• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Objektove programovanie

Started by markus, 21.02.2009, 23:57:40

« predchdzajce - alie »

puq

to je klasika...na jednom predmete su 2 cviciaci nadpriemer a zvysok je dost podpriemer pri ktorych sa nic nenaucite to je realita no

timwood

bude velky pruser, ked neodovzdam scenar?

mirek

So say we all!

puq

Quote from: timwood on  21.03.2009, 20:44:00
bude velky pruser, ked neodovzdam scenar?

podla toho koho mas cviciaceho...ja som minuleho roku napr pri forgacovi odovzdal az niekedy v 9tom alebo 10tom tyzdni ;)

aweeeee

ten uz teraz neuci,,, ale inak to je zaujimavejsie teraz ako bolo minuly rok aj zazivnejsie :D
Thor! Odin's son
Protector of mankind
Ride to meet your fate
Your destiny awaits
Thor! Hlödyn's son
Protector of mankind
Ride to meet your fate
Ragnarök awaits

piton

Scenar staci odovzdat do konca tyzdna? Ci treba uz na cviko?
"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to." - Albert Einstein

ropman

nejaky random generator scenarov nema nikto ?

Fr3E

Kupim ten scenar, myslim to uplne vazne ten tyzden mam dve zapoctovky a vobec sa mi nechce ***** s nejakym tupim scenarom aj tak nemam fantaziu a boli ma hlava, ked sa nik neobetuje tak sorry mirek OP je sranda tak si to asi zopaknem

puq

Quote from: Fr3E on  22.03.2009, 16:52:21
Kupim ten scenar, myslim to uplne vazne ten tyzden mam dve zapoctovky a vobec sa mi nechce ***** s nejakym tupim scenarom aj tak nemam fantaziu a boli ma hlava, ked sa nik neobetuje tak sorry mirek OP je sranda tak si to asi zopaknem

nexces rovno kupit cele zadanie? ;)

mirek

Quote from: Fr3E on  22.03.2009, 16:52:21
Kupim ten scenar, myslim to uplne vazne ten tyzden mam dve zapoctovky a vobec sa mi nechce ***** s nejakym tupim scenarom aj tak nemam fantaziu a boli ma hlava, ked sa nik neobetuje tak sorry mirek OP je sranda tak si to asi zopaknem

kolko das? nejaky ti poslem :-)))
So say we all!

mirek

Quote from: mirek on  23.03.2009, 02:12:46
Quote from: Fr3E on  22.03.2009, 16:52:21
Kupim ten scenar, myslim to uplne vazne ten tyzden mam dve zapoctovky a vobec sa mi nechce ***** s nejakym tupim scenarom aj tak nemam fantaziu a boli ma hlava, ked sa nik neobetuje tak sorry mirek OP je sranda tak si to asi zopaknem

kolko das? nejaky ti poslem :-)))

srandicky srandicky, ale teraz vazne. pre teba a aj ostatnych lenivcov (kedze ste na scenar mali celych sest! tyzdnov, aby ste sa ne***** s nejakym tupym scenarom pred dvoma zapoctovkami, ale pekne si to rozplanovali a inspirovali sa kdekade), existuje stranka so starymi hrami, kde sa nachadzaju navody k nim. stranka je zverejnena od zaciatku semestra na wiki ako odkaz na scenar pre indiana jonesa 1 od  frantiska fuku. co tak spravit remake? takuto iniciativu by som aj celkom veru uvital...
So say we all!

ApokalypS

uz im az velmi pomahas..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

mirek

Quote from: ApokalypS on  23.03.2009, 03:15:46
uz im az velmi pomahas..

snazim sa im pomahat cely cas, ale co z toho, ked ten scenar je aj tak tupy a niekto si nevie najst cas pocas doterajsich siestich tyzdnov nad tym trosku porozmyslat cestou v elektricke zo skoly na intrak. z toho som smutny :-( ale ked to stoji za opakovanie predmetu... nech sa paci...

ale mozno som sa len nechal uniest a podla jedinca a jeho problemov posudzujem cely rocnik. sorry...

beriem teda spat lakavu ponuku o vytvorenie remake-u. ak by to nahodou niekoho extra lakalo, musi mat na to fest dovod...
So say we all!

