• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Objektove programovanie

Started by markus, 21.02.2009, 23:57:40

« predchdzajce - alie »

matusqo

Quote from: meki on  26.05.2009, 01:12:06
ak by to niekoho zaujimalo tak zadanie pri csabovi sa odovzdava v piatok od 9:00-11:00 B515
super skoda ze nemozme tam odovzdat :D

LNC

preco by si nemohol? sak je cviciaci..
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

matusqo

Quote from: LNC on  26.05.2009, 01:28:10
preco by si nemohol? sak je cviciaci..
hej ale ked moj cviaci ma moje body za bleskovky a dochadzku a secko? a aj moj scenar

mirek

Quote from: LNC on  26.05.2009, 01:08:34
mireeeeeeek, no uz prid a daj nam vediet co a ako a kedy :)

no - uz asi viete, ze je kus problem kvoli statniciam s miestnostami. takze zajtra z toho nic nebude. vieme sa ale dohodnut napriklad na strede, ak si zadanie donesiete na svojom laptope. vo stvrtok potom oficialne. hmm?
So say we all!

LNC

to co znamena vo stvrtok oficialne???
ja laptop donesem!
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

bludar

Quote from: mirek on  26.05.2009, 03:44:08
no - uz asi viete, ze je kus problem kvoli statniciam s miestnostami. takze zajtra z toho nic nebude. vieme sa ale dohodnut napriklad na strede, ak si zadanie donesiete na svojom laptope. vo stvrtok potom oficialne. hmm?

Kedy a Kde v stredu ? A Kedy a kde vo stvrtok?

mafiabogar

neviete kedy sa odovzdavaju zadania u cv. Jana Kunstara? niekto nieco spominal ze zajtra ... tak neviem  ???

matusqo

Quote from: mirek on  26.05.2009, 03:44:08
Quote from: LNC on  26.05.2009, 01:08:34
mireeeeeeek, no uz prid a daj nam vediet co a ako a kedy :)

no - uz asi viete, ze je kus problem kvoli statniciam s miestnostami. takze zajtra z toho nic nebude. vieme sa ale dohodnut napriklad na strede, ak si zadanie donesiete na svojom laptope. vo stvrtok potom oficialne. hmm?
no asi by bolo najlepsie nechat to na ten stvrtok ako oficialne odovzdavanie nie? nech sa povie v akej miestnosti a o ktorej hodine a prideme tam a bude v tom poriadok.

sunar007

Quote from: mafiabogar on  26.05.2009, 04:36:28
neviete kedy sa odovzdavaju zadania u cv. Jana Kunstara? niekto nieco spominal ze zajtra ... tak neviem  ???
ak sa nemýlim, tak je to dnes (utorok), ten istý čas a miesto ako minule..
..ale môžem sa mýliť

Agamemnon

dnes určite nie je... štátnice sú...
All code is crap.

42

sad47

Neviete niekto kedy berie zadania Szabo? Som pocul nieco ze piatok spolu s DBS ale neviem kedy...

radix

Quote from: sad47 on  26.05.2009, 15:57:15
Neviete niekto kedy berie zadania Szabo? Som pocul nieco ze piatok spolu s DBS ale neviem kedy...
nie je istejsie napisat mu email?

psicho

INAK NEXE ESTE NEKTO NAHODOU ZADANIE z OOP ????? Ked mi poskitnes scenar hry + mapu do dna (aj menej) ti viem dodat komplet hru aj sdokumentaciami ,diagramami vsecko , full implementacia no proste kompletka, na cene sa dohodneme :)
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

meki

Quote from: sad47 on  26.05.2009, 15:57:15
Neviete niekto kedy berie zadania Szabo? Som pocul nieco ze piatok spolu s DBS ale neviem kedy...
v piatok 9:00 - 11:00 B515

mirek

Quote from: psicho on  26.05.2009, 16:21:12
INAK NEXE ESTE NEKTO NAHODOU ZADANIE z OOP ????? Ked mi poskitnes scenar hry + mapu do dna (aj menej) ti viem dodat komplet hru aj sdokumentaciami ,diagramami vsecko , full implementacia no proste kompletka, na cene sa dohodneme :)

a uz vies, ako funguju rozhrania? :-P
So say we all!

Ing. nemtom

som mu vysvetlil za 10eur
brix will be shat

puq


mirek

Quote from: Bc. nemtom on  26.05.2009, 17:55:22
som mu vysvetlil za 10eur

zvladol na jedno posedenie? hmm... bude z teba ucitel...
So say we all!

Ing. nemtom

jj, nabral skill odkedy robi v siemense
brix will be shat

mirek

no deti - takze zakulisna informacia ohladom zajtrajsieho neoficialneho preberania zadani - zaujemcovia nech sa riadia informaciami uvedenymi tu: http://doodle.com/hizykrkrdcqy6u2p
So say we all!

JCube

mozem sa aj ja zaskrtnut? :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

mirek

Quote from: mirek on  26.05.2009, 23:45:55
no deti - takze zakulisna informacia ohladom zajtrajsieho neoficialneho preberania zadani - zaujemcovia nech sa riadia informaciami uvedenymi tu: http://doodle.com/hizykrkrdcqy6u2p

tak hotovo. som zabudol pripisat, ze dobre by bolo, keby mal kazdy notas. ale s beznotasovymi sa skusime potrapit aj inak...
So say we all!

mirek

So say we all!

gabikke

kto z vas by mi  vedel pomoct spravit class diagram zo zadania z OOP? ja vazne neviem ako to mam spravit a bojim sa ze mi to cviciaci nezoberie. prosim napiste. casto sem nechodim tak radsej na mail. vdaka. gajdos.gabriel@gmail.com  ak: ak: ak:

matusqo

neviete ci bude odovzdavanie aj v piatok s mirekom? povodne mirek pisal na moodli ze bude stvrtok a piatok ...