• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre Å¡tudentov Technickej Univerzity v KoÅ¡iciach.
 

Fyzika 1 - Julca

Started by stricky, 31.10.2008, 03:29:53

« predchádzajúce - ïal¹ie »

sotcho

ludia, co je to moment zotrvacnosti???

nighthunter

ta ked take lahke nevies ani sa dalej neuc
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Korgen

Quote from: nighthunter on  19.01.2009, 22:56:54
ta ked take lahke nevies ani sa dalej neuc

vies cloveka podporit... ::) :D jeho prvy post na fore, a hned si to po precitani tvojej reakcie moze ist hodit  :) ;)

meki

Quote from: Korgen on  19.01.2009, 05:03:04
Quote from: meki on  16.01.2009, 20:05:44
najlepsia bola asi ta dievcina, ktora sedela rovno za katedrou a pod papierom, na ktory pisala mala asi sest A4 a na nich krizom krazom tahaky vytlacene tak to by ma asi fakt nenapadlo :metal:

som kecal s tou dievcinou, a mi bolo povedane, nech to uvediem na spravnu mieru, takze citujem tu dievcinu: " neboli vytlacene, boli rukou pisane, a nebolo ich 6 ale 4 a neboli krizom krazom ale pekne uhladne ako text :angel: "

..takze tak  :D :D
tak len jej povedz ze zajtra chcem sediet pri nej mozno sa aj mne ujde po jednej A4 ;)

timwood

Quote from: sotcho on  19.01.2009, 22:49:24
ludia, co je to moment zotrvacnosti???
ved komplet vsetky otazky su vypracovane na ftpecku

mepo

dufam ze uz da nejake jednoduchsie otazky, alebo ze uz nebude taka kruta pri opravovani  ;)  to neni mozne ze by sme vyleteli kvoli fyzike... julca prosim zlutuj sa nad nami....

skorec1

77 ludi na dekanskom to je hodne, myslite si ze bude este jeden termin cierny?

meki

Quote from: skorec1 on  20.01.2009, 02:16:49
77 ludi na dekanskom to je hodne, myslite si ze bude este jeden termin cierny?
ja mam napr. "iba" opravny zatim tak dufam ze da

atrey

Ja idem zajtra len na 1 termin riadny a so mnou dalsi 2ja ludia... takze opravny termin musi dat.. V systeme to bolo pisane ako riadny termin...

skorec1

#159
aha, no aj ja, ale dekansy uz nane...

ale podla mna ak nemas ospravedlnene ze si sa nemohol dostavit v den skusky tak ti uz nemusi dat ziaden termin, dala 3x a dost, moze jej to byt fuk

Korgen

Quote from: atrey on  20.01.2009, 02:34:40
Ja idem zajtra len na 1 termin riadny a so mnou dalsi 2ja ludia... takze opravny termin musi dat.. V systeme to bolo pisane ako riadny termin...

chlape ta ty si nemysli ze ked prides na treti vypisany termin (pre vacsinu normalnych = dekansky), a pre teba je to riadny, tak ze ti vypise este dalsie dve  :whacko:, bud rad ked sa zlutuje a ti vypise este aspon jeden ;)

kazdopadne ona uz nemusi nic, ked is splnila svoju povinnost a vypisala 3 terminy  :)

Sxx

ano nemusi, ale este jeden  mohla ak bude vysiet viac ludi :), ja mam opravny zajtra, btw je to opakovany predmet a hlupo sa to kryje


Sxx

inak kolko bolo prihlasenych ludi na minulom termine?


skorec1

CCA 80 ludi, je to hodne no...

stricky

tak a je po skusku, kto nechcel pisat dnes, tak mohol odist este pred a ze pride niekedy vo februari, otazky hmm.. poskladane z toho co uz bolo, aspon skupina A az na tu debilnu otazku kde bolo kyvadlo.... ta asi tak... vyhodnotenie stvrtok o 1100 ZULU pred LF

skorec1

mozte napisat ake boli otazky? boli 2 skupiny? a neviete kedy je presne ten posledny z poslednych?

mepo

rychla smrt sa bude konat 9.februara.... aspon tak sa pamätam...

stricky

skusim dat otazky za A potom kto vie tak moze doplnit - opravit...
1, pri akom pohybe je normalove zrychlenie konstantne a tangencialne nulove, graf zavislosti drahy od omegy
2, pohybova rovnica plus 2. newton, aplikovat do sikmeho vrhu
3, odvodit kin. energiu pri pohybe kolo pevnej osi a popisat velicny
4, odvodit energiu jedneho molu plynu
5, izobaricky dej
6, entropia + 2 termo zakon
7, odvodit nieco a potom z toho dobu kmitu pri fyzikalnom kyvadle
8, vychylka pri vlneni ak pozname, A, T a v
9, neviem....

meki

#168
davam B skupinu ale tiez nepamätam vsetko tak doplnte

1.Odvodit uhlovu rychlost zrychlenie nejak tak a este bolo treba nakreslit zavislosti omega(t) a fí(t)
2.definujte impulz , hybnost a vyjadrite suvis medzi nimi
3.Vyjadrit vetu o hybnosti a zakon zachovania, ktory z nej vyplyva pre izolovanu sustavu
4.daco s pohybovou rovnicou pri netlmenom harmonickom pohybe
5.Vyjadrit stavovu rovnicu idealneho plynu a popisat veliciny
6.AK pre plyn vztah:....(m je hmotost molekuly n0 je pocet molekul v jednotkovom objeme a vS stredna kvadraticka rychlost molekul),aky bude suvis tlaku plynu a strednej kinetickej energie molekuly?
7.stredna kineticka energia molekuly 2 atomoveho plynu
8.napiste a vysvetlite 1. vetu termodynamicku a aky je jej tvar pri izochorickom deji
9.Moznosti pri adiabatickom deji
10.definujte entopiu, ako mozeme pomocou entropie charakterizovat samovolne prebiehajuce deje v prirode. Matematicky zapisat 2. termodynamicky zakon pomocou entropie

stricky


meki

a uz su na IS? lebo ja tam nemam ziadnu zmenu bn

stricky

#171
ani ja, ale ritku mam permanentne stiahnutu


maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :D 59, ale dpc, ze ti, co orafali cely tahak tak dostali 9b... kusa nechapem, a ja som cakal tiez viacej bodov.... cakal ako cakal...

skorec1

jak to myslis ze orafali?

Korgen

Quote from: stricky on  21.01.2009, 20:47:07
maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :D 59
gratulujem  :) :) ( ja som to mal nastastie uz na prvy termin a dufam ze tak to bude aj pondelok s F2  ::) )

scream

jj congrats tym co spravili.... tez dufam ze dam F2 na 1. krat