• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

FYZIKA 2 A seminar

Started by hudyy, 25.09.2008, 15:56:12

« predchdzajce - alie »

radix


timwood

to je divne. nam povedala ze priklady budu len na skuske. hm..tak ci tak, pojdem na tahaky. absolutne nemam cas sa ucit.

Aniy

Quote from: supersayan on  18.10.2008, 00:49:02
ja mam tiez nagyovu na FII a nam povedala ze budu na cvikach 2 pisomky
mali by byť dve no nám spomínala jednu iba :P ale hlavne spomínala, písať by sa mala na cviku tak jak si písal.


ivo261as

inak...nemá niekto cviká s tetou Nagyovou v pondelok? Som počul,že na zápočtovke dáva tie isté príklady ;)
If you can't finish your work in 24 hours, work at night.
http://www.utfg.net/

Squirrel_sK

ano ano sup sem potom s prikladmi  :bananadance:
Odkladanie robí ľahkú vec ťažkou a ťažkú vec nemožnou.

zaerius

dakto kto chodi na seminare...a ma fotak???pls hodte to na dreamhost...bo nevm ze jak spravim takto F2...zlutovanie...pls :462:
Zivot je len hra....dost tazka....ale treba ju hrat...sice ma blby konec...ale grafika stoji zato...
IT´S BETTER TO BE HATED FOR WHAT YOU ARE, THAN TO BE LOVED FOR WHAT YOU´RE NOT *** (Kurt Cobain)

supersayan

#31
eminkaa hodila na svoju stranku kde je FP, svoje poznamky zo seminara z FII, a ma tam skoro vsetky priklady co dala Nagyova ze z tych budu na pisomke
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

zaerius

ale uz to tam neje...pls Eminka reup...pomoz nam  :462: br bk
Zivot je len hra....dost tazka....ale treba ju hrat...sice ma blby konec...ale grafika stoji zato...
IT´S BETTER TO BE HATED FOR WHAT YOU ARE, THAN TO BE LOVED FOR WHAT YOU´RE NOT *** (Kurt Cobain)

timwood

tak ked ich niekto stiahol tak nech ich niekde upne

ApokalypS

ja to kde si mam.. myslim ze aj na ftp to najdete..
ak nie upnem..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

zaerius

diky bo vobec nemam ani sajnu ze z coho bude zapoctovka...a to je uz kus v..... :emot-LMAO: bu
Zivot je len hra....dost tazka....ale treba ju hrat...sice ma blby konec...ale grafika stoji zato...
IT´S BETTER TO BE HATED FOR WHAT YOU ARE, THAN TO BE LOVED FOR WHAT YOU´RE NOT *** (Kurt Cobain)

Squirrel_sK

taze z ktorych kapitoliek bude zapich? jednoznacne info pls :D
Odkladanie robí ľahkú vec ťažkou a ťažkú vec nemožnou.

zaerius

Ludia co je s vami??? Sem nechodia ludia ktory chodia na seminar???alebo len nechce nikto pomoct???Mozno nemate fotak....poziciame vam...mozno sa vam nechce??? Ofotime to za vas a dame to na dreamhost...len 5 min z vasho casu vas ziadame...a budete mat dobry pocit ze ste pomohli spolubojovnikom...a mozno raz prave TY budes potrebovat pomoc ...ktory teraz si nechcel nam pomoct...a vtedy mi tu budeme...a radi ti pomozeme...  :462: :462: :462: :462: :462: :462: :462: :462: :462: :462: :462: :462:
Zivot je len hra....dost tazka....ale treba ju hrat...sice ma blby konec...ale grafika stoji zato...
IT´S BETTER TO BE HATED FOR WHAT YOU ARE, THAN TO BE LOVED FOR WHAT YOU´RE NOT *** (Kurt Cobain)

timwood

ved zajtra sa dozviete na fyzike pri nagyovej, aspon ti ktori maju s nou..

supersayan

#39
no nam teta nagyova napisala na tabulu tieto priklady ze z nich nieco bude na zapoctovke
7: 13 , 14 , 15 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 24 , 29 , 32

8: 2 , 4 , 5 , 7 , 10 , 12 , 13 , 18 , 19 , 20

http://www.subory.sk/download/181140/F.2.by.ema.rar tu su eminkine poznamky co boli na jej stranke
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

zaerius

Moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc dikes.....aspon dakto zareagoval... :lb: mozem sa pustit do toho  bv bv bv
Zivot je len hra....dost tazka....ale treba ju hrat...sice ma blby konec...ale grafika stoji zato...
IT´S BETTER TO BE HATED FOR WHAT YOU ARE, THAN TO BE LOVED FOR WHAT YOU´RE NOT *** (Kurt Cobain)

timwood

ta zapoctovka bude pondelok na prednaske alebo kazdy bude mat zvlast na cviceni

Aniy



Johny.rulles

no tak som zvedavy ako to dopadne  bu   :ropebanana:

zaerius

nuz....podla mna....nem dopadne to dobre...ale co uz...oslavime aj neuspech sakze Johny???  :beer1: bp
Zivot je len hra....dost tazka....ale treba ju hrat...sice ma blby konec...ale grafika stoji zato...
IT´S BETTER TO BE HATED FOR WHAT YOU ARE, THAN TO BE LOVED FOR WHAT YOU´RE NOT *** (Kurt Cobain)

Lastmohikan

:) ehm.. no tak z coho bude z tej fyzi ?? ma niekto s olcakom ?? johny.rulles :) olavujes? cii :) :D

Johny.rulles

tha bars neoslavujem :police: lastmohykan=puky?

Lastmohikan


zaerius

nuz z A paralelky sa nenajde dakto kto ma tie priklady zo seminaroch??pls
Zivot je len hra....dost tazka....ale treba ju hrat...sice ma blby konec...ale grafika stoji zato...
IT´S BETTER TO BE HATED FOR WHAT YOU ARE, THAN TO BE LOVED FOR WHAT YOU´RE NOT *** (Kurt Cobain)

timwood

vraj uz pisali pisomku u nagyovej, takze by uz mohli byt aj priklady konkretne