• Welcome to TUKE FÓRUM - Fórum pre študentov Technickej Univerzity v Košiciach.
 

FALP, FP - prednasky (vsetko)

Started by rennow, 23.09.2008, 20:19:44

« predchdzajce - alie »

t0Mi

Ake vselijake vypocitavanky poznate ? Okrem ententiky a plavalo mydlo ? Lebo 2 mi na zajtra stacit nebudu ;D

Frodooo

Quote from: t0Mi on  27.01.2009, 02:54:21
Ake vselijake vypocitavanky poznate ? Okrem ententiky a plavalo mydlo ? Lebo 2 mi na zajtra stacit nebudu ;D

ja poznam plavalo hovno :D

Frodooo

Quote from: skorec1 on  27.01.2009, 02:32:19
www.valal.sk/upload/savefile_php/uploads/f8bf41d9b5.dot

lool to je to docko co sme s radixom zliepali :D...no dufam ze vam pomoze

skorec1

este upravujeme posledy test a potom davame na tahak...

tak ked sa neco nebude zdat napiste na icq

Matejus

Ja len dúfam že môžem dôverovať tým správne vyznačeným odpovediam, pretože na druhom termíne zo skúšky z FP sa chlapi už na šťastie spoliehať nemôžeme. Nebudem si otvárať hubu, lebo ja tie otázky nevypracúvavam (vďaka tým, čo sa za to zadosťučinili), ale dúfam, že vám môžem veriť natoľko, že vaše ťaháky budú schopné vyprodukovať 13 správnych odpovedí z 30.

scream

Quote from: skorec1 on  27.01.2009, 03:14:45
este upravujeme posledy test a potom davame na tahak...

tak ked sa neco nebude zdat napiste na icq


tak ti pridam este jeden http://www.upnito.sk/download.php?dwToken=db0aca3108d39f61e62d0392c327ca8f  :j_grin:

...aby si sa nenudil

skorec1

dik, nemam zaujem, upravil som si vsetko co som mal a aj tahacik spravil tak dik za spolupracu :D

wajo666

skorec bud taky dobry zverejni  ah: ah: ah: ah:  svoj tahacik

radix


skorec1

#184
upravi si tie verzie a mas to, ja vam tu nebudem este aj tahak robit ked spolupraca ziadna...

napis na icq, poslem za pivo

scream

 :j_grin:

ja som si spravil akurat kavicku a idem studovat tie testy... konecne neni skuska o pol 8 rano jak u jebnutych tak sa mozno konecne vyspim...
...beztak si myslim ze sa to zvrhne na tipovacku...toto nieje sanca naucit sa za 1 den.

CLEMENZAAA

poradte mi...kedy a kde sa mam zajtra zastavit na lotto? :D bo chcem toto...jak sa to vola..skuska :D
ISko mi neako blbne tak pls help :D

scream

A529 ci kolko o 9:00...udajne piate poschodie v hlavnej budove

wajo666

skorec pocuj nejaky update tych testov nemas bo nekore su nedokocene


CLEMENZAAA

diky pekne urcite by som bludil niekde v ZPcku :D

radix

Quote from: wajo666 on  27.01.2009, 05:12:19
skorec pocuj nejaky update tych testov nemas bo nekore su nedokocene
vyjebal sa na to, ludovo povedane ;) co si nespravis sam to nemas pozliepas otazky s odpovedami a mas :) aspon vies ze do buducna sa netreba spoliehat... ;)

CLEMENZAAA

skorec spravil kus roboty podla mna...jeden z mala...ja mam tiez vlastnu verziu ale nie v pc ale rucne pisane :D mozno sa namna aj nieco nalepi ked som sa s tym tak sral :D aspon tam nepojdem totalne duty, ale len mierne :)

deCode666

jj, tiez to mam rucne pisane ... ale i tak som si skoro isty, ze to bude tipos bv

CLEMENZAAA

no len tak sa spytam...kolko je vlastne verzii testov?  ???

radix


wajo666

podla mn viacej ked som mi opravaroval test tak ten kluc mal hrubku das 2-3 cm
a bolo to siroke asi 5 cm a dlhe das 15cm
bol to zaujimavy pohlad na ten lkuc keby ze ho clovek ma :D

scream

si mal rychlo cvakat mobilom :j_grin:

Sooloni

Výraz (foldr (++) []) je typu?:

A) [a] -> [a]
B) [a]

Patto

fuu to az tolko typov testov ma? ... Tak to len dufam, ze v tych testoch sa otazky aj dost casto opakuju

Sooloni

variantny typ je nasobny alebo sumarny?