• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

Objektove programovanie

Started by markus, 21.02.2009, 23:57:40

« predchádzajúce - ïal¹ie »

mirek

Quote from: MorFiuM on  12.05.2009, 21:43:36
blyskat

a to som to slovo dneska pouzil dvakrat... hmm... nuz - aspon vydjet totu uroven more
So say we all!

domino3d

Quote from: mirek on  12.05.2009, 21:45:05
Quote from: MorFiuM on  12.05.2009, 21:43:36
blyskat

a to som to slovo dneska pouzil dvakrat... hmm... nuz - aspon vydjet totu uroven more
lol
vivat academicus

Aniy



Patto

Ludia neviete, ako nastavim v doxzgene, aby mi bralo aj diakritiku, kedze som robil komentare s diakritikou ... Ked nastavim slovak jazyk, tak zo zaciatku dokumentacie je diakritika ok, ale potom cca op polky neviem preco je uz zla.

majo

na minulom cviku binas cosi spominal ze nie vsetko budeme musiet tlacit nevie niekto co a ako?

Patto

#705
V com je najlepsie robit tie UML diagramy? ... A nechapem preco nemoze byt z visualka, ved to sa mi zda byt praveze najlepsie ... skusal som tie starUML a argoUML ale nejako nejde (neviem) vygenerovat a nemam cas sa s tym bavit

a zajtra sa pri Binasovi kedy da odovzdavat?

domino3d

#706
mne sa podarilo nakoniec spravit tie diagramy cez neaky soft ALTOVA uml ...Å¡marte to googla...
tlacit netreba nic, dnes som odovzdaval
vivat academicus

pinderko

nevie niekto co vsetko treba odovzdat pri czabovi(sorry ak som skomolil meno)a v jakej forme...???

radix


!Cica!

....davam este raz do pozornosti ak niekto potrebuje info...alebo otestovat si zadanie:

http://hornad.fei.tuke.sk/~szabo/oop/OOP_Blog/OOP_Blog.html

......... ;)

Patto

Neviete kde kedy sa da dnes (streda) odovzdat zadanie pri Binasovi? ... na moodle zatial nie je dalsi termin vypisany a zo SUPER noveho informacneho systemu MAIS nezistim, kde kto co ma a vuycuje atd ... kedze skoro nic sa tam uz neda zistit

Matejus

neviete ci cviciaci Kunštár má v štvrtok nejaké cviko z OOP ?

ropman

Quote from: Domino3D on  13.05.2009, 03:23:38
mne sa podarilo nakoniec spravit tie diagramy cez neaky soft ALTOVA uml ...Å¡marte to googla...
tlacit netreba nic, dnes som odovzdaval

potvrdzujem, s tym to ide, da sa tam importnut dll-ko

mirek

Quote from: Patto on  13.05.2009, 01:01:14
Ludia neviete, ako nastavim v doxzgene, aby mi bralo aj diakritiku, kedze som robil komentare s diakritikou ... Ked nastavim slovak jazyk, tak zo zaciatku dokumentacie je diakritika ok, ale potom cca op polky neviem preco je uz zla.

ked sa pozries do konifguracneho suboru k doxygen-u, je tam polozka nieco v style INPUT_ENCODING - tak tu nastav na windows-1250
So say we all!

mirek

Quote from: majo on  13.05.2009, 01:41:22
na minulom cviku binas cosi spominal ze nie vsetko budeme musiet tlacit nevie niekto co a ako?

nebude treba tlacit pouzivatelsku a systemovu prirucku
So say we all!

mirek

Quote from: Domino3D on  13.05.2009, 03:23:38
mne sa podarilo nakoniec spravit tie diagramy cez neaky soft ALTOVA uml ...Å¡marte to googla...
tlacit netreba nic, dnes som odovzdaval


ale to tiez nie je dobry nastroj, pretoze kresli graficke/farebne veci podobne ako visualko. takze - stale hladame vitaza ;)
So say we all!

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

piton

neje open source, ani freeware :) stale hladame...
"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to." - Albert Einstein

Mao


Agamemnon

urobte si vlastny tool...
tu je take mnoztsvo poziadaviek na nastroj, ktory sa pouzije raz a potom sa zabudne, az to nie je zdrave...
All code is crap.

42

JCube

Quote from: piton on  13.05.2009, 16:54:14
neje open source, ani freeware :) stale hladame...
ale je trial ;)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

radix

tych 15dni ci kolko to tam pise bohate staci :) aj na dbs,oop a nvm co vsetko

piton

len ci vyhovuje aj panovi Binasovi :)
"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to." - Albert Einstein

JCube

sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

MorFiuM

caute, mam zajtra cviko o 9.10 so Szabom a mal by som na nom odovzdavat zadanie. zadanie mam hotove az na popisy miestnosti a dokumentaciu..ale to uz nie som schopny dokoncit, ani ist na to cviko, kedze mam horucku...neviete ci ma cvika aj v piatok, alebo ci sa u neho da odovzdat buduci tyzden? dik