• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

Fyzika 2 - Julca

Started by Korgen, 20.01.2009, 20:49:01

« predchdzajce - alie »

scream

poctivych 54 E dakujeeeeeem teta hlavacova :beer1:

eLPi

Quote from: scream on  28.01.2009, 20:17:20
poctivych 54 E dakujeeeeeem teta hlavacova :beer1:
to kde ste vsetci pisali kua ze mate kazdy skusku... mi nevravte ze ste sa tak krasne ucili.
EPITAPH

And then, when he should take on with blessed vision of shining future, shook him waftage of unexplainable fear, feeling, which were completly strange to him...
(c) Nemessis


scream

vravim ze poctivych cize som pisal len to co som vedel... a to keby nedala take dementne otazky tak by som mal mozno o dost viac... aspon ze sa mi tie 4 dni drvenia nejak zurocili lebo inak by ma to pekne nasralo...

LNC

ja som pisal v p24, ucil som sa a k otazkam som pisal len to co malo zmysel.. ziadne obkecavacky, bludy, proste len to co k tomu patrilo.. som milo prekvapeny :)
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

tu-ke

Quote from: LNC on  28.01.2009, 20:30:23
ja som pisal v p24, ucil som sa a k otazkam som pisal len to co malo zmysel.. ziadne obkecavacky, bludy, proste len to co k tomu patrilo.. som milo prekvapeny :)

jj, presne, co som videl, kazdy tam mal 3 strany zapisane, ja som napisal 1 stranu a stacilo... :dancing:

ivo261as

ja som sa naučil iba tie otázky z minulých rokov a zaujímavé, že všetky som mal na skúške :D inak bol som v ZP/1 a ako dozor bola Nagyová. Až mi bolo ľúto, že som sa učil a neodpisoval z ťahákov :D
If you can't finish your work in 24 hours, work at night.
http://www.utfg.net/

markus


kamelot


while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

LNC

kua ivo, ty si mal luck.. teta nagyova, jooooj :(
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

domino3d

68 D
:alc: :beer1: :drink: :hammer:
ale tahaky pozbierali, a dost prisni boli v p24 takze toto bolo poctive, uz len SOJ  bu :ohmigod:
vivat academicus

angryturtle

je sanca ze zajtra mi niekto v aule prihodi 6 bodov?  :j_huh:

meki

Quote from: angryturtle on  28.01.2009, 21:26:04
je sanca ze zajtra mi niekto v aule prihodi 6 bodov?  :j_huh:
co viem tak pri Fyz.1 nechcela dat ani 2 body bn

angryturtle

ahhh  :j_undecided: no co uz....skusit to musim...btw na opravaku budu rovnake otazky?

radix

Quote from: angryturtle on  28.01.2009, 22:03:28
ahhh  :j_undecided: no co uz....skusit to musim...btw na opravaku budu rovnake otazky?
nie

Quote from: angryturtle on  28.01.2009, 21:26:04
je sanca ze zajtra mi niekto v aule prihodi 6 bodov?  :j_huh:
sanca je NULOVA ;)

keckus

#189
Quote from: angryturtle on  28.01.2009, 21:26:04
je sanca ze zajtra mi niekto v aule prihodi 6 bodov?  :j_huh:
co ja viem, tak minuly rok na fyzike I pridavala aj 4 body a to do akejkolvek znamky a vacsinou dokonca uplne bez poziadania  :) takze za pokus to podla mna stoji

scream

ja som v takej euforii z fyziky ze sa nejak neviem prinutit na zajtrajsie OSko :j_grin:

Jerryh

Quote from: meki on  28.01.2009, 21:54:25
Quote from: angryturtle on  28.01.2009, 21:26:04
je sanca ze zajtra mi niekto v aule prihodi 6 bodov?  :j_huh:
co viem tak pri Fyz.1 nechcela dat ani 2 body bn
mne dala, a dokonca asi az 3

Aniy

a čo jak že nebudú tie isté otázky na opraváku :P


scream

ked si myslel tych 120 tak samozrejme bude to iste :j_grin:

P@4k

Quote from: Aniy on  29.01.2009, 02:53:43
a čo jak že nebudú tie isté otázky na opraváku :P
tie iste....no to tazko  :emot-shakehead:......ale kedze otazky boli rovnake ako minuly rok.....pozri ostatne co boli.....; page 2.... bv  je vysoka pravdepodobnost,ze budu....asi sa Julci nechce tlacit nove testy.....co je dobre len pre nas  :ropebanana:

P@4k

inak zlata teta Hlavacova.....dnes bola na vyhodnoteni stedra.....i ked sa vyhrazala ze tento rok nebude taka ohladuplna  :j_tongue:

domino3d

hej ale jej to trvalo  :ohmigod:
more  :trestac:
vivat academicus

piton

ci pana... este sa stazuj, ja by som neviemco dal za to aby som sa mohol zucastnit Julcinej autogramiady bu
"Iba život, ktorý žijeme pre ostatných, stojí za to." - Albert Einstein

Aniy

ja som išiel radšej na vlak ako sa tam hádať o nejaké veci či mám dobre alebo nie lebo vedel som že nedám ale zdalo sa mi strašne málo bodov som aj tak dostal


wajo666

ja som siel nasiel som si dva body a kto mal 50tak tomu davala +1 bod automaticky :)