme konci uplne nic sa nedeje nic sa nenacita... ked to poslem hocikomu inemu aj u mna doma tak vsetko ide tak ako ma...

skus dat do zadanie.cpp na koniec sleep aspon 50, u mna bol v tomto problem. doma mi to stihlo zbehnut aj za tych 10 sekund, ale v systeme sa to ukoncilo predcasne

Jerryh

kto nebol dneska odovzdat pri gencim moze lutovat

ivo261as

prečo? :) dal každému zápočet? :)
If you can't finish your work in 24 hours, work at night.
http://www.utfg.net/

Jerryh

ano, nemohol sa prihlasit do systemu aby zistil kto ma ako zhodu a originalitu

Patto

moj problem je to, ze som chcel skusit, ze ci funguje zadanie od JCuba a ze ako to vypise, ze na kolko percent sa zhoduje zadanie, tak som dal odovzdat a vzalo mi to, ibaze teraz uz nemĂ´zem odovzadat ziadne ine :( a to som skoro nic tam nepomenil.

Som myslel, ze ked sa zhoduje na viac percent, tak ani nevezme aspon som tak neviem od niekoho sa dopocul take nieco. Hmmm som v dobrej kasi

scream

no aj som akurat pomenil komentare a hlasky ktore vypisuje program  prevazne len zadanie.cpp v zadani co odovzdaval kamos v pondelok a tradaa nieco okolo 50% zhoda ci originalita ci co to je... :j_wink:

Patto

Quote from: scream on  16.01.2009, 00:55:46
no aj som akurat pomenil komentare a hlasky ktore vypisuje program  prevazne len zadanie.cpp v zadani co odovzdaval kamos v pondelok a tradaa nieco okolo 50% zhoda ci originalita ci co to je... :j_wink:

hmmm a to akoze kde pise tu originalitu by ma zaujimalo???