• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Fyzika 2 - Julca

Started by Korgen, 20.01.2009, 20:49:01

« predchdzajce - alie »

mircoo

#200
fajne fajne.....som rad ze bola taka ;) inak E 55  :emot-dance: ... blahozelam ostatnym co uz maju pokoj od fyziky bp br
Praise Him with the strings....

Aniy

to ktorý chorý mozog vymyslel aj opravák na 7:30 pre boha -_-


Michall

#202
Quote from: mircoo on  30.01.2009, 00:37:03
fajne fajne.....som rad ze bola taka ;) inak E 55  :emot-dance: ... blahozelam ostatnym co uz maju pokoj od fyziky bp br

tak pripajam sa k blahozelaniu a pani docentka hlavacova bola v poho na vyhodnoteni
fyzika no moore :bannana_guitar:
Vsetko zle je na nieco dobre:)

meki

Quote from: Aniy on  01.02.2009, 23:01:30
to ktorý chorý mozog vymyslel aj opravák na 7:30 pre boha -_-
zeby pani Hlavacovej? :whacko:

Aniy

#204
nie sú niekde vypracované len tie otázky z minulého roku?

OK už mám :P ani ti netrvalo dlho


supersayan

na opravak nas je nahlasenych 75, a kedze zaciname o 7:30 a koncime cca o 8:30 je nejaka sanca zeby vysledky boli este v ten den?
otazka smeruje hlane na tych co uz mali s hlavacovou nejaku tu fyziku a bolo ich tako podobne malo
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

radix

neni ;) vzdy to bolo o nejaky den

timwood

Quote from: supersayan on  03.02.2009, 18:05:02
na opravak nas je nahlasenych 75, a kedze zaciname o 7:30 a koncime cca o 8:30 je nejaka sanca zeby vysledky boli este v ten den?
otazka smeruje hlane na tych co uz mali s hlavacovou nejaku tu fyziku a bolo ich tako podobne malo
ked ta chyti s tahakom, mas vyhodnotenie okamzite  ap

Sxx

jaky je vzorec toho casticovho vlnoveho dualizmu?


steblo

Quote from: Aniy on  03.02.2009, 14:27:23
nie sú niekde vypracované len tie otázky z minulého roku?

su niekde vypracovane len tie?

!Cica!

ak niekomu pomoze....na pistone je tahacik na zajtra =P.......u welcome  :c_angel:...drzme si palce.....2hykrat by to uz mohlo vyjst...

piton

Ked zase pride ten ujo co bol minule v P27, tak si s tahakmi mozte akurat tak ...
"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to." - Albert Einstein

Korgen

Quote from: piton on  04.02.2009, 03:47:12
Ked zase pride ten ujo co bol minule v P27, tak si s tahakmi mozte akurat tak ...
verim ze nerpide do ZP1, lebo to by bolo  :ohmigod: ..a neviete niekto asko sa volal, len nech mam predstavu  :huh2:

bubo

aj v p25 boli zlate tety.. najprv rozdali zadania, potom kazdemu prehladali papiere a ci nema nieco na lavici a na zemy, a ked uz boli pri konci tak mali ruky plne tahakov :D akurat boli zlate ze niak to netrestali..
:puf:

piton

Quote from: Korgen on  04.02.2009, 04:01:50
Quote from: piton on  04.02.2009, 03:47:12
Ked zase pride ten ujo co bol minule v P27, tak si s tahakmi mozte akurat tak ...
verim ze nerpide do ZP1, lebo to by bolo  :ohmigod: ..a neviete niekto asko sa volal, len nech mam predstavu  :huh2:
hej, minule som ho nasiel... http://people.tuke.sk/jozef.onufer/
"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to." - Albert Einstein

!Cica!

no som zvedavy ake to bude...ked nas bude v jjednej miestnosti asi 20....kedze dokopy sme zhruba 70ti....a delia nas do 3och skupin =(

Aniy

nebudú príklady z minulého roka tak si Fyzu 2 zopakujem, resp dekanský


piton

Ziman ma dekansky asi o tyzden v piatok, tak asi aj my budeme mat... Stretneme sa tam, jak to vidim :(
"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to." - Albert Einstein

meki

no az take zle to nebolo otazky celkom v pohode aj opisat sa dalo tak dufam, ze to mam v suchu

ropman

otazky boli zase z tych co su tu na 2. strane... akurat jedna tam bola myslim taka co neni ani v tych 121 ... nieco s kondenzatorom ale nepamatam si to

!Cica!

Quote from: meki on  04.02.2009, 15:21:24
no az take zle to nebolo otazky celkom v pohode aj opisat sa dalo tak dufam, ze to mam v suchu
taky tak

piton

Vyhodnotenie je v piatok? Nam tak povedali, ale som pocul, ze dakto hovoril ze az v stredu o tyzden... co je natom pravdy?
"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to." - Albert Einstein

supersayan

piatok 6.2. o 10:00 hore v AF
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

!Cica!

Quote from: supersayan on  04.02.2009, 19:49:33
piatok 6.2. o 10:00 hore v AF
to je zapis...ale nam dnes Sevcovic povedal ze vysledky budu uz zajtra poobede na ISku....

Aniy

tak teraz tam pôjdem aj keby nič, to vtedy dupľom. akože nemal som to na full ale do 51 sa vtrepať musím