Aniy

možno je niekto debil jak ja a nemá kúštik fantázie :)


piton

Quote from: mirek on  23.03.2009, 03:43:42
Quote from: ApokalypS on  23.03.2009, 03:15:46
uz im az velmi pomahas..

snazim sa im pomahat cely cas, ale co z toho, ked ten scenar je aj tak tupy a niekto si nevie najst cas pocas doterajsich siestich tyzdnov nad tym trosku porozmyslat cestou v elektricke zo skoly na intrak. z toho som smutny :-( ale ked to stoji za opakovanie predmetu... nech sa paci...

ale mozno som sa len nechal uniest a podla jedinca a jeho problemov posudzujem cely rocnik. sorry...

beriem teda spat lakavu ponuku o vytvorenie remake-u. ak by to nahodou niekoho extra lakalo, musi mat na to fest dovod...
No myslim, ze scenar nie je na tom zadani najdolezitejsia vec, pre mna by bol velky problem vymyslat to sam...
"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to." - Albert Einstein

ApokalypS

dneska bola strasne tazka bleskovka.. dokonca dal mirek aj viac casu ako obycajne..
pre tych, ktori este nemali by som dal aj adresu, kde je zavesena, ale hryzlo by ma svedomie, sorac..
budete sa musiet poctivo pripravit, tak ako my ostatni..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

scream

Quote from: Aniy on  23.03.2009, 14:46:12
možno je niekto debil jak ja a nemá kúštik fantázie :)

to nie ze debil... to musis byt poloretardovany ked nevies toto spravit... ja som to stihol vcera pred telkou v prestavke medzi tretinami s flaskou hrusky... ( inak nasi nic nehrali, snad dnes...)

Fr3E

Sorry Mirek, nemyslel som to az tak fest jak som to napisal nemusel si sa hned durdit, :) niesom lenivy len mi vtedy dost hucalo v hlave a naladu ze by som bol schopny skoncit z celou skolou hned :D..... piatky rulezzzz  :metal:

Aniy

hej príbehov mám v hlave kopu len nejak do adventúry nezapadajú XD {príbeh easy len itemy zakomponovať aby to nebolo fakt že budem zvierať prach zo zeme :)} ale skúsim tú hrušku večer XD


ApokalypS

80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

mirek

Quote from: Fr3E on  23.03.2009, 18:42:18
Sorry Mirek, nemyslel som to az tak fest jak som to napisal nemusel si sa hned durdit, :) niesom lenivy len mi vtedy dost hucalo v hlave a naladu ze by som bol schopny skoncit z celou skolou hned :D..... piatky rulezzzz  :metal:

no - tiez som mal mozno svoj den k veceru, lebo som sa durdil aj na ine veci, tak totok bol vysledok. a nevymyslaj, ze nie si lenivy, ked aj ja som lenivy... :-P
So say we all!

Pekiman

Quote from: mirek on  24.03.2009, 04:52:46
Quote from: Fr3E on  23.03.2009, 18:42:18
Sorry Mirek, nemyslel som to az tak fest jak som to napisal nemusel si sa hned durdit, :) niesom lenivy len mi vtedy dost hucalo v hlave a naladu ze by som bol schopny skoncit z celou skolou hned :D..... piatky rulezzzz  :metal:

no - tiez som mal mozno svoj den k veceru, lebo som sa durdil aj na ine veci, tak totok bol vysledok. a nevymyslaj, ze nie si lenivy, ked aj ja som lenivy... :-P
kazdy je lenivy  :embarassed: otazkou je do akej miery  ;D
Podporte moje stránku kliknutím www.nwa.eu.sk DIKYYYY !!!

makos

vie mi niekto povedat aky je prihlasovaci kluc na moodle ? vdaka

radix


mirek

Quote from: makos on  24.03.2009, 21:39:29
vie mi niekto povedat aky je prihlasovaci kluc na moodle ? vdaka

fiha - vzdy ma sokne takato otazka v takom pokrocilom case :-)
So say we all!